Bundy
hai sa te intreb ceva.
Cine e cea mai buna echipa din Romania?
Steaua, nu?
Cine e cea mai galonata echipa din Romania?
tot Steaua, nu?
Cum joaca toti impotriva noastra?
joc inchis cu tendinte de antijoc, nu?
Si atunci, daca stii ca asa joaca toti, mai ales echipele mici, de ce naiba insisti tu, ca antrenor al Stelei, sa joci cu un singur atacant de careu si pe sus cu mingi lungi pentru acel atacant(care bineinteles are sanse minime sa faca ceva cu ele fiind mai mereu intre cel putin 2 oameni)?
Unii oameni ma acuza ca sunt anti Lacatus.
NU E ADEVARAT!
Dar nu am cum sa nu critic antrenorul echipei cand echipa joaca sa chinuit avand in vedere ca lotul este net superior tuturor celorlalte echipe.
Am zis de mai bine de 6 luni ca Steaua ar trebui sa joace cu cel putin 2 atacanti.
Am vazut insa ca Lacatus a incercat un sistem cu 1 atacant si 4 mijlocasi ofensivi in iarna si am zis ca sa vedem ce o fi.
Si in amicale a mers treaba.
Dar cand a inceput campionatul...4-2-3-1
De ce a renuntat Laca la jocul ofensiv?
pentru siguranta?
OK.
Dar de ce nu joaca atunci cu 2 inchizatori si cu 2 atacanti?
e asa de greu sa bagi un 4-4-2?
Nu inteleg de ce nu joaca Habibou.
A fost adus ca sa se uite.
Daca nu se accidenta Lovin bag mana in foc ca cel care intra era Badea(o nonvaloare aproape la fel de mare ca Nicolita).
Suntem de rahat daca vom juca la egal cu Dinamo!
atat zic!