Bine ca am castigat.Va fi extrem de greu cu dinamu mai ales ca va lipsi Golanski care dupa parerea mea este un jucator vital pentru Steaua.Nu inteleg cum a putut lua rosu , nu se da rosu acolo la asa ceva ! El pur si simplu a vrut sa il ia pe criminalul ala de langa Zapata..in fine, vor conta absentele lui Plesan , Golanski si cine stie ,Dica in meciul cu dinamu.Sper din tot sufletul sa batem , sa fim campioni..dar sa nu ne grabim , poate o sa fim campioni din seara asta , bate mioveni
( au avut o ocazie mare de gol mioveni , a scapat un jucator de-al lor singur cu portarul ) .
Lupta Steaua !!! Spre 24 !!!
