Stiind ca Dayro era pana acum titularul postului de extrema dreapta, nu am inteles de ce a fost schimbat cu Nicolita.
Nu a jucat columbianul prea stralucit in ultimele meciuri dar si asa a fost cu mult peste Banel.
Neaga de exemplu a fost astazi cel mai bun om pe benzi!
CEL MAI BUN!
De ce nu a fost folosit el in locul columbianului?
Pentru ca de la o vreme are fite de mare fotbalist. Nu mai e concentrat la joc, nu mai pune osul la antrenamente.
A suferit o usoara accidentare, iar Laca a vrut sa ii dea o lectie. Mai adaug si faptul ca nu s-a acomodat inca, fiind la prima experienta fotbalistica in Europa.
Oare e suficient pentru tine "antrenor de tastatura"? Sa-l citez pe distinsul "formator de opinie" SteauaToronto.
In concluzie, chiar dc gresesc in argumentatia mea, Laca e antrenorul si el decide! Indeferent de solutia gasita de el, stelistii adevarati vor intelege si il vor sustine.
Ti-am mia zis de "feelingul" de stelist, nu da gres niciodata! 
Mioveniul vine la macel pe Ghencea.