FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Rapid - Steaua 0 - 3 (masa verde)

«1234517»
Fane_casieru'20.03.2008 20:28

NEAMU` LU` MAILAT ...TOT MAILAT SA NUMESTE ! :yeahh:

Dragoshel20.03.2008 20:29

bah , s-a nimerit "coregrafia" la cioroi: "luam viteza" ATI LUAT.....spre B

flo220320.03.2008 20:29

Copos zice ca a fost premeditata !!!!!

Miaus20.03.2008 20:30

Zigoineru tot zigoiner si in ziua de Paste...

ros-albastru4ever20.03.2008 20:30
Am scris asta inainte sa se intrerupa meciul!

 

Nu e corect rezultatul!

Dar luam campionatul!

 

pai dak suporterii inaripatelor ne fac astfel de cadouri,de ce sa nu le acceptam?:)))=)))

1uLy4Nn20.03.2008 20:30

oleee oleeeeee oleee olaaaaaaaa \:D/ \:D/ Steaua BUCURESTIIII 3-0 :X:X

bro20.03.2008 20:30

ce idioti inadmisibil asa au dat cu brichete in nesu toata repriza intai si apoi in a 2-a l-au si nimerit in cap, plus ca i-au dat si la arbitru in cap! pentru ce???? A fost un arbitraj foarte bun nimic de reprosat!!! Trebuia oprit meciul chiar atunci! Oricum Laca golul primit si incompetenta din fata trebuie ajustate cumva!

greenyes20.03.2008 20:30

Golul primit de noi a fost palma data de fotbal, ratezi esti mancat. Din, nici nu stiu ce sa zic, pacate sau fericire :)))....oricum astept sanctiunile....pe noi ne au casapit defiecare dataiar pe ..... si ..... i au iertat indiferent de ce faceau....

 

Respect arbitrului. Poate asa se reincepe educarea celor care vin in tribune.....

DelPiero1020.03.2008 20:31
O victorie rusinoasa...adica cred ca este o victorie.Ramane de vazut.Dar totusi n-am mai ras asa bine de demult.

Rusinoasa,nu!Rusine ar trebui sa aiba suporterii croncanitoarelor!Eu vreau rejucare...

vlad7520.03.2008 20:32

Ala de a dat cu bricheta este un chiomb!Cum dracu de l-a putut rata pe Lovin?????????????????? :hmmm:

PS A fost doar o gluma....serioasa! :mellow:

steaua_gloria20.03.2008 20:32

A sosit circul in gara.

flo220320.03.2008 20:32

care ziceai ca or sa spuna ca a fost suporter stelist? au zis-o!!!!! astia specialisti de la sport.ro

fedora20.03.2008 20:33

Fac ramasag cu cine vrea, pe cat vrea, ca NU castiga Steaua cu 3-0 la masa verde, ci meciul se va rejuca.

Mitica stie de ce!!!

Fane_casieru'20.03.2008 20:33
Ala de a dat cu bricheta este un chiomb!Cum dracu de l-a putut rata pe Lovin??????????????????

 

:biggrin: :biggrin: :biggrin:

predatorpulse720.03.2008 20:33

cristian86,are dreptate panarame d-astea exista peste tot,inclusiv la noi,insa ca in ghiulesti rar mi-a fost sa vad. Conduci cu 1-0 o rivala,va bucurati de parca ati castigat CL,de ce dracu arunci cu obiecte in arbitru? Sau poate era vreun stelist infiltrat,nu-i asa crapizilor?

 

Apoi le-a zis crainicul sa se potoleasca de nspe ori iar imediat a aterizat o bricheta pe langa deaconu. Merita sa piarda cu 0-3 pentru ca nu pot sa-si tina specimenele in frau,sper ca Lacatus sa nu fi fost "udat" prea mult de civilizatia ghiulestiului.

