scriu dupa ureche, dar am o ureche formata, iar adevarul ramane: Laca e slab antrenor! mare stelist, mic antrenor! faptul ca scandeaza dupa meci cu tribunele nu are legatura cu profesionalismul! suntem o echipa ddezordonata si lunga! .......................................
Tocmai am vazut zilele trecute o analiza tehnica in care se specifica, cu cifre exacte, ca Steaua este cea mai "scurta" echipa din campionat... dar ma rog, sunt sigur ca tu stii mai bine, cifrele "minte"...
