15.01.2010 17:17
invie ceva mort
invie ceva mort
de foarte mult
timp nu a
fost sa fie
prost sa fie
ala care
nu contesta ciobanul
nici pe argat
dar isi baga
sula in sufletul
si in familia
si toti mortii
ranitilor lui ..
cu ma-sa aia
crosetata in bot
de Gigi
ciobanul infect care
este un fel
geniu printre oi
mancand
el si sclavul
virgil poponarul breloc
unii sunteti off-topic
tare de tot