SEZONUL 2005-2006
Cam tarziu, dar mai bine mai tarziu decat niciodata :wink:
Pareri despre CEL MAI TARE CAMPIONAT DIN LUME, despre echipe, orice ce are legatura cu fotbalul italian 
M-am gandit ca ar fi bine sa re-actualizez un topic mai vechi, vazand ca brusc s-au "inmultit" iubitorii fotbalului italian (simpatii manifestate la alte topicuri)
Incep eu. Anul acesta:
1.Juve
2.Inter
3.Milan
4.Fiorentina
In plus o vad pe Juve castigatoarea Ch.League, asa ca viitorul suna bine... Locul 2 Inter, fara discutii, Milanul e departe la puncte , dar si mai mult la joc si la aparare :twisted: . Milanul are medalia de bronz asigurata :twisted: :twisted: :twisted: BRAVO, SINCERE FELICITARI :twisted: :twisted: :twisted:
Dupa mine Cea mai interesanta batalie, se va da la locul 4 intre fiorentina si roma. As vrea sa o vad pe fiorentina pe 4....