FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Dinamo - Steaua 2 - 1 ( 1 - 0 )

«18910111215»
redandblue03.05.2008 19:20

unde s-a dus campionatul?

Steaua o sa bata maine chiar daca lipsesc jucatori importanti...nu mai fiti pesimisti ca nu e bine!

iceboy03.05.2008 19:42

sansele la titlul se micsoreaza...................CFR 1-0 Gloria Bistrita

DelPiero1003.05.2008 20:07

Se micsoreaza o laie!Era clar ca Bistrita nu va pune probleme ungurilor!Totul depinde de noi...ics doi maine si suntem campioni! :thumbsup:

MoWeed03.05.2008 20:10
baieti so dus campionatu...

De ce sa se duca? Totul depuinde de noi si nu stiu de ce trebuie sa ne speriem acum de o echipa submediocra....Sincer, te asteptai la alt rezultat azi?

dr.adrian903.05.2008 20:15
baieti so dus campionatu...

De ce sa se duca? Totul depuinde de noi si nu stiu de ce trebuie sa ne speriem acum de o echipa submediocra....Sincer, te asteptai la alt rezultat azi?

 

 

nu rezultatul era clar.

lasa ca vei vedea tu maine macel si scandal. Tudor este obligat sa isi repare greseala din meciul cu clujul asa ca va face totul posibil sa ne incurce. pariu pe cat vreti voi.

in plus jucatori maine vor claca. simt ca maine vor cadea psihic. si vor face greseli copilaresti.

Romania nu merita Steaua!!!!!!

MoWeed03.05.2008 20:18

@dr.adrian9

 

Sunt sigur ca de aia a si fost pus Tudor arbitru. De fapt un apropo i s-a dat prin declaratia inconstienta a lui Lupescu. E si acoperit prin faptul ca observatorul Camataru ii va face un raport favorabil.

Chiar si asa sunt sigur ca suntem in stare sa obtinem macar un egal maine

forever_STEAUA03.05.2008 20:22
ce ora se intalnesc si unde?

 

 

 

 

:laugh: :laugh: :laugh:

 

Tu chiar crezi cã o sã îți rãspundã cineva?

s0rins_9203.05.2008 20:29
ce ora se intalnesc si unde?

 

 

 

 

:laugh: :laugh: :laugh:

 

Tu chiar crezi cã o sã îți rãspundã cineva?

Cine sa se intalneasca?:)):w00t:

Stryker03.05.2008 20:57

meci greu chiar daca-i prindem intr-o perioada proasta ...

sper ca nu vor conta prea mult absentele dictate ale lui Goe si golanski si ca nu vom prinde o zii proasta chiar acum la final ...

 

chiar ma intreb ce prima au dinamovistii maine cu noi ... sper sa nu aiba si Tudor cota-parte ...

 

Doamne ajuta , din groapa direct spre 24 :beer2:

Dj Andres04.05.2008 01:21
Se micsoreaza o laie!Era clar ca Bistrita nu va pune probleme ungurilor!Totul depinde de noi...ics doi maine si suntem campioni! :thumbsup:

 

 

2 solist!!! :biggrin:

 

:steagcruce:

DTP-Ludacris04.05.2008 08:18

Nici nu am putut dormii azi noapte ... imi sta gandul numai la meci fular-campionii

 

Sper din toata inima sa invingem si sa luam titlul 24 :steag_sah_mic: ... Bafta baietiilor care vor merge pe stadion !!!

 

Steaua ...VICTORIEEEEEEE !!

kili04.05.2008 08:22

Ca sa fiu realist, va fi un X. Dar tare mult m-as bucura sa bata Steaua sa le scoata amenintarile si fotbalul din cap la dinamovisti

Virgil04.05.2008 08:35

Sa spui ca o sa-i batem, e o tratare superficiala a datelor problemei. Dinamo isi doreste sa ne invinga. Din orgoliu, dar si din dorinta de a-si atrage simpatia suporterilor ardeleni. Va fi un meci greu si un rezultat de egalitate ar insemna o realizare deosebita. Atmosfera de pe stadion va fi infernala, dar ai nostri nu se vor lasa intimidati de doar cateva mii de catei. Au jucat ei in fata a zeci de mii de spectatori. Sper intr-un rezultat de egalitate, care ne-ar asigura titlul in mare masura. Important ar fi sa nu luam gol.

dr.adrian904.05.2008 08:47

echipa lovita si in criza e cea mai periculoasa. am mai spuso si inainte meciului cu rapid si ati vazut ce sa intamplat. probabil ca ne bateau.

stelistul stelist04.05.2008 09:19

ce ati patit baieti unde va e optimismul nebun din voi eu cand am zis ca luam bataie si ca va fi un meci greu vai ce m'ati mia criticat acum...

Shumu(6r@1!@)04.05.2008 09:23

Sper ca Steaua sa bata cu 2-1 fular-campionii:steagcruce:forzateaua

kili04.05.2008 09:47

Eu cred ca va fi egal. Si Dinamo are de castigat din egal. Totul la mijloc este un circ.

Shumu(6r@1!@)04.05.2008 09:47

Steaua ====> S - superiori … T - teribili… E - eroi … A - adevarati… U - uniti… A - artisti steagro ||| RAPID ====> R - ***… A - **** … P - *** … I - *** … D - *** :death: ||| Dinamo ====> D - ** … I - ** … N - nashpeti … A - ***… M - **** … O - obositi :wall: ||| Asa cred eu despre aceste echipe :steagcruce:

 

Editat de Moderatori

Limbaj...

MoWeed04.05.2008 10:49

@edi"stelistu"

 

Voi astia de la CFR nu aveti forum de-al vostru? ma amuza frustrarea ta

redandblue04.05.2008 10:53
:hooray: Forza CFR Cluj sper ca clujul sa ia titlul decat [...] bine CFR daca rapidul nu mai are sanse :notangel::hooray:

mai intai invata sa scrii si apoi mai dicutam !

pun pariu ca nu are mai mult de 12 ani...

 

cat despre meci cum ar spune unii comentatori : este momentul adevarului ... sper sa facem totusi un 0-0 este scorul care ne-a scos din multe belele pe vremea lui Oli

stelistul stelist04.05.2008 11:08
[...]

 

cei cu tine flacau ai bauta gaz?

costycom200704.05.2008 11:42
batem si luam titlul. asta-i pohta mea!

dar fara brichete nu cred ca veti reusi asa ca sa va inarmati bine si la lupta [...]

MoWeed04.05.2008 11:47

Nu reusim sa batem echipa voastra de ratati? Conducere de kkt, jucatori de kkt, fani de kkt(cei 300 de spartani gay, mari "ultrasi" cand vine vorba sa bata o mana de copii).

La pariu ca va batem azi?

stelistul stelist04.05.2008 11:48
dar fara brichete nu cred ca veti reusi asa ca sa va inarmati bine si la lupta [caini mei]

 

ati iesit [...] din tomberoane???

Marius04.05.2008 12:01

Fara jigniri! Asa cum el a scris oarecum civilizat, asa sa raspundeti si voi.

«18910111215»