FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Dinamo - Steaua 2 - 1 ( 1 - 0 )

«1789101115»
metzzz02.05.2008 20:09

@iceboy , Laca o sa fie suspendat pentru. meciul cu Buzaul...

HooLigAn`u02.05.2008 20:40

Eu Zic ka Fakem 1-1 si suntem fular-campionii

MALDINI_STEAUA02.05.2008 20:41

@HooLigAn`u sa te auda Dumnezeu :D

HooLigAn`u02.05.2008 20:45

Sa Speram !Poate chiar si castigam

EmySteaua199102.05.2008 21:25

Ce egal baah?...VICTORIE 100%...Fara comentarii

MALDINI_STEAUA02.05.2008 21:29

@Emy nu mai conteaza daca facem egal sau batem , campioni sa fim ... eu m-as multumii si cu un egal pentru ca vom fi campioni :D

DelPiero1002.05.2008 21:39

Incorect!Egalul ne aduce campionatul,dar onoarea si mandria vor fi aduse doar de o victorie in fata javrelor!Trebuie sa-i batem,asa trebuie sa gandim!

mountytoma02.05.2008 21:58
Incorect!Egalul ne aduce campionatul,dar onoarea si mandria vor fi aduse doar de o victorie in fata javrelor!Trebuie sa-i batem,asa trebuie sa gandim!

 

satisfactia deplina o da o victorie la scor! javrele au luat destul de des 5 de la noi

fenomeno03.05.2008 08:23
fularsteaua2
forever_STEAUA03.05.2008 08:29

Tudor la centru la Dinamo - Steaua.

 

Rodion Cãmãtaru - observator!

punkRipper8703.05.2008 08:53
Tudor la centru la Dinamo - Steaua.

 

Rodion Cãmãtaru - observator!

e clar Federatzia s-a razgandit:))))))

Luckas-Steaua03.05.2008 08:54
:steagcruce: Huuu Dinamo Eu zik ca un 0-1 pt Steaua sau 1-2 daca nu :) **** Dinamo :D
MALDINI03.05.2008 08:57

E pe bune aia cu Rodion Cãmãtaru observator ? :)

forever_STEAUA03.05.2008 09:00

Da. Cel puțin așa zic cei de la gesepe.

1uLy4Nn03.05.2008 09:57

pfoaaa....meciu se disputa maine insa pe mine deja m-au cuprins emotiile..sper intr-un meci bun facut de eschia noastra la finalul caruia sa cantam "CAMPIONII, CAMPIONII OLEEE OLEEE OLEEE"

stelistul stelist03.05.2008 10:23

castigam sigur de ce? pentru ca am visat asta 1-0 pentru noi gol Dica din afara careului de 16 metrii e pe bune

jeles03.05.2008 10:25

incepe meciul , dinamu : imi imi imi .... Steaua : HMMMM HMMMM HMMMM , Pac Pac ... 0-2

Dia9403.05.2008 11:02

Si un egal e bun insa victoria ar arata mai bine chiar si la un gol diferenta !Insa cei de la Dinamo vor juca pentru a salva un sezon mai slab si in plus au moral bun deoarece au castigat cu rapid.Oricum MEREU SUPERIORI !Forza Steaua! fular-campioniifularsteaua2

helena_steaua03.05.2008 14:53
castigam sigur de ce? pentru ca am visat asta 1-0 pentru noi gol Dica din afara careului de 16 metrii e pe bune

 

cateodata visele se mai indeplinesc si ele:D

iceboy03.05.2008 15:18

3.500 de euro de la fani pentru golul victoriei cu Steaua

 

Suporterii dinamoviști privesc meciul cu Steaua ca pe cel mai important joc al sezonului.

 

În acest sens ei au recurs la un gest inedit, anunțând ieri cã vor strânge 3.500 de euro și îl vor premia pe jucãtorul care va înscrie golul victoriei cu Steaua, banii urmând a fi suportați din buzunarele proprii.

 

:))

stelistul stelist03.05.2008 15:21

@helena_steaua

 

chiar mi'as dori sa se indeplineasca visul forzateaua

dr.adrian903.05.2008 17:44

cel mai penibil si mai pe fata blat din lume. CFR-gloria. sa va fie rusine!!!!!!

c.ronaldo1703.05.2008 18:27
castigam sigur de ce? pentru ca am visat asta 1-0 pentru noi gol Dica din afara careului de 16 metrii e pe bune

Vezi ca ai gresit topicul. Altu` e cu visele.

stelistul stelist03.05.2008 18:42
Vezi ca ai gresit topicul. Altu` e cu visele.

 

uita'te si acolo

dr.adrian903.05.2008 19:03

baieti so dus campionatu...

«1789101115»