FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Euro 2008

«123456»
RobYnho16.04.2008 17:41

Mda..cam asa. 2.32 GB (2,499,777,417 bytes)

B33KTA16.04.2008 18:00

penibil joc ..portarii varza..mai marfa cred ca era fifa 99..s-au prostit rau astia de la EA

merge jocul cu versiunea Vitality ok ;)

BADboySteaua16.04.2008 18:24

germania-polonia 4-2 dupa ce a luat portaru rosu si am jucat mai mult de o repriza in 10 :((

Radu1816.04.2008 18:29
germania-polonia 4-2 dupa ce a luat portaru rosu si am jucat mai mult de o repriza in 10 :((

asta-i viata :rolleyes:

RobYnho16.04.2008 18:46

Cehia ( roby29steaua ) 2 - 0 Turcia ( nanu_a2008 ) Calificat :)

criminalu200516.04.2008 18:51

vreau sa fiu rezerva in caz ca nu mai joaca cineva, am versiunea vitality.

 

id : cremene_cristian

EMPORiO16.04.2008 18:56

grupa c

 

Romania - italia 0-3

B33KTA16.04.2008 19:11

grupa D

grecia - spania 5 - 4 .. ce meci ... portarii 0 barat

grecia - suedia 5 - 3 .. calificat ..

ronaldo_020116.04.2008 19:11

de maine voi juca si eu meciurile......

Sergyu1616.04.2008 19:38

Spania-Suedia 4-3

mihai141117.04.2008 07:09

nimic nu e bine,ba ca e portarul prea bun,ba prea prost :D

intre nu fac si ei,aia buni sa fie ca la fifa (cech buffon etc),aia prosti ca in euro

F1oRinho17.04.2008 09:43

austria(f1or_cs)-germania(giornalista_terrorista) 4-1

Radu1817.04.2008 09:46

a fost mai bun si m-a batut.asta-i viata.

EMPORiO17.04.2008 12:21

grupa c

 

italia - olanda 0-1

klaus_e8917.04.2008 12:23

Olanda 1 - 0 Italia ... portocala mecanica face prima victima

Olanda 2 - 8 Franta ... portarul portocalei a fost demis !

Olanda - Romania

Sergyu1617.04.2008 13:40

Deci rezultatele mele finale :

 

Spania-Grecia 4-5

Spania-Suedia 4-3

Spania-Rusia 3-2

 

6 puncte golaveraj 11-10 ...sper sa ajunga sa ma calific

ronaldo_020117.04.2008 13:41

Grupa d

 

rusia v spania 2-3 praf e mah jocu asta :)))))portaru mai bine nu ar fi (nu ar fi mare pierdere)

mihai141117.04.2008 13:55

apasati shift,si controlati voi portarul,e mai usor de aparat,altfel,orice sut de la un jucator bun (care are stea desupra) 95 % e gol

ronaldo_020117.04.2008 14:07

Grupa d

 

rusia v suedia 4-2

 

@in caz de egalitate se ia meciu direct nu?

mihai141117.04.2008 14:17

GRUPA C

olanda-franta 2-8,calificat,iar ultimul meci intra echipa a 2a,daca pot numi asa tripleta benzema-saha-trezeguet ;))

RobYnho17.04.2008 14:24
Grupa d

@in caz de egalitate se ia meciu direct nu?

 

 

LOL. Normal ca nu.

mihai141117.04.2008 14:24

nu,se ia ca la euro,adica golaverajul :P

RobYnho17.04.2008 14:28

M'am documentat ..

 

 

În cazul în care, dupã disputarea meciurilor din grupã, douã sau mai multe se vor afla la

egalitate de puncte, departajarea va fi efectuatã conform urmãtoarelor criterii:

a) Numãrul de puncte obținute în meciurile între echipele în cauzã;

b) Golaverajul în meciurile dintre echipele în cauzã;

c) Numãrul de goluri înscrise în meciurile dintre echipele în cauzã (se aplicã dacã mai

mult de douã echipe se vor afla la egalitate de puncte);

d) Golaverajul general, în toate jocurile disputate în grupã;

e) Numãrul mai mare de goluri înscrise în toate jocurile din grupã;

 

 

Extras din regulamentul oficial EURO 2008, de pe site'ul Federatiei Romane de Fotbal.

mihai141117.04.2008 14:30

asa sa fie atunci,ma uit si eu mai incolo,desi eu stiam ca nu conteaza meciul direct,decat golaverajul ;))

Sergyu1617.04.2008 14:32

daca Ronaldo il bate pe buli va fi o lupta in 3 in care avem fiecare o victorie: eu cu Ronaldo , Ronaldo cu buli , si buli cu mine...atunci se va lua golaverajul...oricum sper sa ma calific deci Forza Grecia , hai buli2buli :laugh:

«123456»