mailatii au dreptate mai!
totul a fost premeditat.
Stiu eu din surse sigure ca Steaua a avut inaintea meciului pregatite 2 scenarii pe care sa le foloseasca.
nu stiu care l-au ales dar stiu ca cele 2 erau asa:
1.Stelistii trebuiau sa angajeze un jucator de baseball din SUA pe care sa il puna in tribune intre giulesteni si care, daca scorul era nefavorabil Stelei, trebuia sa il ia la tinta pe arbtiru.
2.Stelistii trebuiau sa angajeze un lunetist care sa stea pe podul grant si daca scorul era nefavorabil Stelei sa traga cu o pusca cu brichete dupa arbitru.

Aseara s-a confirmat doar ce stiam de mult.
tiganiiiii sunt niste dobitoci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
cei mai prosti de pe pamant.
Asa.
Si acum sa vb despre joc.
Parerea mea e ca am jucat slab.rapidul trebuia batut.
Asta e adevarul.
Si nu inteleg deloc de ce Laca i-a scos pe Dayro si Mendoza.Au fost printre cei mai buni.
Nu mi-a placut Dica pentru ca incetineste foarte mult jocul si nu prea poate(sau vrea) juca din prima.
Iar Pepe nu e de Steaua.A ratat 2 ocazii mari iar asta nu faci in meciuri importante.
Sper ca in meciul urmator Habibou sa fie titular in locul lui.
Eu stiu ca de fiecare data cand un arbitru a fost lovit, meciul a fost intrerupt si s-a dat 3-0 pentru echipa vizitatoare.
Dar oricum, da-i dracului.Daca erau ei in locul nostru cred ca urlau non stop toata noapte ca sa castige cu 3-0 asa ca...da-i dracului!