sper sa nu se supere ionut,lasam deschis 2-3 zile
bagati aici care va inscrieri.idul de mess+echipa
mihai1411-franta
daca aveti probleme cu meniu (se misca prost) se da disable la discheta si merge ca uns
sper sa nu se supere ionut,lasam deschis 2-3 zile
bagati aici care va inscrieri.idul de mess+echipa
mihai1411-franta
daca aveti probleme cu meniu (se misca prost) se da disable la discheta si merge ca uns
fifa_emporio - Italia
s3rgyu_adriano_13 --- Spania
giornalista_terrorista germania
i0nutz83 - Portugalia
klaus_e89 - olanda
inca ceva important dupa ce am vb cu ionut
alegeti numai echipe calificate la euro (deci fara anglia)
si grupele vor fi ca in realitate
echipe calificate:
Romania-marianbolohan
franta -mihai1411
olanda -klaus_e89
italia - fifa_emporio
grecia -buli2buli
suedia - power_steaua_6
spania -s3rgyu_adriano_13
rusia -ronaldo_0201
cehia - roby29steaua
elvetia - Danny1ok
portugalia-i0nutz83
turcia -nanu_a2008
croatia -drlv85
austria -f1or_cs
polonia -badboy_steaua
germania-giornalista_terrorista
marianbolohan-Romania
power_steaua_6 -: Suedia
power, tu esti pe blacklist
)
e amical turneul asta,lasa-l ![]()
roby29steaua - Cehia
Danny1ok-ELvetia
Romania-marianbolohan
franta -mihai1411
olanda -klaus_e89
italia - fifa_emporio
grecia - buli2buli
suedia -power_steaua_6
spania -s3rgyu_adriano_13
rusia-rusu_andrey2005
cehia - roby29steaua
elvetia - danny1ok
portugalia-i0nutz83
turcia - nanu_a2008
croatia- drlv85
austria - f1or_cs
polonia - badboy_steaua
germania-giornalista_terrorista
Ajut si eu la ce pot :biggrin:
sper sa nu se supere ionut,lasam deschis 2-3 zile
bagati aici care va inscrieri.idul de mess+echipa
mihai1411-franta
daca aveti probleme cu meniu (se misca prost) se da disable la discheta si merge ca uns
eu i-am zis lui danutz ,credeam ca e la misto dar chiar merge:)).
Revenim.
GOD-Croatia:).
rusu_andrey2005 - Rusia
nanu_a2008- Turcia
las ca joc eu cu alta .. sa nu se supere nimeni
buli2buli- grecia
care a turcia ? vad ca nanu a editat
god da el mi-a zis chestia asta,ca eu il stersesem din calc dupa 1 joc
mama ce meciuri am incins acu cu ionut
)
badboy_steaua - polonia ![]()
f1or_cs-austria
@god, bubutza: Cu adanc regret va anunt ca nu puteti participa in aceasta competitie; motivele le cunoasteti...
deci mai sunt 2 echipe rusia si croatia,si dam drumul la treaba
ciocanu86 - Rusia
deci mai sunt 2 echipe rusia si croatia,si dam drumul la treaba
Croatia - drlv85