25.04.2008 17:55
finala
austria - franta 2-5
asa sa tot ai adversar fair play,fara faulturi,fara qw,au fost echipele cam dezechilibrate,altfel era mai strans scorul cred ![]()
finala
austria - franta 2-5
asa sa tot ai adversar fair play,fara faulturi,fara qw,au fost echipele cam dezechilibrate,altfel era mai strans scorul cred ![]()
Am pierdut berea :sad2: .Oricum a fost un meci frumos,cu multe ocazii.Bafta,Mihai
mai lasa si pe altii sa castige .. pana si la parnaie asta de joc iesi primu ![]()
mai bagam unul daca vreti si aleg Romania ![]()
Normal ca vrem ![]()
Erau dupa tigari..
)