FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Serie A

«1456»
Ionutdal15.05.2006 22:26

Nu o sa pice Juve niciodata in serie B .

Dj15.05.2006 22:26
Ale, ale, ale, ale INTER, INTER!!! :D

 

asa asa .. emperator adriano :D

Dj15.05.2006 22:27
Nu o sa pice Juve niciodata in serie B .

 

pai nu in b .. in c direct ..k si Milan de altfel..

acu e momentul interistilor :)

Motanu D16.05.2006 05:34
daca pica juve..cica ar vinde toate vedetele..sa vezi acu bataie pe mutulica al nostru =))

 

Se vor bate pe el Juventus Colentina cu Inter Sibiu... :twisted: :twisted: :twisted:

***alex***16.05.2006 07:37
Nu o sa pice Juve niciodata in serie B .

 

pai nu in b .. in c direct ..ca si Milan de altfel..

acu e momentul interistilor :)

 

Milan o sa fie depunctata in cel mai rau caz.

spre_2416.05.2006 09:01
daca pica juve..cica ar vinde toate vedetele..sa vezi acu bataie pe mutulica al nostru =))

 

Se vor bate pe el Juventus Colentina cu Inter Sibiu... :twisted: :twisted: :twisted:

motane de unde stii de juventus colentina ? :D

«1456»