FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Transferuri in perioada verii 2008

«1202122232463»
AdrianUltras2501.06.2008 16:56

Macar nu pleaca Rada.

 

Cel putin nu pt moment.

 

O veste buna pe ziua de azi.

ultrash01.06.2008 18:36

PROSTsport`u anunta ca Armenteros nu vrea in ruptu` capului sa vina in Ghencea ci prefera Sevilla B. Sa stea acolo ca n`avem nevoie de el.Nu avem nevoie in Ghencea de jucatori cu asemenea fitze.Sa stea acolo in echipa a2a a Sevillei. Mai bine l`am lua pe Dimitrov....

AdrianUltras2501.06.2008 18:38

Ce coincidenta.

prostsport declara asta exact in ziua in care clubul i-a ridicat acreditarea.

 

Mare coincidenta!

MoWeed01.06.2008 20:29

Cam mare coincidenta:)))

JDERUL02.06.2008 06:00

Stie cineva ceva sigur in ceea ce-l priveste pe Ionut Rada? Ramane? Sau se transfera?

racky02.06.2008 06:33

prosport "Boloni nu mai vine"

gsp "Boloni a semnat"

fanatik "Boloni nu mai vine, Boloni a semnat"

Doar asa ca idee despre ziare, m-am saturat de jegurile astea de ziaristi care le baga vorbe in gura jucatorilor .

.Ax3L.02.06.2008 06:55
prosport "Boloni nu mai vine"

gsp "Boloni a semnat"

fanatik "Boloni nu mai vine, Boloni a semnat"

Doar asa ca idee despre ziare, m-am saturat de jegurile astea de ziaristi care le baga vorbe in gura jucatorilor .

 

si ce treaba are chestia astacu transferurile Stelei ?

Flaviu8602.06.2008 07:01

wow! ador ziarele care apar vara...se intrec in transferuri...cand ma trezesc dimineata si deschid calculatorul abia astept sa vad pe cine mai transferam azi, bleah :angry: chiar nu au ce scrie??? mai ales prapaditii de la PROSportT

cristi_mold02.06.2008 07:52

@Jderul

 

Ultimele stiri arata ca Iancu il refuza pe Rada, pentru ca va transfera un fundas de la Benfica.

CheGuevara02.06.2008 11:12
racky02.06.2008 11:18
prosport "Boloni nu mai vine"

gsp "Boloni a semnat"

fanatik "Boloni nu mai vine, Boloni a semnat"

Doar asa ca idee despre ziare, m-am saturat de jegurile astea de ziaristi care le baga vorbe in gura jucatorilor .

 

si ce treaba are chestia astacu transferurile Stelei ?

 

[...], am si precizat ca e doar un exemplu despre competenta ziarelor.

Sa mai adaugat pe fanatik: "Boloni nu mai vina" , "lovitura de teatru neamtul ERNST MIDDENDORP a semnat cu rapid" (stiri care au fost sterge intre timp) , "CONTRACTUL NU ESTE SEMNAT. ESTE DOAR AGREAT DE Boloni!"

etc.

[...]

 

Editat de Moderatori

Fii politicos in cand te adresezi altor useri.

AdrianUltras2502.06.2008 13:25

Stiti ca eu nu prea fac propuneri de transferuri dar, avand in vedere ca stam foarte prost cu postul de mijlocas stanga eu as zice ca Steaua ar trebui sa faca o propunere pt jucatorul lui Dinamo Ilie Iordache.

 

Am vazut ca baiatul nu prea vrea sa mearga in Stefan cel Mare si ar vrea mai mult sa ramana la Pandurii imprumutat.Ar fi pacat sa nu il luam

 

Ochirosii si Iordache ar rezolva problema postului de mijlocas stanga.

weeezer02.06.2008 13:42

Da dar problema e ca Dinamo il vrea inapoi, iar in acte e inca jucatorul lor. Deci nu cred sa ni-l lase noua.

ultrash02.06.2008 13:43

Nu stiu de ce se insista pt jucatorii care ne refuza.Armenteros nu vrea la Steaua.OK.Sa`l lasam in pace. DE DIMITROV NU SE MAI AUDE NIMIC?

Auziti minciuna marca gsp ieri: Becali pune la dispozitia lui Lacatus si Ilie un buget de 25 milioane de euro din care sa ia jucatori pentru ca Steaua sa treaca de grupele Ligii.OOOO da! =)) si marmota invelea ciocolata.... cum sa puna un asemenea buget la dispozitie,cand Mendoza a plecat ca ar fi cerut un supersalariu de 500 000 :|

c.ronaldo1702.06.2008 13:53

Vor veni jucatori buni la Steaua in aceasta vara, dar cu siguranta nu ii cheama Armenteros, Camus sau Dimitrov.

AdrianUltras2502.06.2008 14:33

Omul nu vrea sa mearga la Dinamo.

Eu zic ca ar trebui facuta o oferta pt el.

S-asa cainii au alti jucatori pe postul ala.

