FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Otelul Galati - Steaua 0 - 1 ( 0 - 0 )

«12345»
helena_steaua16.04.2008 10:07
Salut! Sunt din Galati si as dori sa vin la galeria Stelei in meciul ce-l va sustine aici.As dori sa-mi spuna cineva pe la ce ora vor ajunge cei din Bucuresti aici in Galati si cate bilete gratis ofera conducerea. Multumesc anticipat!

 

Robytzz cei care vor veni din Bucuresti,galeria organizata a Stelei va beneficia probabil de reciprocitatea biletelor,nu sunt un nr mare de bilete probabil intre 100 si 200 de bilete,nu stiu sigur,dar stiu sigur faptul ca cei care vor veni din Galati,Barlad,Vaslui,Braila,etc vor fi nevoiti sa plateasca biletul adik de 30 de lei,pentru ca asa a hotorat conducerea FC Otelul Galati!

art. 1.1 din Regulament!

solo200716.04.2008 10:08
salutare...si eu sunt din gl...dar o sa fiu ca si in ultimii ani in galeria Stelei , la meci...Pana la moarte stelist.. :steagcruce:

 

 

 

daca esti din galati ar trebui sa tii in primul rand cu echipa orasului...fara suparare. esti un suporter fals al galatiului

helena_steaua16.04.2008 10:10

PENTRU CEI DIN GALATI,STELISTII CARE VOR SA VINA IN GALERIA Stelei,de ce nu ne intalnim si noi undeva inainte de meci?:D:D

 

daca esti din galati ar trebui sa tii in primul rand cu echipa orasului...fara suparare. esti un suporter fals al galatiului

 

 

SOLO 2007,si eu sunt din Galati...nu e o regula sa stii sa tii in primul rand cu echipa orasului.Daca am tine toti cu echipa orasului de care apartinem,Steaua n-ar mai avea parte de suportul milioanelor de suporteri din intreaga tara.

"Suporter fals"???? asta inseamna sa fii suporter fals??...mai degraba sunt acei "suporteri" galateni care merg la meci,indiferent unde se duc,la tribuna,la galerie,si care nu stiu nici macar primul 11 al echipei"preferate"!!

 

Sa se posteze pe forum detalii despre deplasarea suporterilor stelisti la Galati,cand vor ajunge...sau macar detalii despre echipa,cand va ajunge la Galati!!!!!!!!

noname_fu16.04.2008 11:21

Da, o sa postam inainte de meci traseul, popasurile si orele exacte. De asemenea o sa mentionam o lista cu toti cei care vor fi prezenti acolo, cu CNP-uri si poze.

helena_steaua16.04.2008 11:32
Da, o sa postam inainte de meci traseul, popasurile si orele exacte. De asemenea o sa mentionam o lista cu toti cei care vor fi prezenti acolo, cu CNP-uri si poze.

 

 

Va asteptam cu drag la Galati!:D:D:D:D:D:

andyro16.04.2008 11:33

Trecand peste ironia lui @noname_fu, nu mai insistati cu locuri de intalnire, ore si trasee - niciodata nu vor fi puse pe un forum public din motive lesne de inteles.

helena_steaua16.04.2008 11:49

Cati suporteri din Bucuresti vor face deplasarea? aproximativ,un nr....

lau.blk3016.04.2008 15:46
daca esti din galati ar trebui sa tii in primul rand cu echipa orasului...fara suparare. esti un suporter fals al galatiului

 

 

da cine a spus ceva de galati?eu nu tin cu Otelul.....am fost si pe Ghencea la cateva meciuri iar in ultimii 3 ani la gl numai in galeria Stelei am fost..

Korado16.04.2008 19:00

Mi-ar place sa castige Steau cu 2-0 iar Caile Ferate Romane sa piarda ca sa nu mai avem griji pentu meciul cu Dinamoistii , ca is niste gunoaie ... toti pretenii mei care is dinamouisti , sunt distrusi ... cocalari manelari . CFR-Caile Ferate Romane ?? ce club e asta ca nu am auzit de el ! unde joaca acest Rapid ?? unde vezi tu caini rosii ? :steagcruce:

 

 

 

 

 

 

:steagcruce: :steagcruce: :steagcruce: WE all Love Steaua

pvf_0716.04.2008 19:37

O victorie contra Otelului este foarte importanta, tinand cont de meciurile urmatoare cu Poli si cu javrele din groapa lor de gunoi.Echipa cu cel mai penibil stadion din Liga I si a II-a la un loc:)) fular-campionii

alindm16.04.2008 19:49
Nea Virgile care e al 11-lea?Ca eu nu il vad......Dica bineinteles!

Batem cu 2-0

FORZA Steaua

INTOTDEAUNA SUPERIORI

sa intre si Dayro moreno,sper sa nu il mai supere hernia,e un super jucator. :steagcruce:

alice4steauaBUC17.04.2008 08:49
Desi niciodata n-am avut zile usoare la galati cred ca de data asta vom invinge...

 

 

Exact la asta ma gandeam si eu...daca nu ma insel in ultimele 5 partide disputate cu Otelul am castigat doar o singura data... :no:

rapylove17.04.2008 09:13

pfff.. suntem un grup din cta.. care venim mai peste tot...dar acum am inteles ca va fi nasol cu biletele.. cum facem sa apucam si noi cateva bilete?! fular-campionii va rog HELP ME!

