FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fara cuvinte

«1345»
simico2013.02.2008 18:57
frunji14.02.2008 07:01

Pun pariu ca la poza cu fumu' o sa zica astea din presa ca era un drogat...Condoleante..

andreea*14.02.2008 10:45

R.I.P Andrei aka FMk :(((

 

 

Pai cred au fost niste incidente intre brigazile echipelor din Bucuresti daca tu ai ajuns la concluzia ca era stelist . Sau poate era rapidist/dinamovist , de ce neaparat stelist? Sau poate nu era microbist. Cum moare un pustan de prin Romania gata , e stelist. mai dati-va Editat de moderatori

 

 

din cate stiu facea parte din galeria Stelei ;)

deceneu14.02.2008 11:28

Dumnezeu sa-L odihneasca!

alexa_tatyana14.02.2008 12:11
Asa ceva nu se poate...Imi pare rau pentru acest baiat care cu siguranta nu merita asa ceva!!!Sper ca cel care a facut aceasta fapta sa arda in IAD,consider ca nu are dreptul la viata...!Stau in acelasi krtier cu baiatul care a murit si nu imi vine sa cred ca s-a intamplat asa ceva....in fine...Imi pare rau...Sincere condoleante familiei indurerate...Dumnezeu sa-l odihneasca!
laur_2314.02.2008 15:28

Dumnezeu sa-l odihneasca in pace!

Este de-a dreptul socant felul in care a murit acest baiat!!

Este scandalos ceea ce i s-a intamplat!!!

Sa se faca DREPTATE!!!

vlad7514.02.2008 16:35

Doamne primeste-l in casa Ta pe acest tanar si fii alaturi de parintii lui Andrei in aceste clipe groaznice.Este cea mai mare tragedie ca un parinte sa-si ingroape copilul.@red blue... esti un ticalos cand spui ca daca Andrei nu era stelist nu te interesa moartea lui.

Condoleante familei!

Katau14.02.2008 21:39

Ultimul drum....

White Power16.02.2008 16:39

Nu imi vine sa cred nici acum... un baiat asa de... tanar... de treaba... :((

Odihneasca-se in pace!

Champion's Heart16.02.2008 22:13

<<Stelist Pana La Moarte Si Dincolo De Ea>>... E Dureos Cand Realizezi Cat De Usor Poti Muri Si Totusi Cu Toate Ca Suna Sarcastic Depinde Cum O Faci...Cu Toate Ca S-a Dus Repede Dintre Noi A Facut-o Cu Onoarea De Stelist in Suflet...<<Dumnezeu Sa-l Ierte>>:(

11217.02.2008 00:04

Odihneasca-se in pace .

Inainte de a fi fost stelist , era om ca noi toti ...

urse17.02.2008 01:22

Facea parte din South Boys. Odihneasca-se in pace!

Dragoshel18.02.2008 17:24

Cica s-a predat acum trei ore ala care l-a omorat pe Fmk. S-a prezentat la politie impreuna cu avocatul lui.

Virgil19.02.2008 05:42

Principalul suspect în cazul incidentului de sãpãmâna trecutã, în care un tânãr de 18 ani a fost înjunghiat mortal, s-a predat azi dupã-amiazã, iar complicii sãi au fost identificați și reținuți de Polițiști, a declarat purtãtorul de cuvânt al Poliției Capitalei, Christian Ciocan.

 

Potrivit lui Ciocan, citat de NewsIn, agresorul, în vârstã de 19 de ani, a venit la Poliția Capitalei, în jurul 15.50, însoțit de avocatul sãu, pentru a fi audiat de anchetatori. Primele declarații ale acestuia au dus la identificarea și reținerea celorlalți participanți la scandal.

 

sursa: Ziarul Adevarul

«1345»