intrebarea intrebatoare, mai vine careva la meci?
Spre surprinderea ta o sa fie stadionul plin! Suporter inseamna in primul rand sa fii alaturi de echipa la greu si apoi la bine! Eu va spun asa : TOTI CEI CARE ATI RENUNTAT LA GANDUL DE A FI PREZENTI IN Ghencea DUPA ESECUL DE LA Iasi......SA VA FIE RUSINE!!!! DACA AVETI Steaua IN INIMA ATUNCI NU O PUTEM LASA LA GREU. Daca un frate va dezamageste la un moment dat si e praf si la pamant ce faceti? il lasati sa moara??
S-au deschis casele de bilete si as vrea sa va vad pe toti acolo! Asta ar insemna sa fi suporter!
IUBIM Steaua, SI O VOM URMA
ORIUNDE-N LUME VA JUCA
SUNTEM AICI, PENTRU CULORI
SI PENTRU ALE NOASTRE VALORI!!
ps : Mai ganditi-va!!!!!!!!