FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ati tinut vreodata cu alta echipa?

«12345»
Pariuri-x.ro13.09.2008 20:24

Sincer la mine in familie eram singurul care nu era cu fotbalul da cand auzi de mic numai forzzza Steaua si hai Steaua si Steaua in sus si Steaua in jos, si ajungi la Liceu unde singurul din clasa care era dinamovist lua mereu bataie, ah mai era si un rapidist care calca pe urmele dinamovistului hehe ce mai iti intra in sange si acolo ramane. Hai Steaua. Simpatizam acum doi ani si echipa Iverness.

Daniel-Ionut18.02.2009 14:34

Cu Real Madrid :excl:

real_madrid_badge_a.gif

SteauaB18.02.2009 15:01

Nu pot sa tin cu alta echipa. Sunt nascut in Bucresti, asa ca: Mai bine Steaua decat Dinamo...

 

Ar fii fost altceva daca eram nascut in Barcelona sau Milan....

1uLy4Nn27.02.2009 17:39

m-am nascut si am sa mor stelist fular-campionii

4_ever_steaua17.06.2009 18:32

era culmea sa spuna cineva :am tinut cu Dinamo,iar acum tin cu Steaua

 

normal ca NU ai cum sa iubesti alta echipa.Steaua e iubirea vesnica.

r3fl3x17.06.2009 20:36

Nu, nu tin cu alta echipa :steag_cruce_invers: ... doar simpatizez Liverpool :D

micutZu' Deni17.06.2009 20:48

Mereu am tinut , si inca voi tine cu Patrie Romana ... da se afunda in rahat pana mai sus de gat :| ... pacat , mare pacat :(

Bombonel9417.06.2009 21:04

bai baietii eu cred ca articolul asta e facut pentru echipele din Romania.. adica va intreaba daca atii tinut cu o echipa romaneasca in afara de Steaua..nu va intreaba daca tinetii sau atii tinut cu real bayer Milan etc..aleea doar le simpatizatii pttr ca noi stim doar rezultatele lor:D nu si ce se intampla la club si alte chestii...

 

MEREU AM TINUT SI VOI TINE CU Steaua:x!!deja mie door sa mai merg la meciuri:(

john_8617.06.2009 22:25

Da, am tinut cu 17 nentori, cu elfsborg si cu nec neijmegen

mircea_1018.06.2009 15:35

Imi mai place Liverpool...dar nu se compara cu iubirea mea fata de Steaua. Imi place Liverpool pentru spiritul acela de sacrificiu si pentru ca joaca din minutul 1 pana in mnutul 90+, indiferefnt de scor...in plus Steven Gerrard e jucatorul meu preferat, daca pot sa zic asa...

ady_ultras18.06.2009 19:16

cum sa mai tii cu alta echipa daca esti stelist... inseamna k nu ai Steaua in sange, nu poti iubi 2 ekipe ...

poate doar sa simpatizezi alte echipe,dar nu din campionatul Romaniei

Kellerman18.06.2009 19:39

Da am tinut cu toate echipele care au invins spurcatii in europa.

Da tin cu Liverpool. Defapt, Liverpool a trecut pe locul 1 mai nou, dupa Fc Steaua. Cand o sa fie din nou Steaua cea veche...om mai vedea daca o sa merite.

Voicu ionut21.06.2009 23:39

Tin cu Steaua de mic copil...Nu o sa tin cu alta echipa nici in ruptul capului!!Steaua pana la moarte

Nyghty22.06.2009 06:45

De mic tin cu Steaua si nu am tinut si nu voi tine niciodata cu alta echipa; bineinteles,cred ca o anume influenta a avut-o si bunicul meu care lucra la Armata si era stelist 100%(am o veche sapca primita de la el de cand aveam 3 ani si e pictata de el,din cate am inteles;poate voi pune si poza cu ea,daca vreti)...

D4v1dstelist11.07.2009 07:48

Da,cu Liberty Salonta. Vedeti acolo atmosfera,poti sa dormi linistit la unica peluza.

gby1019.07.2009 11:06

NU!!!

M-am nascut stelist si toata familia mea tine cu Steaua

Dar simpatizez si Barcelona

Steaua e un drog nu poti sa te lasi si sa devii stelist cand vreie ....e bine riparita in inima fularultrasforzateaua:wub:

ady_ultras21.07.2009 23:15

mai bine inkideti topicul asta k nu isi are rostul

dee22.07.2009 04:50
mai bine inkideti topicul asta k nu isi are rostul

 

pai e bun si topicul asta la ceva, ca sa vedem cu ce echipe tin stelistii, pentru ca sa le eliminam din start si sa ramana echipele mai slabe, care au nevoie de incurajare/sugestii amicale pentru a se perfectiona si a ajunge si ele echipe de top la nivel de amatori sau la nivel profesionist.

 

Stiu ca sunt multi tineri under 20 pasionati de cititul ziarelor, pasionati de fotbal,de jocuri pe calculator, deci, cu siguranta ar putea sa lase si ceva informatii in scris pentru altii, care sa le fie folositoare, iar pe viitor, cine stie, poate va vor coopta in cadrul echipei manageriale a clubului respectiv ( eventual consultant tehnic), daca oamenii respectivi vad ca stiti sa identificati problemele si mai ales stiti si cum sa le remediati.

 

Luam pe rand o echipa din divizia A, B si C (daca e cazul) si o analizam in genul SWOT (Strengths, Weaknesses, Opportunities, and Threats ) si poate, prin absurd, vede si managerul clubului respectiv sugestiile suporterilor stelisti pt imbunatatirea performantei sau ii transmite cineva.

ady_ultras22.07.2009 20:39

d-asta esti u p forumul asta, n-ai nici o treaba cu Steaua... ciudat

adymilitaru16.08.2009 13:21

tin cu Steaua din 1986 de cand aveam 6 ani si alta echipa din Romania nu am tinut.

1uLy4Nn24.08.2009 17:23

Stelist m-am nascut si stelist am sa mor

ady_ultras24.08.2009 17:40

eu am grabit-o pe mama la nastere k ma asteptau baietii in peluza

AndyQ25.08.2009 07:53

Cu mai toate echipele care au jucat impotriva lui Dinamo, exceptie facand meciurile rapid-Dinamo, cand imi doream furtuna si traznete pe gazon, panouri publicitare zburatoare, stadion gol, etc.

CiprianPH06.09.2009 20:14
:steag_sah_mic: Steaua Bucuresti :steag_sah_mic: ...dar mai simpatizez si Bayern Munchen, Celtic Glasgow si Olympique Lyon.
cristy.steaua2106.09.2009 20:43

1. Steaua...

 

 

2-lazio,nec,slovan liberec:(

 

mai nou tin si cu panathinaikos, galata si sturn graz :D

«12345»