Dupa ce am urmarit meciul "live" pe site-ul oficial am vazut si inregistrarea de la 19 la TV.
Meciul a fost mult mai spectaculos cand citeam frazele de pe site. Ma jur c-a fost spectcol total. Aici toate fazele cat de marunte au fost amplificate in actiuni spectaculoase.
Concluzia e ca in primul amical Steluta noastra a fost dezamagitoare.
P.S. Surdu e praf pe stanga, pe dreapta in meciuri amicale in meciuri oficiale. Nu stiu de ce am impresia ca e praf si pe banca. Dar Jiji a dat bani pe baiat si tre sa-si scoata investitia.
