FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Euro 2008

«1456»
mihai141125.04.2008 17:55

finala

 

austria - franta 2-5

 

asa sa tot ai adversar fair play,fara faulturi,fara qw,au fost echipele cam dezechilibrate,altfel era mai strans scorul cred :)

F1oRinho25.04.2008 19:11

Am pierdut berea :sad2: .Oricum a fost un meci frumos,cu multe ocazii.Bafta,Mihai

B33KTA25.04.2008 20:44

mai lasa si pe altii sa castige .. pana si la parnaie asta de joc iesi primu :)

mihai141126.04.2008 07:35

mai bagam unul daca vreti si aleg Romania :D

BADboySteaua26.04.2008 07:44

Normal ca vrem :D

DannY_128.04.2008 08:40

Rupe jocul;) Nici nu se vad jucatorii pe teren...

Super_joc.JPG

ronaldo_020128.04.2008 11:07
:))
RobYnho28.04.2008 13:09

Erau dupa tigari.. ;))

«1456»