 

Cat despre meci in sine,mie mi s-a parut ca am pasat mult mai bine ca ei,ei au avut mai mult posesia dar noi am avut practic 3 faze singur cu portarul pe cand ei au avut o faza basita din care au dat gol,si alte 2 suturi periculoase de la distanta. Mi-a placut zapata,Ghionea,Radoi,mendoza si nesu.

 

Intr-o lume normala am castiga acest meci cu 0-3 la masa verde si daca se va intampla acest lucru,in mintea suporterului rapidist,acesta va fi inca un episod in care "comunistii" de la Steaua i-au asuprit.

 

FORZA Steaua!!!

Intotdeauna superiori.

staneang20.03.2008 20:34

Pervers Copos si in ultimul ceas,NOI CASTIGAM SI CAND PIERDEM si ca sa-i citez pe colorati"Ole,Ole,multumim rapidule"

alexmk1720.03.2008 20:35

3 goluri frumoase si victoria meritata! Bravo Steaua! PAcat ca Laca nu e antrenor!

1uLy4Nn20.03.2008 20:35

Doamneeeee....cioroii aia infectzi au intrat peste jucatorii Stelei in vestiar si s-au luat la bataie :|....wtf????

ros-albastru4ever20.03.2008 20:35
ce idioti inadmisibil asa au dat cu brichete in nesu toata repriza intai si apoi in a 2-a l-au si nimerit in cap, plus ca i-au dat si la arbitru in cap! pentru ce???? A fost un arbitraj foarte bun nimic de reprosat!!! Trebuia oprit meciul chiar atunci! Oricum Laca golul primit si incompetenta din fata trebuie ajustate cumva!

 

Ai dreptate.Chiar dak noi am castigat la masa verde,pe teren nu prea statea treaba cum trebuia.Am jucat slab de tot si am avut "norocul" asta fantastic de am castigat...avem mult de munca in continuare ca,cu astfel de evolutii,nush cum vom putea tine pasu cu chefere...

kambac20.03.2008 20:36

Nu se poate asa ceva......gindizi puzin...esti jucätor dai totul pe teren conduci si apoi se trezeste soto prostanu sä arunce el in mäsa cu ceva....wei asa ceva nu se poate....oricat de mare ti-e fanatismul trebe sä gindesti la binele echipei...cata tigänoi prosti.....3 puncte cadou... multam fain älui ciorpoi carei face copii mäsii.....FORZZA Steaua !!!!! fular-campionii

Flaviu8620.03.2008 20:37

ce naiba la gara cu atatea supozitii , ciorile is recidiviste , nu ii primul meci in care se intampla asa ceva

seven720.03.2008 20:37

Ole, ole, multumim rapidule!!!!!!! \:d/ \:d/ :steag_sah_mic:

razvan_cmi20.03.2008 20:38

Cred ca nu sunt singurul care nu se bucura de acest deznodamant. Ideea este ca dupa o prima repriza al carei egal a fost echitabil , a urmat un al doilea mitan in care Steaua a dominat clar . Inca o data ratarile sg cu portarul ne pedepsesc. Pacat , eu unul preferam sa pierdem chiar daca scorul era mincinos. Imaginati-va cat kkt se va manca pe marginea acestui subiect. Eu sunt pentru rejucare , dar din pacate regulamentul zice altceva. Nu mai ramane de zis decat Forza Steaua ! si SA vina titlul 24! Locul 2 pentru mine este egal cu ZERO! Mai bine locul 3. Sincer !

De locul doi se poate bucura numai Becali

 

SEMPER SUPERIORES!

Alexutzu 4 Fc. STEAUA20.03.2008 20:38

cik Steaua - RAPID : 3-0 , marcatori : Bricheta , min 72,72 si 72 H@H@H@H@ =)))=))))=)))))

costhinia20.03.2008 20:40

Lovin ar trebui sa inteleaga ca un meci se castiga pe teren si nu la masa verde. de unde atata bucurie pe chipul sau in momentul in care a fluierat finalul meciului arb

itru?

«1234517»