FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fara cuvinte

«12345»
vlad_cj12.02.2008 12:51

Odihneasca-se in pace...

 

e dureros...

AKM-4712.02.2008 12:58

Dumnezeu sa il ierte pe baiatul acesta. E mare pacat ca astfel de lucruri se intampla. Dumnezeu sa il odihneasca in pace.

CaTaLiNsm StElIsTu12.02.2008 13:25

Revoltator....Eu sincer pentru port de cutit sau alte arme albe,as da inchisoare de la3luni la 1an(pedepsele de genul se dau 90%cu suspendare),iar pentru recidiva de la1la3ani.Acuma o sa vina multi si o sa zica...pai de ce daca ai"din intamplare"un cutit la tine sa faci inchisoare.Uite de aia pentru ca cine nu are intentii sa-l foloseasca nu-l poarta la el,pentru ce sa poarte un om cutit la el daca nu este intentionat sa-l foloseasca.Frate daca esti smecher si tare,ia-te la1la1cu celalalt nu da cu cutitul ca si lasul.

Cam acum o luna am fost si eu implicat intr-un scandal de genul si ne-am luat la bataie...am dat,fara sa primim,iar cand sa ne retragem un tigan neimpacat ci ideea ca le-am fost superiori a scos pur si simplu cutitul si i la implantat in spate unui prieten,dupa care au fugit toti.Prietenul meu a stat3saptamani in spital iar el e bine merci liber.....

D-zeu sa-l odihneasca pe Andrei,iar familiei indurerate sincere condoleante!

PuFoSu12.02.2008 13:26

Condoleante familiei indurerate ... Odihneasca-se in pace !!!

red_blue_ultras12.02.2008 13:27
dar tu cine esti sa spui ce sa scrie????si da.....ii foarte trist ca se intampla asta!!!!insa oameni ca tine nu au ce cauta aici....tu nu esti stelist!!!

Hmm... cred ca dimpotriva! Se pare ca sunt mai stelist decat multi de pe forum majoritatea dastia ca tine care bat toata ziua la tastatura si iti dau cu parerea despre altii , nu cauta anturaj unde nu trebuie.

sinnerman12.02.2008 13:34

Odihneasca-se in pace !

Condoleante familiei.

red_blue_ultras12.02.2008 13:47
Revoltator....Eu sincer pentru port de cutit sau alte arme albe,as da inchisoare de la3luni la 1an(pedepsele de genul se dau 90%cu suspendare),iar pentru recidiva de la1la3ani.Acuma o sa vina multi si o sa zica...pai de ce daca ai"din intamplare"un cutit la tine sa faci inchisoare.Uite de aia pentru ca cine nu are intentii sa-l foloseasca nu-l poarta la el,pentru ce sa poarte un om cutit la el daca nu este intentionat sa-l foloseasca.Frate daca esti smecher si tare,ia-te la1la1cu celalalt nu da cu cutitul ca si lasul.

Cam acum o luna am fost si eu implicat intr-un scandal de genul si ne-am luat la bataie...am dat,fara sa primim,iar cand sa ne retragem un tigan neimpacat ci ideea ca le-am fost superiori a scos pur si simplu cutitul si i la implantat in spate unui prieten,dupa care au fugit toti.Prietenul meu a stat3saptamani in spital iar el e bine merci liber.....

D-zeu sa-l odihneasca pe Andrei,iar familiei indurerate sincere condoleante!

Si eu cand umblam cu , cutitu dupa mine la meciuri ziceau astia (unii de la sud) domneee nu umbla ca te ia garda si asa a fost , la meciu cu Dinamo ma luat garda din tramvai 41 exact la capat , mi-au pus catusele ca sa nu dau cu lama si mi-au dat amenda si mi-au confiscat lama (prostia a fost ca eu ma jucam cu el in statia de tramvai fiindca era fluturash). Uite de ce umblam cu cutitu dupa mine , in asteptarea unui moment d-asta , sa le dau drumu la sange la ciori in 41(legitima aparare , desigur)!!!!!!In fine , sunt prea trist cand am citit ce i s-a intamplat acestui baiat (care era deoseama cu mine fiind nascut tot in `88 si am sperat pana acu 3-4 min sa intru pe forum , ca nu e stelist) ,dar din greseli tre sa invatam ca maine pot fi eu sau tu in locul lui Andrei pentru ca astea sunt unele dintre riscurile ultraseriei (nu ca as fi eu mare ultras sau ca as stii prea multe despre acest fenomen) dar va recomand sa nu mai umblati fara cutite prin Bucuresti si daca aveti ocazia folositi-l in legitima aparare desigur . Daca iesiti la vanatoare de ciori vreau o invitatie pe privat , ora si data!!!!

Imi cer scuze pentru cele spuse in posturile mele anterioare , nu mi-a dat seama despre cat de grava este aceasta veste . Si inca ceva vreau sa stiti de ce am insistat atat de mult sa aflu daca era stelist sau nu , poate va socheaza , dar daca nu era stelist si necunoscandu-l personal , sincer nu prea ma interesa. Ca sa intelegeti si voi de ce am insistat pe treaba asta.

