cu echipa locala cand joaca cu Dinamo,Rapid si mai nou CFR...in functie de interese;)
cu echipa locala cand joaca cu Dinamo,Rapid si mai nou CFR...in functie de interese;)
forza steauaaaaaaaaaaaaaaaa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
for ever!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
de cand ma stiu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
am tinut atunci cand a fost in interesul Stelei sa fie favorizata. ![]()
"u" nu e acelasi lucru cu Dinamo.
"u" e acelasi lucru cu ciaklau', Poli Iasi si alti sclavi dinamovisti.
mai lasati-ma cu stari de spirit si sentimente.
tot clujul stie ca "u" a promovat pentru bani si a retrogradat tot pentru bani.(cica o nocturna costa mult si un stadion nou si mai mult)
la fel, echipa a jucat doar cand a primit bani si nu a jucat tot cand a primit bani.
in sezonul asta "u" mai are un meci de nejucat.
puteti ghici oare care?!
Steaua ie pe primul loc de când aveam 10 ani tinam cu Steaua
si pe al2a loc tin cu Manchester united am si tricoul lui c.Ronaldo
DA am tinut cu GLORIA BUZAU!ddsa ![]()
Simpatizez cu Manchester asa un pic,dar marea mea dragoste ii Steaua.
Eu tin cu Steaua de mic. Fratele meu mi-a transmis acest drog.Tin minte ca eream mic si tata vroia sa ma faca sa tin cu Univeristatea Craiova ( ca noi suntem din Valcea , suntem olteni
) , iar fratele meu ma tot batea la cap sa tin cu Steaua ... tin minte ca l-am refuzat pe tata
Ii multumesc fratelui meu ca m-a injectat cu acest drog
.
Din strainatate mai tin cu Manchester , AC.Milan si Barcelona.Dar decat simpatizez , niciodata nu o sa fiu trist daca pierde vreuna dintre echipe sau daca retrogradeaza
decat asa imi place cum joaca.
categoric nu si asa va ramane ....pentru totdeauna.
Inafara de Steaua? hmmm
Poate cu Olimpia Satu Mare
si sapt viitoare cu Chelsea ![]()
inafara de Steaua mai tin cu Arsenal din strainatate,si sa zic ca imi place putin si Bayern Munchen ![]()
Da,am tinut cu FC.National,cand antrena Oli acolo.Nu stiu de ce,dar mi`a placut echipa.Oricum asta a durat decat 2 saptamani.De atunci si pana acum,numai Steaua :X,desi pot spune ca "tin" si cu Chelsea,a doua echipa de suflet.
cu Steaua de mic si cu juventus din strainatate tot de mic , de pe vremea cand apara peruzzi pe acolo
Am tinut cu FC.alcool.tbc ... asta pe vremea cand juca Stanici acolo ![]()
Tottenham , VIllareal , Lazio , Pao mmmmmmmmmmmmmmm si cam atat cred
dap... Juventus. si..Bayern Munchen..
Din strãinãtate: Fiorentina (de când juca Batistuta), Valencia (din vest), ÞSKA Sofia, Steaua Roșie Belgrad (din est), Galatasaray (mai mult ca toate celelalte)
Pasiunea pentru Steaua nu se compara cu nimic dar totusi simpatizez cu Barcelona,Tska Moscova ,Ajax,Arsenal si chiar Cruzeiro Belo Horizonte.
Intre 1990 si 1993 am fost un fan al U.Craiova pentru ca Hagi si Lacatus plecasera de la Steaua si toti copiii de la scoala erau stelisti,iar eu simteam nevoia sa fiu altfel.
Din fericire mi-am revenit. ![]()
odata ce ajungi sa cunosti pasiunea pentru Steaua....e greu sa tii cu alte echipa.....intoatdeauna in sufletul meu a fost numai Steaua ![]()
nu am tinut niciodata cu o alta echipa,ba mai mult mie nu imi placea fotbalul dar Steaua ma facut sa imi schimb total gusturile acum imi place sa ma uit la meciuri dar mai imi place sa si joc (cu fetele) forta Steaua
Cand eram mica,mica m-au influentat puternic preferintele bunicului si ale tatalui meu. Tati tinea cu Steaua, iar cand ma duceam la bunici in vacanta vedeam meciuri din campionatul maghiar; bunicul tinea cu Ferencvaros...eu insa tineam in secret pumnii MTK-ului
(imi placea dunga aceea diagonala de pe echipament...stiu, un motiv foarte stupid
).
Universitatea Craiova. De fapt cred ca fiecare tine si cu echipa lui locala daca nu e bucurestean. Alea din strainatate sunt doar simple mofturi
Mai simpatizez cu Real Madrid ![]()
da, si e inca de actualitate FARU
...la meciu direct tin cu Steaua ( numa sa nu le-o dea prea tare... :biggrin: )
Simpatizez cu Deportivo la Coruna.