Daca s-ar disputa o asemenea finala, atunci cred ca Liverpool ar castiga la scor. Oricum Real iese din faza asta. Sunt vai de ei !
Daca s-ar disputa o asemenea finala, atunci cred ca Liverpool ar castiga la scor. Oricum Real iese din faza asta. Sunt vai de ei !
La pauza Ajax-inter 2-0!!! In retur castiga Ajax la milano!!!! juve vor pierde cu werder bremen si in retur!! M-as bucura sa le vad ELIMINATE pe inter si juve precum si pe Milan!!!!
tu deja esti hilar cu atitudinea ta :lol: :lol: mah in loc sa doresti raul altor echipe , mai bine vezi de lazio al tau sa nu retrogradeze :lol: :lol: Inteleg k exista o anumita frustrare in randul fanilor laziali de situatia echipei, da asta nu inseamna sa te descarci pe alte echipe. Si apropo de UCL lazio nu prea a miscat in competitie :wink: Mai tii minte rusinea de pe Mestalla??? si pe Gerrard ? ![]()
Cred ca problema voastra e simpla: Inter n-a mai cstigat nimic de pe vremea lui Zenga, iar Lazio e o echipa prea mica pentru fotbalul mare dar prea mare pentru fotbalul mic. Pentru ca Inter nu mai e demult o echipa "mare", iar Lazio nu a fost niciodata.
Totusi, nu cred ca polemica asta isi are locul aici. Ar fi mai bine daca ati discuta in particular.
Insa de vreme ce adminii permit aceasta discutie, nu pot decat sa va citesc posturile si sa distrez! ![]()
Fantasic ce au reusit Werder aseara!!!! Nu-mi vine sa cred, chiar yi admir. Pentru calificare nu-mi fac probleme, werder nu are sanse pe delle alpi. Inter e calificata, iar Milanul are mult de muncit; are prima sansa, dar Bayern poate sa marcheze (si nu o singura data) pe San siro.
aaaa
aaaa
In sezonul in care Mircea Lucescu antrena Inter in UCL Inter a fost eliminata de Manchester in optimi 2-0 pe Old Trafford di 1-1 pe San Siro . :wink: Am mai zis o si o mai zic .Lazio a fost cea mai frumoasa echipa a Italiei pe care am vazut o.In sezonul in care au castigat titlul au avut o echipa de vis si un public fantastic alaturi . Acum la anul o sa vezi, desi imi pare rau, k lazio va lupta din greu sa nu retrogradeze.
aaaa
@ultras2006
De data asta are dreptate,Manchester este echipa care a scos Interul pe vremea aceea...
aaaa
Ai dreptate a fost in grupe 2-0 in tur pentru Real si 3-1 pentru Inter in retur pe San Siro . Si totusi Inter a reusit atunci sa treaca de grupe :wink:
PS In acel sezon UCL era transmisa in Romania de TVR :lol: nu de Pro TV ![]()
aaaa
Diseara ma uit cu placere la derbyul roman
Lazio Roma . Vad o victorie a Romei dedicata lui Totti :wink:
In sfarsit dupa 4 meciuri fara victorie, Inter a reusit sa castige . Dar si ilan :cry: .Macar locul 2 sa il ia ,nu as suporta k Milan sa ne ia fata mai ales k Milan joaca de 3 ori mai prost decat Inter .
Victoria asta cu Udine si jocul din repriza a doua cu Ajax ,imi da sperante k Inter a trecut peste pasa proasta .
aaaa
La cum joaca Roma acum chiar iti dau dreptate :cry: Inter va fi surclasata ,desi nu mi vine sa cred,Roma cu probleme financiare si restu e peste Inter la ora actuala .E de admirat unittea jucatorilor Romei si mai ales forma lor sportiva . Desi eu acum plang de suparare cand vad ca Inter se chinuie . Offf dak nu ar fo fost meciul blestemat de la Firenze va zci k Inter batea pe Juve .Dar nu a fost sa fie :cry: :cry:
aaaa
Am zis k s-ar putea sa ne bata in meci direct nu sa si treaca peste noi sau Milan :wink: stai tu linistit si spera sa ia lazio un loc de Cupa UEFA si lasa echipele mari sa se bata pentru UCL :lol: :lol:
aaaa
V-a placut ratarea lui Recoba din inter-Sampdoria ?! cred ca l-a "facut" pe Zicu!!! :twisted: :twisted: :twisted:
A fost...interesanta ratarea :lol: ,dar nu cred ca il intrece cineva pe "maestrul" Zicu.In alta ordine de idei,azi probabil se decide Seria A,diseara fiind programat meciul dintre Juventus si Milan,in cazul unei victorii a echipei lui Mutu ei nu pot sa mai piarda titlul.
Si in cazul unei infrangeri cu 9-0, Juve nu mai poate pierde titlul... Iar Milan stie asta. :!:
Din pacate asa este..dar parca era mult mai frumos sa se joace pana in ultima etapa...
La anul sper ca LAZIO sa prinda o cupa .oricare ar fi ea .
Fratilor - nu vreau sa supar pe nimeni - dar cum naiba se face ca toti tineti cu Lazio ?! Daca erati rapidisti sau suporterii altei echipe fara performante mai intelegeam. Dar asa ?! Lazio este o echipa mica si fara cine stie ce performante ! E departe de Steaua!
Si sa nu ziceti ca este ceva legat de suporteri, nu as vrea sa cred ca avem neo-nazisti printre suporterii Stelei.
Repet, nu vreau sa supar pe nimeni dar mi-e peste putinta sa inteleg acest aspect: de ce Lazio ?! :roll: :o