FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Euro 2008

«1236»
mihai141116.04.2008 13:07

sper sa nu se supere ionut,lasam deschis 2-3 zile

 

bagati aici care va inscrieri.idul de mess+echipa

 

mihai1411-franta

 

daca aveti probleme cu meniu (se misca prost) se da disable la discheta si merge ca uns

EMPORiO16.04.2008 13:32

fifa_emporio - Italia

Sergyu1616.04.2008 13:50

s3rgyu_adriano_13 --- Spania

Radu1816.04.2008 14:05

giornalista_terrorista germania

i0nutz8316.04.2008 14:39

i0nutz83 - Portugalia

klaus_e8916.04.2008 14:47

klaus_e89 - olanda

mihai141116.04.2008 14:50

inca ceva important dupa ce am vb cu ionut

 

alegeti numai echipe calificate la euro (deci fara anglia)

si grupele vor fi ca in realitate

 

echipe calificate:

 

Romania-marianbolohan

franta -mihai1411

olanda -klaus_e89

italia - fifa_emporio

grecia -buli2buli

suedia - power_steaua_6

spania -s3rgyu_adriano_13

rusia -ronaldo_0201

cehia - roby29steaua

elvetia - Danny1ok

portugalia-i0nutz83

turcia -nanu_a2008

croatia -drlv85

austria -f1or_cs

polonia -badboy_steaua

germania-giornalista_terrorista

marianb16.04.2008 14:54

marianbolohan-Romania

PoWeR16.04.2008 14:56

power_steaua_6 -: Suedia

i0nutz8316.04.2008 15:00

power, tu esti pe blacklist ;))

mihai141116.04.2008 15:00

e amical turneul asta,lasa-l :P

RobYnho16.04.2008 15:03

roby29steaua - Cehia

DannY_116.04.2008 15:10

Danny1ok-ELvetia

Sergyu1616.04.2008 15:18

Romania-marianbolohan

franta -mihai1411

olanda -klaus_e89

italia - fifa_emporio

grecia - buli2buli

suedia -power_steaua_6

spania -s3rgyu_adriano_13

rusia-rusu_andrey2005

cehia - roby29steaua

elvetia - danny1ok

portugalia-i0nutz83

turcia - nanu_a2008

croatia- drlv85

austria - f1or_cs

polonia - badboy_steaua

germania-giornalista_terrorista

 

Ajut si eu la ce pot :biggrin:

GOD16.04.2008 15:26
sper sa nu se supere ionut,lasam deschis 2-3 zile

 

bagati aici care va inscrieri.idul de mess+echipa

 

mihai1411-franta

 

daca aveti probleme cu meniu (se misca prost) se da disable la discheta si merge ca uns

 

eu i-am zis lui danutz ,credeam ca e la misto dar chiar merge:)).

Revenim.

GOD-Croatia:).

bubutza16.04.2008 15:31

rusu_andrey2005 - Rusia

Nedelcu Narcis16.04.2008 15:32

nanu_a2008- Turcia

B33KTA16.04.2008 15:32

las ca joc eu cu alta .. sa nu se supere nimeni

buli2buli- grecia

mihai141116.04.2008 15:38

care a turcia ? vad ca nanu a editat

god da el mi-a zis chestia asta,ca eu il stersesem din calc dupa 1 joc

mama ce meciuri am incins acu cu ionut ;))

BADboySteaua16.04.2008 15:47

badboy_steaua - polonia :D

F1oRinho16.04.2008 15:51

f1or_cs-austria

i0nutz8316.04.2008 15:56

@god, bubutza: Cu adanc regret va anunt ca nu puteti participa in aceasta competitie; motivele le cunoasteti...

mihai141116.04.2008 15:58

deci mai sunt 2 echipe rusia si croatia,si dam drumul la treaba

ciocanu8616.04.2008 15:59

ciocanu86 - Rusia

drlv8516.04.2008 15:59
deci mai sunt 2 echipe rusia si croatia,si dam drumul la treaba

 

 

Croatia - drlv85

«1236»