Shark_y17.04.2008 11:01

vreau sa aflu si eu frate cand plecam la galati e cineva care stie ????????vreau detalii va rog fratilor :steagcruce: :steagcruce: fularultras fularultras

ste_farfan17.04.2008 11:15
vreau sa aflu si eu frate cand plecam la galati e cineva care stie ????????vreau detalii va rog fratilor :steagcruce: :steagcruce: fularultras fularultras

 

se pleaca duminica mai pe seara asa cu transportu in comun si cel mai probabil se va ajunge in galati marti dimineata, iar pe la pranz ne vom da seama ca meciu s-a jucat sambata...

sorineatza17.04.2008 11:25

Hai Steaua!

Am 39 de ani si tin cu Steaua de la 7 ani cand jucam celebrele meciuri de fotbal din clasa I (pana-ntr-a 12-a) intre Steaua si restul lumii.

fular-campionii

ronrichie17.04.2008 11:43

De unde se iau bilete pentru meciul cu galati... pentru cei care vin din Bucuresti

dodutoo17.04.2008 12:12

si eu sunt din galati si vreau sa fiu alaturi de voi chiar dak biletul va fi 30 ron si o sa-l votez pe Marius stan (la m..e)

ULTRASSICK17.04.2008 13:27

Forta Steaua...ii batem pe galateni cu 3-1 (desi ma cam indoiesc ca o sa luam un gol)

andyro17.04.2008 14:42
vreau sa aflu si eu frate cand plecam la galati e cineva care stie ????????vreau detalii va rog fratilor :steagcruce: :steagcruce: fularultras fularultras

 

[...], nu mai insistati cu locuri de intalnire, ore si trasee - niciodata nu vor fi puse pe un forum public din motive lesne de inteles.
CatalinBerceni17.04.2008 15:35

Din pacate nu pot sa ajung la Galati ca muncesc insa Sper ca toti Suporterii Stelei si din galati si cei care vor mai venii din capitala sau alte orase sa conduca echipa spre o victorie la fel ca si etapa trecuta :D:steagcruce:fular-campionii

1uLy4Nn17.04.2008 17:21

tre sa ii batem rau de tot pe arogantii astia..auzi "cine este Steaua?" vai mama lor...hai Steaua 0-3 sa le aratam noi cine este Steaua

Dragoshinho17.04.2008 17:58

O sa fie sigur un meci deschis, pentru ca Otelul nu e echipa care sa se apere; deci in principiu o sa castigam...

Asa ca fapt divers ...priviti diferente:

Clasament tur 2007-2008:

1. CFR Cluj 17 29-10 43

2. Rapid B. 17 27-13 35

3. Poli T. 17 35-25 32

4. Urziceni 17 21-14 32

5. Steaua 17 16-10 32

6. Dinamo 17 27-16 29

7. Vaslui 17 26-18 27

8. Bistrita 17 22-24 25

9. Otelul 17 25-34 22

10. Dacia 17 18-20 20

11. Ceahlaul 17 18-21 20

12. Buzau 17 17-31 18

13. Craiova 17 16-21 17

14. Poli Iasi 17 17-23 16

15. Pandurii 17 16-22 14

16. UTA 17 15-23 14

17. Farul 17 8-19 14

18. "U" Cluj 17 19-28 10

 

Clasament retur...12 etape..cat au trecut pana acum:

 

1. Steaua 12 25-5 33

2. Dinamo 12 16-12 21

3. CFR Cluj 12 17-12 20

4. Pandurii 12 18-15 20

5. Unirea 12 13-7 19

6. Craiova 12 15-17 19

7. Poli Tim. 12 14-12 18

8. Rapid 12 16-11 17

9. Farul 12 10-10 17

10.Otelul 12 13-12 15

11.Poli Iasi 12 16-16 15

12.Vaslui 12 13-10 14

13.Gloria Buzau 12 10-14 13

14.U Cluj 12 11-19 13

15.Gloria Bistrita 12 7-12 11

16.Dacia Mioveni 12 6-15 10

17.UTA 12 11-17 9

18.Ceahlaul 12 6-17 7

 

Se vede clar ca achizitiile in iarna au fost excelent si plus ca Steaua nu mai joaca pe doua planuri chiar 3 si in al treilea rand...poate neste butoane...dar f putin....si in al patrulea rand...se vede si mana lui Lacatus.

R0bYtzZ17.04.2008 20:12

O prostie chestia asta cu biletele, nu stiau cum sa profite de numarul mare de suporteri ce va veni la galati. Motivatia lu Stan : "Stim ca aceasta echipa (Steaua) are foarte multi suporteri in zona ". SI?! Asta e motiv ?! I mean ,WTF ? Altceva nu a-ti gasit, nu puteati spune clar ca ar fi o lovitura de management?Sa fim seriosi,nu toti isi permit sa dea 30 de lei pe un bilet,e un pret dupa parerea mea foarte scump.Va fi foarte greu sa intrii in sectorul rezervat suporterilor Stelei,vei avea nevoie de noroc si bilet :smile:.Sper totusi sa intru si sa ragusesc ! See you there !

Zerg18.04.2008 00:57
Salut! Sunt din Galati si as dori sa vin la galeria Stelei in meciul ce-l va sustine aici.As dori sa-mi spuna cineva pe la ce ora vor ajunge cei din Bucuresti aici in Galati si cate bilete gratis ofera conducerea. Multumesc anticipat!

 

Hai ma R0bYtzZ tu chiar vorbesti serios? :) Si bilete gratis taticu? Off ...

«12345»