Salut! Sunt din Galati si as dori sa vin la galeria Stelei in meciul ce-l va sustine aici.As dori sa-mi spuna cineva pe la ce ora vor ajunge cei din Bucuresti aici in Galati si cate bilete gratis ofera conducerea. Multumesc anticipat!
Robytzz cei care vor veni din Bucuresti,galeria organizata a Stelei va beneficia probabil de reciprocitatea biletelor,nu sunt un nr mare de bilete probabil intre 100 si 200 de bilete,nu stiu sigur,dar stiu sigur faptul ca cei care vor veni din Galati,Barlad,Vaslui,Braila,etc vor fi nevoiti sa plateasca biletul adik de 30 de lei,pentru ca asa a hotorat conducerea FC Otelul Galati!
art. 1.1 din Regulament!
