FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ati tinut vreodata cu alta echipa?

«1235»
tunarul27.02.2008 14:13

ati tinut cu alta echipa inafara de Steaua????

Yoyoyoi27.02.2008 15:11

NU!

IONUTZ-CIPRIAN27.02.2008 15:17

Cu echipa de majorete a liceului!

Padrese27.02.2008 15:23

DA!

 

Am tinut cu o echipa care impunea respect in Romania, la care toti jucatorii isi doreau sa ajunga sa joace, de care echipele din Europa se rugau sa nu ajunga sa joace.

Din pacate echipa asta nu mai exista, au distrus-o parvenitii din Romania.

dee27.02.2008 15:54

Da, "U" Cluj.

.....inca mai tin si cu ei :)

stelistu_627.02.2008 16:01

Da, si inca mai tin.

MoWeed27.02.2008 16:13

Simpatizez cu echipa locala si cu 2-3 cluburi din Occident dar nu se compara cu iubirea pentru Steaua..

tunarul27.02.2008 16:58
NU!

 

 

 

 

 

nici eu

cRiss4Steaua27.02.2008 17:05

Nu!

RobYnho27.02.2008 17:09

Stiti vorba aia : Stelistii se nasc, nu se inventeaza.

tunarul27.02.2008 17:11
DA!

 

Am tinut cu o echipa care impunea respect in Romania, la care toti jucatorii isi doreau sa ajunga sa joace, de care echipele din Europa se rugau sa nu ajunga sa joace.

Din pacate echipa asta nu mai exista, au distrus-o parvenitii din Romania.

 

 

 

 

cum se numea echipa?

yo_marius27.02.2008 17:14
cum se numea echipa?

 

 

CSA Steaua Bucuresti, sectia fotbal

steaua_gloria27.02.2008 17:58

Tin cu Steaua de la 6 ani, nicioadata nu am schimbat echipa, acum am o oarecare atractie pentru gloria buzau, dar nu se compara.

c.ronaldo1727.02.2008 18:03

Steaua e pe primul loc, dar am mai simpatizat cu 17 Nentori, Knattspyrnufelag, Elfsborg, Anorthosis, Nurnberg, Lazio samd.

 

LE: Sa nu uit de Foresta! :)

LE2: Si cea mai recenta: Dacia Mioveni!

razvan beica27.02.2008 18:13

uneori da

yo_marius27.02.2008 18:17
Steaua e pe primul loc, dar am mai simpatizat cu 17 Nentori, Knattspyrnufelag, Elfsborg, Anorthosis, Nurnberg, Lazio samd.

 

LE: Sa nu uit de Foresta! :)

LE2: Si cea mai recenta: Dacia Mioveni!

:happy:

 

pe pescarii aia de au scos milogii cum ii chema?

c.ronaldo1727.02.2008 18:52

Mlada, Pana, Sarajevo & "rest of shit"`u tau. :)

steaua_gloria27.02.2008 19:50
LE2: Si cea mai recenta: Dacia Mioveni!

Parca incepe sa-mi placa mioveniul :laugh:

micutZu' Deni27.02.2008 21:05
Stiti vorba aia : Stelistii se nasc, nu se inventeaza.

 

Asta ai luat-o de la semnatura unui user (parca cu.Ronaldo:D) , papagalule !!!

 

Legat de topic : Nici o data nu am mai tinut cu nici o echipa !!! tin cu Steaua , apoi cu CSM Ramnicu Valcea , apoi cu Brasov , apoi cu Arsenal :D , da nicaieri nu e mai bine ca acasa (Steaua) :D

Recoba27.02.2008 23:10

industria sarmei campia turzii sau mai cunoscuta ca ISCMT o avea fani? stiu ca erau prin B ...

Joga Bonito28.02.2008 00:09

FC Spermatozoidul 1947... Cu asta am tinut prima data. Apoi a venit Steaua. :wub:

David_Steaua200728.02.2008 04:47

Ma ,eu recunosc ca mai tin si cu nationala :))) (da asa,fara sa ma supar vreo 2-3 zile daca pierde)!!

De tinut, in afara de Steaua,nu exista!!

Daca e de simpatizat sau de admirat,este alta problema!! :)

Cu Steaua pana la moarte!!

Kreator28.02.2008 06:47
industria sarmei campia turzii sau mai cunoscuta ca ISCMT o avea fani? stiu ca erau prin B ...

 

Doar cu Steaua.

 

Legat de industria sarmei campia turzii ... oare cum isi incurajeaza suporterii echipa?

Ce striga?

 

"Hai Industria"?

 

sau "Hai sarma"?

 

cred ca "Hai ISCMT" este exclus....

micutZu' Deni28.02.2008 07:38

Cu nationala nu prea mai tin .... mi s-a dus spiritu de nationalist .... numai cand il vad pe Chivu ala cate figuri are , si pe teren e prost de da in gropi !!! si Mutu ala are fite destea , da macar ala mai joaca ceva .... :)

steaua_campioana28.02.2008 07:49

Nu!

«1235»