FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Rapid - Steaua 0 - 3 (masa verde)

«123417»
ros-albastru4ever20.03.2008 20:18

Tiganii raman tot la stagiul de milogi...gata,tigania e terminata...Steaua trebe sa castige cu 3-0...lucrul asta nu l-am mai vazut niciodata in Romania si poate se invata minte alde jmecherii care arunca cu obiecte in teren...

Dragoshel20.03.2008 20:19

sfarsitul meciului F********** de milogi spurcati..

DelPiero1020.03.2008 20:20

Incredibil!Numai in Ghiulesti se poate intampla sa ceva... :blink:

Flaviu8620.03.2008 20:20

am o intrebare . ii posibil sa se rejoace??? stie cineva.

nu de alta dar sa sti udaca pot chefuii !!! ;))

Dragoshel20.03.2008 20:21

tiganii, vor in cupele europene, pai cu asa suporteri??? ne faceti tara de ras.

st_194720.03.2008 20:21

3-0. Altceva nu are ce sa se intample. Felicitari celor prezenti in tribuna 1 din tiganie.

cred in steaua mea20.03.2008 20:22

SI Steaua CASTIGA CU 3-0 OLEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Va multumim ciorile noastre dragi ! :)))))

 

 

 

fular-campioniifularsteaua2

Flaviu8620.03.2008 20:22

parca ii si aud p milogi cu faze de genu ...ca un stelist o aruncat si minuni din astea . bananieri spurcati

olfgob20.03.2008 20:23

Pffffff...asa final chiar nu am prevazut

Joga Bonito20.03.2008 20:23
Mandru ca sunt stelist!

 

Hai baieti!

 

Am scris asta inainte sa se intrerupa meciul!

 

Nu e corect rezultatul!

Dar luam campionatul!

costhinia20.03.2008 20:24

Lovin e de coma. ce putea sa vorbeasca cu arbitru? negocia cu el finalul meciului?.....

ros-albastru4ever20.03.2008 20:24

Ole oleee multumim rrrapidulee,oleee oleeee multumim tiganieee :))... :steagcruce:

DelPiero1020.03.2008 20:24
am o intrebare . ii posibil sa se rejoace??? stie cineva.

nu de alta dar sa sti udaca pot chefuii !!! ;))

Frate,eu am jucat fotbal!Din cate stiu eu,echipa gazda trebuie sa piarda meciul cu 0-3...

flo220320.03.2008 20:25

3-0 la masa verde, si alte sanctiuni mai mult ca sigur!

cristian8620.03.2008 20:25
Incredibil!Numai in Ghiulesti se poate intampla sa ceva... :blink:

 

Poate ar trebui sa revezi meciul cu spurcatii din aprilie. Bananierii sunt pe toate stadioanele.

EU sincer as vrea sa se termine meciul sau sa se rejoace meciul fara spectatori, Steaua trebuie sa castige pe teren.

Flaviu8620.03.2008 20:25
Frate,eu am jucat fotbal!Din cate stiu eu,echipa gazda trebuie sa piarda meciul cu 0-3...

 

 

mersi mersi . atat am vrut sa aud!!! CAMPIONII Romaniei VOM FI NOI

stelistu_620.03.2008 20:26

Ciudata faza... is curios ce va iesi in final !?

vlad7520.03.2008 20:26

In sfarsit a dat Steaua 3 goluri!In sfarsit am jucat ofensiv!

quiT20.03.2008 20:27

3-0 pentru Steaua ...:))))

ce suporteri cretini.

FORTA Steaua

G3sTaPo20.03.2008 20:27

haha c tristi sunt tziganii :))

DelPiero1020.03.2008 20:27
Poate ar trebui sa revezi meciul cu spurcatii din aprilie. Bananierii sunt pe toate stadioanele.

EU sincer as vrea sa se termine meciul sau sa se rejoace meciul fara spectatori, Steaua trebuie sa castige pe teren.

De acord cu tine!Sa se rejoace meciul!Dar regulamentul zice altceva,sa stii...

P.S.Vlad75 :biggrin:

shack3r20.03.2008 20:28

fmm sapunaru..**** lu mata bai cacatule

SzabiStelistu20.03.2008 20:28

3-0 Steaua!!! BRAVO SUPORTERI CRETINI!!:D:D:D:DFORZZA Steaua!!!!

ros-albastru4ever20.03.2008 20:28
Lovin e de coma. ce putea sa vorbeasca cu arbitru? negocia cu el finalul meciului?.....

 

 

incerca sa-i spuna arbitrului ca astia nu-s echipa de locul 2 =)))

Kekea20.03.2008 20:28

O victorie rusinoasa...adica cred ca este o victorie.Ramane de vazut.Dar totusi n-am mai ras asa bine de demult.

«123417»