sa inceapa Euro FC Steaua.ro 08 ![]()
sa inceapa Euro FC Steaua.ro 08 ![]()
Romania-marianbolohan
Franta -mihai1411
Olanda -klaus_e89
Italia - fifa_emporio
Grecia-buli2buli
Suedia -power_steaua_6
Spania -s3rgyu_adriano_13
Rusia-
Cehia - roby29steaua
Elvetia - danny1ok
Portugalia-i0nutz83
Turcia-nanu_a2008
Croatia-drlv85
Austria-f1or_cs
Polonia-badboy_steaua
Germania-giornalista_terrorista
LE: ciocanu86 se retrage...a crezut ca se joaca fifa 08...deci Federatia Rusa de Fotbal cauta antrenor pentru EURO 2008
Pentru a-l ajuta pe Mihai scriu eu grupele:
Grupa A
Romania-marianbolohan
Franta -mihai1411
Olanda -klaus_e89
Italia - fifa_emporio
Grupa B
Grecia-buli2buli
Suedia -power_steaua_6
Spania -s3rgyu_adriano_13
Rusia-se cauta antrenor
Grupa C
Cehia - roby29steaua
Elvetia - danny1ok
Portugalia-i0nutz83
Turcia-nanu_a2008
Grupa D
Croatia-drlv85
Austria-f1or_cs
Polonia-badboy_steaua
Germania-giornalista_terrorista
Fiecare cu fiecare...se califica primele 2 din grupa ![]()
Motivu stiu,fac parte din FifaSteaua,si am castigat cu 8-3 in fata acestui campionat,si daca intram castigam pe aici tot.
Sa traiti.
Bafta la Euro vostru un campionat amical,in care se dau restrictii in fine traim in Romania si asta ne ocupa tot timpu.
pe mine ma scuzati pentru postul anterior, nu am urmarit forumul si am inteles gresit:D credeam ca facem euro cu fifa08. inca odata scuze ( nu am jocul)
Grupa A
Romania-marianbolohan
Franta -mihai1411
Olanda -klaus_e89
Italia - fifa_emporio
Grupa B
Grecia-buli2buli
Suedia -power_steaua_6
Spania -s3rgyu_adriano_13
Rusia-
Grupa C
Cehia - roby29steaua
Elvetia - danny1ok
Portugalia-i0nutz83
Turcia-nanu_a2008
Grupa D
Croatia-drlv85
Austria-flor_cs
Polonia-badboy_steaua
Germania-giornalista_terrorista
setarile le stiti banuiesc,dificultatea world class,6 min,restul cum vreti ![]()
jocul este EURO 2008,nu fifa 2008 pentru cine mai are dubii
mai e disponibila rusia
Id-ul meu este f1or_cs,nu flor_cs :tongue:
@god: Ne rezervam dreptul de a ne selecta clientii ! Ceea ce insiri tu acolo este o mare aberatie...
E un adevar si tu sti asta...
iar pe dinafara ... :sad2:
daca tot nu gasiti ... raman eu cu rusia ... (spor la goluri..)
@god: Nu mai umple si topicul asta cu prostiile tale; joaca unde stii ca ai loc si lasa-ne
)
Rusia------ronaldo_0201
cand incepem
_
eu pe cea Reloaded am instalat o si am incercat cu 2 adversari mi a dat conection lost de fiecare data ..posibil sa sa nu mearga Versiunea Vitality Cu Reloaded
Vitality 1.67 GB
Reloaded 1.33 GB
GRUPA A
elvetia
cehia
portugalia
turcia
GRUPA B
austria
croatia
germania
polonia
GRUPA C
olanda
italia
franta
Romania
GRUPA D
grecia
suedia
spania
rusia
PROGRAM
GRUPA A
elvetia-cehia 1-6
elvetia-portugalia
elvetia-turcia
cehia-portugalia 4-2
cehia-turcia 2 - 0
portugalia-turcia 2-3
GRUPA B
austria-croatia 1-3
austria-germania 4-1
austria-polonia 3-1
croatia-germania 5-0
croatia-polonia 1-2
germania-polonia 4 -2
GRUPA C
olanda-italia 1 - 0
olanda-franta 2-8
olanda-Romania
italia-Romania 3-0
italia-franta 2-4
Romania-franta 4-5
GRUPA D
grecia-suedia 5 - 3
grecia-spania 5 - 4
grecia-rusia 1 -5
suedia-spania 3-4
suedia-rusia 2-4
spania-rusia 3-2
TERMEN :19.04.2008 ORA:20:00
HOST LA ALEGERE,WORLD CLASS,6 MIN,RESTUL STITI
bafta
Romania-marianbolohan
franta -mihai1411
olanda -klaus_e89
italia - fifa_emporio
grecia -buli2buli
suedia - power_steaua_6
spania -s3rgyu_adriano_13
rusia -ronaldo_0201
cehia - roby29steaua
elvetia - Danny1ok
portugalia-i0nutz83
turcia -nanu_a2008
croatia -drlv85
austria -f1or_cs
polonia -badboy_steaua
germania-giornalista_terrorista
userul il luati de aici
A. cehia-portugalia 4-2
Conn lost meci de meci..
;(
Cehia ( roby29steaua ) 4 - 2 Portugalia ( i0nutz83 )
cu varianta VITALITY nu va iese din joc,testat de mine,cu mai multi
GRUPA C
Romania-franta 4-5,dupa ce Romania a avut 2-0 ![]()
incredibil de infecti portarii,cred ca s-au plans prea multi la ea ca sunt buni rau portarii la fifa 2008,si acu i-au facut prea prosti
,mai frumos e sa fie mai buni,decat cum sunt la euro
deci cu reloaded nu merge????Oricum eu am vitality si am incercat cu marianbolohan si nu a mers ...
cu bolohan am jucat eu acum,varianta vitality am eu,el parca zicea ca la fel,si a mers perfect
kitul de la vitality are 2.38 gb,ca am auzit ca la unii are 1 gb si ceva,deci e clar ca nu e bun
incercati ca resetati squadurile inainte sa jucati,in caz ca s-au facut schimbari pe acolo de catre voi
eu am jucat 8 meciuri si a mers perfect,decat cu ionut mi-a iesit,si el avea alta versiune reloaded aia,care e mai mica decat asta a mea
Nu cred ca te referi la torrentul jocului cand spui ca are 2,38 Gb.
vty-0177.iso => 2,38 GB (2.558.590.976 bytes)
cred ca la torrentu de la vitality se refereau cei care au zis ca au 1 giga si ceva..
vty-0177.iso => 2,38 GB (2.558.590.976 bytes)
exact asa am si eu si merge perfect (dupa disable)
jocul instalat 2,31 trebuie sa aiba