112 ma mira reactia ta...acum ceva timp in posturile tale spuneai ca nu ai treaba tu cu apartenentele politice sau ca ai indarjeala specifica conationalilor tai...dar observ ca acum te mandresti ca 150 de unguri au cantat imnul secuilor in Bucuresti...ai fost printre aceei oameni care nu stiau decat sa cante celebra melodie Maria a senzationalei trupe scooter...si behaituri ca in rest...daca vrei motiv de mandrie....cei 30-40 care am fost la ciuc pentru finala cupei ...chiar daca s-a terminat 6-1 pentru voi....motiv de mandrie e cum se auzea cand strigam Romania peste melodiosul vostru imn secuiesc spurcat....si eram si o mana de oameni...toti vb de venit in Bucuresti..si uitati ca in ziua aia la miercurea ciuc in inima cancerului unguresc... pentru 2 ore v-ati temut de noi...va asteptam cu bratele deschise la Bucuresti...si mai ales dabea mai ajteptam sa va vizitam ...
