15.05.2006 22:26
Nu o sa pice Juve niciodata in serie B .
Nu o sa pice Juve niciodata in serie B .
Ale, ale, ale, ale INTER, INTER!!!![]()
asa asa .. emperator adriano ![]()
Nu o sa pice Juve niciodata in serie B .
pai nu in b .. in c direct ..k si Milan de altfel..
acu e momentul interistilor ![]()
daca pica juve..cica ar vinde toate vedetele..sa vezi acu bataie pe mutulica al nostru =))
Se vor bate pe el Juventus Colentina cu Inter Sibiu... :twisted: :twisted: :twisted:
Nu o sa pice Juve niciodata in serie B .
pai nu in b .. in c direct ..ca si Milan de altfel..
acu e momentul interistilor
Milan o sa fie depunctata in cel mai rau caz.
daca pica juve..cica ar vinde toate vedetele..sa vezi acu bataie pe mutulica al nostru =))
Se vor bate pe el Juventus Colentina cu Inter Sibiu... :twisted: :twisted: :twisted:
motane de unde stii de juventus colentina ? ![]()