Rahat Axl!
Nimeni nu plateste pe un jucator cat valoreaza ACUM!
Pai daca copilu ala are 17 ani si e international de tineret, golgeter la turnee finale si castigator cu tara lui si cu echipa de juniori a clubului si nu are nici un meci oficial in picioare, tu chiar crezi ca o echipa serioasa il da cu cateva sute de mii?
degeaba scrie transfermarkt ca ala costa 600 de mii ca de merge cineva si intreaba cu cat il da besiktas ma indoiesc ca va primi un raspuns mai mic de 5 mil.
Legend
si normal ca Steaua nu l-ar da cu 900 de mii.Baiatul e international columbian.Are 5 goluri date in 500 si ceva minute jucate.Daca Nicolita are val de 1,6 mil cred ca iti dai seama ca Dayro e mai mult.
poate 2,9 mil!
dar in nici un caz 900 de mii.
Cand vinzi un jucator trebuie sa te gandesti si la pierdere.nu doar la castig.
OK.Castigi 600 de mii ca il vinzi pe asta.
Dar daca il ti un an si il joci si ii creste valoarea la 6 milioane, nu te feliciti ca nu l-ai dat la prima oferta?