Pe mine nu ma intereseaza cine joaca atat timp cat echipa merge.
Poate sa fie Lovin si nu Dayro, mie mi-e tot una.
Nici pe voi nu ar trebui sa va intereseze cine joaca atat timp cat echipa merge bine.
Iar la faza cu "cateii vand nonvalori pe n milioane si noi luam 2 pe Dica", fiti un pic seriosi!
cateii au ca scop vanzarea jucatorilor pe bani buni.Asta a fost scopul lor de vreo 20 de ani incoace.Steaua e interesata de performanta, nu de stabilirea unor recorduri de vanzari.
radu Stefan e varza.moti la fel.De abia se descurca in Liga 1.
In cupe europene au fost umiliti.
Dar datorita publicitatii facute de giovaniii becalii, putiflenderul ala a ajuns la Lazio.Si din 10 meciuri jucate in 3 a fost printre cei mai slabi.Si tot l-au luat aia.
De ce?
Pt ca sunt prosti.
Pt ca au luat o teapa imensa.
cateii vand jucatori pe sume mari si dupa un an ii aduc inapoi liberi de contract(ca isi dau seama cluburile care i-au achizitionat ca is tepe) si apoi iar ii infloresc si iar ii vand.
Si acesta e circuitul jucatorului dinamooist in natura.
Nu ar trebui sa va intereseze pe voi cine vinde mai tare.Ar trebui sa va intereseze binele echipei.
Nu ar trebui sa va intereseze cine e titular.Ar trebui sa va intereseze ca echipa sa mearga.