FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Unirea 1 - 0 (0 - 0)

«12345»
dr.adrian910.03.2008 13:01

http://www.trilulilu.ro/dumis/cf4612a84061af

 

dedicatie pentru MM

 

@1uLy4Nn

si eu mai cred in el. sper sa isi revina

novac10.03.2008 13:05
oare sunt singurul dp acest forum care mai crede in Banel?

 

Cine este Banel asta?!? :whistle:

 

LE. Se pare ca am dat-o pe offtopic rau ... mi-a scapat, sorry! :yes:vlad75 multam' de ajutor.

vlad7510.03.2008 13:59
Cine este Banel asta?!? :whistle:

Banel s-a nascut peste 9 mari si noua tari ,intr-un loc numit Faurei.La nasterea lui ursitoarele au venit ,tot din Faurei,si i-au urat ca atunci cand va fi mare sa aiba bani tuciurii de la un cioban,sa aiba masina cu 5 cerculete ,mp3 cu casti sa asculte toata ziua pe vijeliosul Vali,minunatu Adrian si pustiulica Sorinel.Drept urmare i-au pus si numele de Banel!

Dar omul rau care n-a fost invitat la botez a venit si l-a blestemat(mai bine zis pe suporterii Stelei) sa se faca atlet dar la o mare echipa de fotbal sa fie tonto si sa-si dea autogoluri la greu! :wall:

Si uite asa a crescut Banel Nicolita care a devenit un mare atlet la o echipa de fotbal si mai mare exact cum i-au prezis ursitoarele.

Asta-i povestea lui Dolarel Neghinita care s-a umplut de pene la o ora fericita!

metzzz10.03.2008 18:37

nu avem cum sa pierdem in opinia mea....avem tot ce ne trebuie...

nu au cum sa se planga ca nu e bun gazonul

suporterii ii vor impinge ca de obicei de la spate...se indeplinesc toate conditiile

pentru o victorie

cel mai important e ca Banel e suspendat...scapam de el o etapa :D

Virgil10.03.2008 18:58

FC Steaua a stabilit preturile biletelor pentru partida cu Unirea Urziceni.

 

Acestea vor fi puse in vanzare incepand cu ziua de vineri 7 martie si vor putea fi achizitionate pana pe data de 16 martie de la casele de bilete ale clubului, precum si de pe www.bilet.ro si www.bilete.ro.

 

Preturile biletelor sunt urmatoarele:

 

FOTOLII - 75 LEI

TRIBUNA 0 - 50 LEI

TRIBUNA 1 - 25 LEI

TRIBUNA 2 - 15 LEI

PELUZE - 5 LEI

 

Programul caselor de bilete de la stadionul "Steaua" este urmatorul:

 

Vineri, 7 martie - 14:00 - 18:00

Sambata, 8 martie - 10:00 - 16:00

Duminica, 9 martie - 10:00 - 14:00

Luni, 10 martie - Duminica, 16 martie - 12:00 - 18:00

Belodedici11.03.2008 16:02
oare sunt singurul dp acest forum care mai crede in Banel?

 

Nu. Si mie imi pare rau ce se intampla cu el. Pacat ca pasele proaste ale jucatorilor nu sunt sustinute de suporteri. Fotbalistul meu preferat (stiu ca multi or sa rada) este Ovidiu Petre, dar la fiecare meci in care joaca este fluierat...

Scuze de oftopic si bafta!!!

 

:steag_sah_mic:

Catalin198811.03.2008 22:35

cand a dat 2 goluri la Betis tot asa vorbeati de el?? sincer l aautogal da l-am injurat dar tre sa intelegem ca oricine trece prin perioade mai bune sau mai rele prin viata , dak o sa il bage cu Urziceni si marcheaza 1 sau 2 goluri ?? sau dak mai da iar autogol?? nu se stie ce o sa fie cu el stiu doar ca are Steaua si Romania nevoie de banale de acu un sezon

weeezer12.03.2008 09:35

Hai frate ca problema lui Nicolita nu e ca si-a dat un autogol cu Iasiul sau cu Realul... e mult mai mult de-atat. Crezi ca ar fi cineva idiot sa-l judece pentru 2 momente negre pe fondul unor evolutii spectaculoase (sau macar eficiente)?

Catalin198812.03.2008 16:19

nu m-am referit doar la 2 autogoluri m-am referit la sezonu cand a castigat Steaua ultimu campionat

MoWeed12.03.2008 16:55
nu m-am referit doar la 2 autogoluri m-am referit la sezonu cand a castigat Steaua ultimu campionat

De atunci a trecut un sezon jumatate in care nu a facut nimic? Nu crezi ca e destul?

stelistu_612.03.2008 17:19
De atunci a trecut un sezon jumatate in care nu a facut nimic? Nu crezi ca e destul?

