01.04.2010 20:52
tot ce poate
vedea din loja.
tot ce poate
vedea din loja.
cu geamul inchis
. Dinamo e de rahat
de la infiintare
pan' la retrogradare
si inapoi
sa f...m ciobanul
Ma-am imbatat.
a spus Stanici
deschizand o sticla
golind'o din doua
pahare mai mici
e prea cald
sa mai faci
sarituri cu schiurile
doar daca esti
putin fumat si
beat sau nebun
minor pe deasupra
gay ca Daniel
si mai ales
homosexual ca ronnie
ar vrea Daniel
10 beri reci
chiar acum, punct.