Cam slabutz portarul lor . Oricum , putea foarte bine sa fie 3 sau 4 - 0.''La începutul pregatirilor, clujenii spuneau în gura mare ca ne vor da 4 sau 5-0. Acum vad ca zic ca se multumesc si cu egal în Ghencea. Ei bine, cînd va avea loc meciul, vor mînca bataie" - Mihaita Plesan !
Ps. zobim tzeferu!!
sa nu uitam ca la 0 - 0 au avut 2 ocazii uriase
totul e bine cand se termina cu bine
