Pisicutele abia au scos un egal la Gloria Bistrita, cu tot cu aportul total al arbitrilor. Ce penali ! Pentru ei mai ramane doar Intertoto ![]()
Noi insa suntem obligati numai la victorii. E posibil, dar numai daca Banel nu va juca. Cu el in teren jucam in 10.
Sa speram la un joc bun si o victorie la scor daca se poate !
