22.02.2010 08:35
unde se vinde
unde se vinde
branza lui Jiji
de la 7
pana la 11
cu pauza pana la 1
pentru ca asa
vrea ne-a Gigi
sa vanda casul
infect ca el
unor mineri din
subsolul cocioabei lui
din partea stanga
a tunelului drept
din sala de
muls berbeci cu
Becali si cei
ce nu stiu
ca Steaua nu
se vinde ciobanului
. Mie mi-e somn
si cred ca
Gigel va pleca
pana la urma
sa suga mult
tot ce poate