ati tinut cu alta echipa inafara de Steaua????
ati tinut cu alta echipa inafara de Steaua????
NU!
Cu echipa de majorete a liceului!
DA!
Am tinut cu o echipa care impunea respect in Romania, la care toti jucatorii isi doreau sa ajunga sa joace, de care echipele din Europa se rugau sa nu ajunga sa joace.
Din pacate echipa asta nu mai exista, au distrus-o parvenitii din Romania.
Da, "U" Cluj.
.....inca mai tin si cu ei ![]()
Da, si inca mai tin.
Simpatizez cu echipa locala si cu 2-3 cluburi din Occident dar nu se compara cu iubirea pentru Steaua..
NU!
nici eu
Nu!
Stiti vorba aia : Stelistii se nasc, nu se inventeaza.
DA!
Am tinut cu o echipa care impunea respect in Romania, la care toti jucatorii isi doreau sa ajunga sa joace, de care echipele din Europa se rugau sa nu ajunga sa joace.
Din pacate echipa asta nu mai exista, au distrus-o parvenitii din Romania.
cum se numea echipa?
cum se numea echipa?
CSA Steaua Bucuresti, sectia fotbal
Tin cu Steaua de la 6 ani, nicioadata nu am schimbat echipa, acum am o oarecare atractie pentru gloria buzau, dar nu se compara.
Steaua e pe primul loc, dar am mai simpatizat cu 17 Nentori, Knattspyrnufelag, Elfsborg, Anorthosis, Nurnberg, Lazio samd.
LE: Sa nu uit de Foresta! ![]()
LE2: Si cea mai recenta: Dacia Mioveni!
uneori da
Steaua e pe primul loc, dar am mai simpatizat cu 17 Nentori, Knattspyrnufelag, Elfsborg, Anorthosis, Nurnberg, Lazio samd.
LE: Sa nu uit de Foresta!
LE2: Si cea mai recenta: Dacia Mioveni!
![]()
pe pescarii aia de au scos milogii cum ii chema?
Mlada, Pana, Sarajevo & "rest of shit"`u tau. ![]()
LE2: Si cea mai recenta: Dacia Mioveni!
Parca incepe sa-mi placa mioveniul :laugh:
Stiti vorba aia : Stelistii se nasc, nu se inventeaza.
Asta ai luat-o de la semnatura unui user (parca cu.Ronaldo:D) , papagalule !!!
Legat de topic : Nici o data nu am mai tinut cu nici o echipa !!! tin cu Steaua , apoi cu CSM Ramnicu Valcea , apoi cu Brasov , apoi cu Arsenal
, da nicaieri nu e mai bine ca acasa (Steaua) ![]()
industria sarmei campia turzii sau mai cunoscuta ca ISCMT o avea fani? stiu ca erau prin B ...
FC Spermatozoidul 1947... Cu asta am tinut prima data. Apoi a venit Steaua. ![]()
Ma ,eu recunosc ca mai tin si cu nationala
) (da asa,fara sa ma supar vreo 2-3 zile daca pierde)!!
De tinut, in afara de Steaua,nu exista!!
Daca e de simpatizat sau de admirat,este alta problema!! ![]()
Cu Steaua pana la moarte!!
industria sarmei campia turzii sau mai cunoscuta ca ISCMT o avea fani? stiu ca erau prin B ...
Doar cu Steaua.
Legat de industria sarmei campia turzii ... oare cum isi incurajeaza suporterii echipa?
Ce striga?
"Hai Industria"?
sau "Hai sarma"?
cred ca "Hai ISCMT" este exclus....
Cu nationala nu prea mai tin .... mi s-a dus spiritu de nationalist .... numai cand il vad pe Chivu ala cate figuri are , si pe teren e prost de da in gropi !!! si Mutu ala are fite destea , da macar ala mai joaca ceva .... ![]()
Nu!