Ps.Andrei , nu te-am cunoscut dar probabil te-am vazut prin peluza , oricum stiu sigur ca vei avea pastrat un loc in peluza numai al tau.

st_194712.02.2008 13:48
va pot confirma ... era stelist .. si unul infocat ... de la sud .... mergea la meciuri cu baietii de la SOUTH BOYS ..... a fost injunghiat in picior aseara .. la 1 ora dupa incident am aflat de la un prieten ... de niste ciori infecte...... viata merge inainte ... razvane .... IESIM LA VANATOARE SA SALVAM RECOLTELE !

 

Daca e asa cum spui, banuiesc ca se va "discuta" pe 19.03 cand avem sub pod .

 

Dumnezeu sa il ierte!

greco12.02.2008 13:49

Moartea oricarui om e trista... Site-ul nostru nu e site de anunturi de gen, dar am considerat normal sa spunem ca ne va lipsi un om cu care am impartit meciuri, bucurii si suparari la stadion.

 

Imi mentin totusi parerea, cuvintele sunt de prisos, sper ca familia lui sa poata trece cu bine peste acea incercare grea si sa ne gandim cu totii de doua ori inainte sa aruncam chiar si vorbe legate de lucruri pe care nu le putem intelege pana cand nu le traim.

st_194712.02.2008 13:55
Moartea oricarui om e trista... Site-ul nostru nu e site de anunturi de gen, dar am considerat normal sa spunem ca ne va lipsi un om cu care am impartit meciuri, bucurii si suparari la stadion.

 

Imi mentin totusi parerea, cuvintele sunt de prisos, sper ca familia lui sa poata trece cu bine peste acea incercare grea si sa ne gandim cu totii de doua ori inainte sa aruncam chiar si vorbe legate de lucruri pe care nu le putem intelege pana cand nu le traim.

 

Ai putea sa ne dai detalii despre inmormantare atunci cand o sa fie cazul ?

greco12.02.2008 13:57
Ai putea sa ne dai detalii despre inmormantare atunci cand o sa fie cazul ?

 

Da, vom spune daca vom afla ceva despre inmormantare.

Joga Bonito12.02.2008 14:12

Incredibil... Sigur nu e un zvon? Nu vad nimic scris in "tabloidele" noastre. Cate tone de cerneala ar fi curs dc era vorba de un ziarist. Mamma mia...

 

Dumnezeu sa-l ierte! Peluza stelista nu te va uita niciodata.

Alexica12.02.2008 14:47

Dumnezeu sa-l ierte.Sincere condoleante familiei indurerate.

 

Pacat ca se intampla asemenea lucruri.Nu pleaca toate ciorile de la noi din tara sa scapam de ei.Sa se duca in Irak poate mai scapam de cativa(Nu sunt RASIST)dar ne fac de ras in toata Europa si nu numai.

84ava12.02.2008 14:56

Trist...Astfel de intamplari pe langa faptul ca te socheaza si iti induc un sentiment amestecat de durere si razbunare,te fac sa te gandesti la ceea ce esti,la ceea ce vrei sa fii, la viitor...

R.I.P!

pytzyfloryan12.02.2008 15:05

Dumnezeu Sal ieRte CondoleAntZe Familiei si TuTuroR PrieTEniLor ... :(:(:( SAi Fie TARAna UsoaRa :(:(:((:((((:((((

bodanelu12.02.2008 15:08

Am ramas mut...

RIP :((

MoWeed12.02.2008 15:10

Dumnezeu sa-l ierte....

Admiral.Stifler12.02.2008 15:11

Dumnezeu sa-l ierte! :sad2:

Condoleante familiei! :sad2:

El Nino_912.02.2008 15:30

RIP

DonAndres12.02.2008 15:34

Intr-adevar cuvintele nu isi mai au rostul!

Dumnezeu sa te ierte camarad intr-o iubire Ros-Albastra!

**alex**12.02.2008 15:54
Incredibil... Sigur nu e un zvon? Nu vad nimic scris in "tabloidele" noastre. Cate tone de cerneala ar fi curs dc era vorba de un ziarist. Mamma mia...

 

Uite aici mai multe detalii :

 

http://www.realitatea.net/144361_Tineri-in...l-Berceni-.html

 

Mai este o stire pe site-ul Pro TV dar pe care nu ma lasa sa o public pe forum.

gado12.02.2008 17:12

Dumnezeu sa il ierte!!!!Era baiat de treaba ''FOAMEA'' .Pacatt ca sa duss asa devreme:(.Eu credd ca nu e o rafuiala intre brigazi si una spontana cu niste milogi.Imi pare raude ell a duss atateaa batali si garda si alti inamici si a muritt injunghiatt:(.Sperr ca va fi prins criminalu

Pleau12.02.2008 17:18

eu sincer nu simt decat o ura imensa pentru cacatul ala mi-as dori sa-l chinui in timp ce se uita ma-sa si toate neamurile lui si asa as face cu toti smecherasii astia fara nici un pic de scoala ( vezi cazul taximetristului din Constanta).

stelista_cristina12.02.2008 17:20

chiar daca nu l'am cunoscut sper din tot sufletul sa se faca dreptate

R.I.P. condoleante familiei!

SSK12.02.2008 17:23

Dumnezeu sa-l ierte!

«12345»