 

Inca poate sa-si revina... :|

dax4712.03.2008 18:13

Pentru binele Stelei si pentru binele nervilor nostri sa speram ca Banel va fi trimis la recuperare. pentru totdeauna. Cu toata simpatia pentru singurul tigan care nu fura, dar sa ne lase. Sa plece acum pana nu ne omoara cu nervii. E terminat, nu mai are nici o treaba cu fotbalul. Adio !

King Reptile13.03.2008 07:10

Eu cred in Banel! Nu trebuie sa-l desfiintam pentru ca si-a dat autogolul ala!Oricui i se putea intampla. Duminica ii batem pe cei de la Unirea Urziceni de le sar capacele :thumbsup:

 

 

:steag_sah_mic:

SzabiStelistu13.03.2008 10:24
oare sunt singurul dp acest forum care mai crede in Banel?

nu...si eu cred in el....si sincer,am incredere in el.....cand dadea golurile cu Betis etc etc atunci era bun nu???in fine...castigam cu urziceniul cu sau fara Banel!!

robert_1113.03.2008 10:27

Ce tot atat in sus si in jos cu Banel. Nicolita este praf. Nu mai da nicio centrare buna, de driblinguri nici nu se pune problema, ca n-a fost in stare sa le faca niciodata, suturi la poarta nu trage, si nici macar de alergat parca nu mai alearga ca pana acum. Spuneti-mi voi de ce ar trebui sa joace Banel. Sau mai bine reformulez. De ce mai este Nicolita inca la Steaua?

raducelbun13.03.2008 12:51
Ce tot atat in sus si in jos cu Banel. Nicolita este praf. Nu mai da nicio centrare buna, de driblinguri nici nu se pune problema, ca n-a fost in stare sa le faca niciodata, suturi la poarta nu trage, si nici macar de alergat parca nu mai alearga ca pana acum. Spuneti-mi voi de ce ar trebui sa joace Banel. Sau mai bine reformulez. De ce mai este Nicolita inca la Steaua?

 

 

Degeaba!

 

Oricum eu cred ca este bine ca nu pleaca pentru ca mai avem si noi de cine face caterinca.

robert_1113.03.2008 12:53

Nici de misto nu e bun. A avut viata pe care a avut-o. n-are rost sa se face misto de el. Il propun pe Surdu pentru caterinca cu budinca.

raducelbun13.03.2008 13:02

Ma refeream doar la jocul lui. In rest sa-i dea Dumnezeu sanatate si lui si familiei lui!

Poate era mai nimerit sa spun ca pentru a mai avea un motiv de enervare.

Macar la meciul cu Unirea nu mai stau cu frica in san ca poate este iar titular. Partea proasta este ca data viitoare va sta abia dupa ce va mai strange inca 3 galbene :huh:

ultrash13.03.2008 18:07
Nyghty13.03.2008 19:01

Salut! am si eu o intrebare: s-a rezolvat problema cu portile de la sud sau se intra pe altundeva pentru. ca nu mai vreau sa imi amintesc de meciul cu bate cand s-au blocat ambele porti...Multumesc anticipat.

AmuntBoy13.03.2008 19:37

ce penibil site-ul oficial

l-a facut zob Radoi cu chatul ala

 

acum nu mai merge :))))

cipri_steaua13.03.2008 20:23

Revenind la subiectul dwe discutie.

 

 

Steaua are meci greu pe propriul teren, dar cred ca baietii vor face treaba buna si vor castiga, daca scoatem cele 3 puncte, iar Rapidul, face iar un pas gresit, urcam pe locul 2, deci asta inseamna ca la anul mergem in UEFA Champions League, insa mi-as dori locul 1. Lucru cam greu de obtinut.

DelPiero1014.03.2008 11:10

Mila pentru tiganii-bisnitari,spagari,hoti,violatori si care ne fac de ras peste tot in lume!N-ar trebui sa existe mila fata de aceasta etnie in Romania...ei ne trag in jos!

ionut200014.03.2008 12:04

Forza Steaua fular-campionii dupa victorie poate mergem si la o bere :beer2:

 

Sunt sigur ca Steaua va invinge cu 2-0

lyv1u14.03.2008 15:21

bilete pentru deplasarea de la rapid cand se pun in vanzare si unde?stiti cineva >?/FORZA STEAUAAA....batem pe Urziceni cu 3-0 ...

«12345»