mai bine inkideti topicul asta k nu isi are rostul
pai e bun si topicul asta la ceva, ca sa vedem cu ce echipe tin stelistii, pentru ca sa le eliminam din start si sa ramana echipele mai slabe, care au nevoie de incurajare/sugestii amicale pentru a se perfectiona si a ajunge si ele echipe de top la nivel de amatori sau la nivel profesionist.
Stiu ca sunt multi tineri under 20 pasionati de cititul ziarelor, pasionati de fotbal,de jocuri pe calculator, deci, cu siguranta ar putea sa lase si ceva informatii in scris pentru altii, care sa le fie folositoare, iar pe viitor, cine stie, poate va vor coopta in cadrul echipei manageriale a clubului respectiv ( eventual consultant tehnic), daca oamenii respectivi vad ca stiti sa identificati problemele si mai ales stiti si cum sa le remediati.
Luam pe rand o echipa din divizia A, B si C (daca e cazul) si o analizam in genul SWOT (Strengths, Weaknesses, Opportunities, and Threats ) si poate, prin absurd, vede si managerul clubului respectiv sugestiile suporterilor stelisti pt imbunatatirea performantei sau ii transmite cineva.