FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

3rd Word Story

«1848586878897»
AG22.02.2010 08:35

unde se vinde

godsaveultras22.02.2010 12:51

branza lui Jiji

BAF-kimi22.02.2010 12:54

de la 7

Arian22.02.2010 14:25

pana la 11

S.S.Lazio22.02.2010 15:09

cu pauza pana la 1

BAF-kimi22.02.2010 15:59

pentru ca asa

Arian22.02.2010 16:28

vrea ne-a Gigi

Daniel-Ionut22.02.2010 16:38

sa vanda casul

RobYnho22.02.2010 17:31

infect ca el

Daniel-Ionut22.02.2010 17:36

unor mineri din

RobYnho22.02.2010 17:41

subsolul cocioabei lui

BAF-kimi22.02.2010 17:45

din partea stanga

Daniel-Ionut22.02.2010 17:46

a tunelului drept

BAF-kimi22.02.2010 18:18

din sala de

Daniel-Ionut22.02.2010 18:20

muls berbeci cu

BAF-kimi22.02.2010 18:48

Becali si cei

gio_stgloria22.02.2010 20:23

ce nu stiu

BAF-kimi22.02.2010 21:22

ca Steaua nu

AG23.02.2010 09:44

se vinde ciobanului

1on31.03.2010 19:59

. Mie mi-e somn

Daniel-Ionut01.04.2010 19:23

si cred ca

cristy.steaua2101.04.2010 19:25

Gigel va pleca

Daniel-Ionut01.04.2010 19:26

pana la urma

Alex88pl01.04.2010 19:39

sa suga mult

Nyghty01.04.2010 19:40

tot ce poate

«1848586878897»