FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

3rd Word Story

«1838485868797»
godsaveultras21.01.2010 16:37

sa strigam acum

dayra21.01.2010 17:49

sugi **** Gigi!

cristy.steaua2121.01.2010 17:51

inca o data ...

Daniel-Ionut21.01.2010 17:54

pleaca din Ghencea

KERATOCONUS21.01.2010 18:00

cu oile tale

gio_stgloria21.01.2010 20:49

si sa ne

ssilviu_1921.01.2010 23:35

pisam pe tine

Nyghty22.01.2010 05:45

si pe toti

red&blue_boy22.01.2010 07:38

verii,nepotii tai

Virgil22.01.2010 09:04

Manca-ne-ai ****.

AG22.01.2010 10:07

ce vulgar esti

gio_stgloria22.01.2010 11:19

cum indraznesti sa

Alex88pl22.01.2010 12:11

injuri pe site

S.S.Lazio22.01.2010 19:22

de mortii lui Gigi

godsaveultras22.01.2010 19:24

cand Argaseala asteapta

dayra22.01.2010 19:45

Argaseala bulangiu` l-a

 

 

Maye22.01.2010 21:16

bambardit pe berbec

gio_stgloria22.01.2010 22:01

cand era noapte

Maye22.01.2010 22:17

si frig in staul

dayra29.01.2010 15:41

l-a incalzit cu

Alex88pl29.01.2010 17:17

limba la cur

RobYnho30.01.2010 22:16

si pu.la'n beci

STELIST 8601.02.2010 20:41

Si multa mu.e.(pentru nepoate,veri,cumetri siiiii Argaseala siiiiiiii Stoichita)

ssilviu_1921.02.2010 22:16

vandutilor si tradatorilor

Arian21.02.2010 22:35

de la chioscurile

«1838485868797»