Nu o sa ezite sa il dea daca le convine oferta.

mihaicc02.06.2008 18:20

Mendoza trebuie lasat sa se duca.Cu Armenteoros nu cred nimic din ceea ce spune prosport.De fapt asta e si durerea mea.Pe Gigi il injuram zilnic( si totusi e omul care a bagat bani la echipa asa cioban si incult cum e),iar impotriva astora de la prosport nu zice nimeni o vorba.Ne-au tocat ca pe nimic de o jumatate de an.AISS s-a desfintat cumva?Eu as vrea sa ma inscriu in asociatie, dar sincer sunt dezamagit cand vad ca unii ne calca in picioare clubul iar cei care ne reprezinta nu iau nicio masura.

metzzz02.06.2008 18:30
Mendoza trebuie lasat sa se duca.Cu Armenteoros nu cred nimic din ceea ce spune prosport.De fapt asta e si durerea mea.Pe Gigi il injuram zilnic( si totusi e omul care a bagat bani la echipa asa cioban si incult cum e),iar impotriva astora de la prosport nu zice nimeni o vorba.Ne-au tocat ca pe nimic de o jumatate de an.AISS s-a desfintat cumva?Eu as vrea sa ma inscriu in asociatie, dar sincer sunt dezamagit cand vad ca unii ne calca in picioare clubul iar cei care ne reprezinta nu iau nicio masura.

 

Draga domnule , verifica site-ul oficial al clubului si ai sa obtii mai multe detalii ca vad ca dai cu laturi in stanga si in dreapta. Nu o sa iti dau mura in gura te las sa descoperi singur pe www.steauafc.com , sau poti sa dai un search/sa cauti pe aici pe site si ai sa descoperi "AMERICA" !!!!!!!!!! :yeahh:

DelPiero1002.06.2008 19:04
Vor veni jucatori buni la Steaua in aceasta vara, dar cu siguranta nu ii cheama Armenteros, Camus sau Dimitrov.

Zici tu? :unsure:

mihaicc02.06.2008 21:06
Mendoza trebuie lasat sa se duca.Cu Armenteoros nu cred nimic din ceea ce spune prosport.De fapt asta e si durerea mea.Pe Gigi il injuram zilnic( si totusi e omul care a bagat bani la echipa asa cioban si incult cum e),iar impotriva astora de la prosport nu zice nimeni o vorba.Ne-au tocat ca pe nimic de o jumatate de an.AISS s-a desfintat cumva?Eu as vrea sa ma inscriu in asociatie, dar sincer sunt dezamagit cand vad ca unii ne calca in picioare clubul iar cei care ne reprezinta nu iau nicio masura.

 

Draga domnule , verifica site-ul oficial al clubului si ai sa obtii mai multe detalii ca vad ca dai cu laturi in stanga si in dreapta. Nu o sa iti dau mura in gura te las sa descoperi singur pe www.steauafc.com , sau poti sa dai un search/sa cauti pe aici pe site si ai sa descoperi "AMERICA" !!!!!!!!!! :yeahh:

Nu dau cu laturi in nimeni.Dar rau mai mare decat nenorocitii aia de la prosport nu-mi amintesc sa ne fi facut cineva in ultimii ani.Si asta pentru ca sintem noi slabi.Daca am lua atitudine,nu aici pe forum,ci afara in strada,nu ne-ar mai calca toti idiotii in picioare.Eu pentru asa ceva m-as inscrie in AISS.

weeezer02.06.2008 23:13

Mai bine am face o oferta lui Inverness pentru Marius Niculae. Sunt convins ca si jucatorului i-ar conveni sa aiba posibilitatea de a juca in CL, indiferent de trecutul lui dinamovist. In plus, nu tin minte sa fi vb urat despre Steaua... e si in forma, nu e nici scump, nici batran...

bijoux_bz03.06.2008 06:29

ba chiar daca nu tii tu minte a fost unul dintre cei mai inversunati antistelisti pe cand era la Dinam0. sincer nu cred ca ar veni si nu cred ca va fi vreodata acceptat de galeria noastra.

GOD03.06.2008 06:36

Ma acum fotbalul e modern,ce nu v-ar place ca Mutu sa joace la Steaua,chiar daca a fost la Dinamo,sau Marica la Steaua...

 

Daca inscrie meci de meci da randament o sa fie mai aplaudat ca Dica crede-ma;)...

 

 

Eu obtez pentru. niste atacanti din Liga 2 anglia sau din anglia pozitiile mai slabe...

 

 

Bolton,Fulham,Birmigham,Sunderland

 

Cu 2-3mil se poate lua un atacant ieftin si de superclasa.

weeezer03.06.2008 06:46

Din ce am citit Marius Niculae e dorit tare de Borcea la Dinamo, asa ca ar fi lesne de inteles ce ar alege, daca ar avea de ales.

racky03.06.2008 06:51

O fi fotbalul modern dar mentalitatile sunt aceleasi, in plus de asta nu avem nevoie de mercenari.

god vezi ca orice echipa din prima Liga engleza are buget cam de doua ori cat orice echipa romaneasca, dabia daca putem concura cu Liga 2 ;)

«1202122232463»