Mda..cam asa. 2.32 GB (2,499,777,417 bytes)
Mda..cam asa. 2.32 GB (2,499,777,417 bytes)
penibil joc ..portarii varza..mai marfa cred ca era fifa 99..s-au prostit rau astia de la EA
merge jocul cu versiunea Vitality ok ![]()
germania-polonia 4-2 dupa ce a luat portaru rosu si am jucat mai mult de o repriza in 10
(
germania-polonia 4-2 dupa ce a luat portaru rosu si am jucat mai mult de o repriza in 10(
asta-i viata ![]()
Cehia ( roby29steaua ) 2 - 0 Turcia ( nanu_a2008 ) Calificat ![]()
vreau sa fiu rezerva in caz ca nu mai joaca cineva, am versiunea vitality.
id : cremene_cristian
grupa c
Romania - italia 0-3
grupa D
grecia - spania 5 - 4 .. ce meci ... portarii 0 barat
grecia - suedia 5 - 3 .. calificat ..
de maine voi juca si eu meciurile......
Spania-Suedia 4-3
nimic nu e bine,ba ca e portarul prea bun,ba prea prost ![]()
intre nu fac si ei,aia buni sa fie ca la fifa (cech buffon etc),aia prosti ca in euro
austria(f1or_cs)-germania(giornalista_terrorista) 4-1
a fost mai bun si m-a batut.asta-i viata.
grupa c
italia - olanda 0-1
Olanda 1 - 0 Italia ... portocala mecanica face prima victima
Olanda 2 - 8 Franta ... portarul portocalei a fost demis !
Olanda - Romania
Deci rezultatele mele finale :
Spania-Grecia 4-5
Spania-Suedia 4-3
Spania-Rusia 3-2
6 puncte golaveraj 11-10 ...sper sa ajunga sa ma calific
Grupa d
rusia v spania 2-3 praf e mah jocu asta
)))portaru mai bine nu ar fi (nu ar fi mare pierdere)
apasati shift,si controlati voi portarul,e mai usor de aparat,altfel,orice sut de la un jucator bun (care are stea desupra) 95 % e gol
Grupa d
rusia v suedia 4-2
@in caz de egalitate se ia meciu direct nu?
GRUPA C
olanda-franta 2-8,calificat,iar ultimul meci intra echipa a 2a,daca pot numi asa tripleta benzema-saha-trezeguet
)
Grupa d@in caz de egalitate se ia meciu direct nu?
LOL. Normal ca nu.
nu,se ia ca la euro,adica golaverajul ![]()
M'am documentat ..
În cazul în care, dupã disputarea meciurilor din grupã, douã sau mai multe se vor afla la
egalitate de puncte, departajarea va fi efectuatã conform urmãtoarelor criterii:
a) Numãrul de puncte obținute în meciurile între echipele în cauzã;
b) Golaverajul în meciurile dintre echipele în cauzã;
c) Numãrul de goluri înscrise în meciurile dintre echipele în cauzã (se aplicã dacã mai
mult de douã echipe se vor afla la egalitate de puncte);
d) Golaverajul general, în toate jocurile disputate în grupã;
e) Numãrul mai mare de goluri înscrise în toate jocurile din grupã;
Extras din regulamentul oficial EURO 2008, de pe site'ul Federatiei Romane de Fotbal.
asa sa fie atunci,ma uit si eu mai incolo,desi eu stiam ca nu conteaza meciul direct,decat golaverajul
)
daca Ronaldo il bate pe buli va fi o lupta in 3 in care avem fiecare o victorie: eu cu Ronaldo , Ronaldo cu buli , si buli cu mine...atunci se va lua golaverajul...oricum sper sa ma calific deci Forza Grecia , hai buli2buli :laugh: