Comentarii pe forumul polistilor inaintea meciului de marti:
Merge cineva la meci? Vreunul "sub acoperire" in galeria Stelei? Macar o cutie de "clibrituri", daca brichete nu se poate. Ca altfel...
Deci ne bate Steaua de ne sunã apa-n cap, n-are rost sã ne mai facem iluzii!... Jucãm ca niste cizme, fãrã ambiție, fãrã determinare, SUNTEM SLABI, ãsta e adevãrul!... Sigur cã sper într-o minune, dar nu prea sunt multe sanse!...
vagus, ești precum un Arthur Clarke sau Isaac Asimov Cum plm sã mã pot gândi la un x2 când noi am luat 5 puncte din 18 parcã în ultimele meciuri, când e vorba de Jiji la butoane, de arbitri, de declarația lui Iancu când l-a dat pe ov Petre "Steaua e o echipã mare, va juca în CL, trebuie sã fim solidari și sã-i ajutãm cu acest transfer" ceva de genul, când jucãtorii noștri aleargã precum gãinile fugãrite de cocoș prin ogradã, care-ncotro? 
Marti nu avem NICIO SANSA !!!
La ce se intampla acum in campionat , ne batem joc de noi daca ne gandim ca putem incurca sistemul..
Nu suntem in stare sa batem Mioveni ,Craiova ,sa scoatem din cupa Buzaul si avem pretentia unor jucatori indolenti sa castige pentru noi in Ghencea.Halal personalitati si tarie de caracter la jucatorii nostri.
Banele ne esti dator cu un gol....vezi cum faci...sa nu ii spui lu` Zapata dinainte ca ti-o apara.
Adevarul este ca la cum jucam suntem vai de **** noastra ! Nu ca oierul ar juca fotbal dar aia nu iau gol , pe cand noi daca nu luam macar 3 boabe pe meci nu suntem sanatosi !
Slabe sperante pentru un egal, asta numai daca baietii vor da dovada de o mare ambitie ,lucru greu de crezut !
etc...