Ninu belea.S-a p***t pe Goian cel putin meciu asta.Plesan bun rau,si Dica bun rau.Insa slabi Goian(nu stiu ce se intampla cu el...l-a scos Ninu de vreo 2 ori)Surdu,Neaga,Nicolita,Bicfalvi(parca nici nu a jucat),Dayro,Mendoza.Restul au fost in nota echipei,o echipa care a castigat cu 1-0 din penalty in fata unei echipe mult inferioare valoric.
Adevarat ca este primul meci,dar daca era nevoie de un semnal de alarma,cred ca acesta a fost.Trebuie sa realizeze ca nu e de ajuns doar sa aduci niste nume.Trebuie sa-i si pui in teren cum trebuie,sa-i pregatesti.
Si nu inteleg dece amesteca in halu asta echipa,in loc sa incerce sa contureze un 11 de valoare.Sa speram ca de acum incolo va incepe sa se miste si Lacatus.
p.s NU MAI VREAU SA-I VAD IN TEREN PE SURDU SI Lovin.NU-I MAI SUPORT,CAND II VAD IMI VINE SA VOMIT.
