Cred ca vom face un meci extraordinar daca se vor face ceva schimbari.Aceste sunt:in locul lu Banel jagardel sa il bage pe Dayro moreno;in locul lui Petre Marin sa il bage pe Nesu si mias dori foarte mult ca in atac sa apara si Habibou.
fular-campionii
si mias dori foarte mult ca Dica sa reia performantele extraordinare de dinaintea accidentarii (Meciul extraordinar de la Kyev si cel de la Lyon etc.)
FORZA Steaua!Sper totusi sa le dam un 2-0
