FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Poli Timisoara 1 - 1 ( 0 - 0 )

«12345»
sCrEeN^21.04.2008 20:07

Cred ca vom face un meci extraordinar daca se vor face ceva schimbari.Aceste sunt:in locul lu Banel jagardel sa il bage pe Dayro moreno;in locul lui Petre Marin sa il bage pe Nesu si mias dori foarte mult ca in atac sa apara si Habibou.

fular-campionii fular-campionii forzateaua si mias dori foarte mult ca Dica sa reia performantele extraordinare de dinaintea accidentarii (Meciul extraordinar de la Kyev si cel de la Lyon etc.)

FORZA Steaua!Sper totusi sa le dam un 2-0

metzzz21.04.2008 20:08

@dragosinho eu imi facam griji sa nu se inchida casele :)))

care spre uimirea mea la ora 18 erau deschise , iar pe geam aveau o

foaie mare pe care scria ca nu mai au bilete la Tribuna 0

Dragoshinho21.04.2008 20:30

@metzzz

Deci mi`am luat o mare teapa!....eh..asta e...m-am sacrificat pentru Steaua...nu am de ce sa regret.

mountytoma22.04.2008 05:34
mamaa ce e asta ?? de cand a ajuns Mihaita plesan atacant ???

 

in rest ai facut echipa bine doar ca p Marin pus in paranteza langa nesu..

in loc de habibou l-as prefera tot pe pepe m. pana prin minutul 60-70...

Dayro morena clar in primul "11"...

 

desi e jucat mijlocas defensiv, plesan tanjeste dupa atac, el vrea mereu spre poarta adversa. de-aia l-as pune atacant. p Marin in locul lui golanski se pare ca se va si intampla, caci pawel e accidentat.

 

si evident, Marius Lacatus face echipa. eu doar imi dau cu parerea, daca nu v-ati prins :-)

bancila22.04.2008 06:38
O sa fie meci greu!Si nu vad o victorie la 0!Nu stiu de ce,asta simt!Poli a luat bataie azi,dar va juca cu o ambitie exatraordinara contra noastra!Trebuie sa tratam orice meci ca pe o finala...

stati linistiti nu ne impiedicam de aek-morenoooooooooooo gol Steaua fular-campioniifularultras

.Ax3L.22.04.2008 08:23

cei de al Poli sunt constienti ca vor pierde in Ghencea si aseara spuneau pe la TV ca o sa joace rezervele deci nu cred ca vom avea vreo problema fular-campionii

DelPiero1022.04.2008 09:09
nu va juca Dica??e adevarat??daca nici acuma nu va baga pe Dayro atunci cand??:((

Nu va juca Dayro!Va juca Neaga in locul lui!Si Banel,desigur...

Alexutzu 4 Fc. STEAUA22.04.2008 09:10

O sa fie batalie mare diseara pentru meci ... si din declaratiile multor jucatori de la Poli cam toti isi doresc victoria ...cea ce yo nu cred ca o sa fie la ei ...doar la noi "Ghencea" un fel de "Teatrul Viselor" pentru titlul 24 diseara ;):steag_sah_mic: :steag_sah_mic:

JDERUL22.04.2008 09:19

@Ax3L

 

N-au ei tupeul asta! O victorie in Ghencea ar echivala pentru ei cat un titlu,iar frustratii pe la TV. ar canta-o ani de zile!

Oricum,pot juca intra in teren si cu ambele echipe,diseara va fii sarbatoare in Templu!

helena_steaua22.04.2008 10:53

sa nu trasnforma o viitoare victorie cu Poli ca fiind o sarbatoare pentru 24:)...dupa victoria de la Craiova 100% suntem campioni:D fular-campioniifular-campionii

.Ax3L.22.04.2008 10:55

@helena Steaua suntem campioni doar daca batem tot inclusiv Dinamo pentru ca se vor motiva in plus in meciul cu noi fiindca meciul cu buzau nu l-am pus ca nu il mai au pe bunica sa ne dea gol i min 92:))

helena_steaua22.04.2008 11:01
@helena Steaua suntem campioni doar daca batem tot inclusiv Dinamo pentru ca se vor motiva in plus in meciul cu noi fiindca meciul cu buzau nu l-am pus ca nu il mai au pe bunica sa ne dea gol i min 92:))

 

consider ca o victorie cu Craiova este mult mai importanta si va fi mult mai greu decat cu spurcatii.cu ei ne ajunge si un egal....si buzaul chiar nu mai punem la socoteala:))

.Ax3L.22.04.2008 11:04

Dupa spusele lui Mititelu Craiova va juca cu rezervele ceea ce nu va creea foarte multe probleme Stelei parerea me ca dupa emciul de asta seara cel mai greu va fi cel cu Dinamo

GotSkeet22.04.2008 15:25

La ce ploaie trage vreau spectacol in Templu! Ne vedem la peluza

ronrichie22.04.2008 15:43

Nu cred ca se mai joaca... e dezastru in Buc.

Yoyoyoi22.04.2008 15:47

mai e o ora jumate pana la meci... poate isi revine vremea :(

ronrichie22.04.2008 15:52
mai e o ora jumate pana la meci... poate isi revine vremea :(

problema e ca noi astia care nu stam in Ghencea.... tre sa stim daca se mai joaca sau nu cu minim o ora inainte.

sonic200522.04.2008 15:55

Steaua va bate in seara asta dar in continuare nu pot intelege de ce se insista asa mult pe Lovin si pe Nicolita (singurul motiv plauzibil ar fi ca vor sa il vanda la un pret bun).

imi pare rau ca Dayro si habibou nu mai sunt bagati in sema deloc iar plesan care e in mare forma e rezerva

ronrichie22.04.2008 15:59
Steaua va bate in seara asta dar in continuare nu pot intelege de ce se insista asa mult pe Lovin si pe Nicolita (singurul motiv plauzibil ar fi ca vor sa il vanda la un pret bun).

imi pare rau ca Dayro si habibou nu mai sunt bagati in sema deloc iar plesan care e in mare forma e rezerva

omule problema e furtuna ... nu Nicolita :))

sonic200522.04.2008 16:25

oricum echipele se stiu fie ca se joaca azi sau maine

 

LE: sa vedem daca ajunge Poli la meci ca daca nu mai dam un 3-0 la masa verde :biggrin:

steaua_campioana22.04.2008 17:12

castigam cu 3-0 :steagcruce:fular-campionii forza Steaua

razvan beica22.04.2008 17:21

2-0 lejer :steagcruce:

Raziel_Steaua22.04.2008 17:43

Nicolita esti un rebut!!!! :death::death::death:

 

]aaaah daca il mai da mult in reluari mi se face rau.. Nicolita mori...

steaua4ever2all22.04.2008 18:23
:steagcruce: Forza Steaua pana la moarte si in aceasta seara dupa cum se cede avem sanse sa castigam fularultras
weeezer22.04.2008 18:24

Un joc destul de placut pana acum... pacat ca nu este si Golanski in teren, cu siguranta ar fi contat mai mult in atac decat Petre Marin.

«12345»