FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pentru oameni fara tabla pe casa.

«14567»
dulcicutza31.05.2009 17:36
Si tot asa pana dimineata cand ne-am c***t pe noi de ras la vestea ca un alt amic a babardit-o pe-o amica folosind servetele chinezesti ca mijloc de contraceptie insa in loc sa introduca servetelul a folosit folia protectoare.

Deznodamantul e ca niciunul dintre noi nu si-a indeplinit obiectivul in noapte aia.

Se numesc foite....Acum vreo 2 ani le descoperisem si eu insa nu-mi spusese nimeni care foita ar trebui folosita...si evident ca am folosit-o pe cea protectoare....si puneam ceasu' sa sune dupa 20 de minute :))) ....cand am ajuns acasa sa fac dus nu intelegeam de unde sunt hartiutele in cada...asta a fost cea mai penala chestie pe care am trait-o...noroc ca exista pilula de dupa :)))))))

ady_ultras30.07.2009 09:50

revelion 07-08 , gagica noua,eu eram clasa a 12-a, ea anul 4 la facultate, plina de bani , audi a4, apartament in unirii , kestii d-astea, era sora colegei ce statea in spatle meu :D , d rev am fost la un tovarash , pe la 1 si ceva mai toti se tireaza prin camere , fratimiu isi vomita matzele, eu eram mort d beat, asta la fel, hai sa ne futem .. ajungem noi in dormitor,desi aveam prezervative la mine nu le-am folosit, cert este k vreo 15 minute s-a cam chinuit femeia sa-mi scoale instrumentul , am dat un numar acolo , am terminat, dupa care noi sa continuam, baga pl de unde nu-i , nici k mi se mai scula, a spt-o ea, a frecat-o etc vreo 20 d minute, timp in care eu aproape k adormisem, intr-un final s-a lasat pagubasha.

 

dupa nici kteva luni,desi inca eram combinat cu ea, i-am tras-o si lu sorsa ( colega mea ) care este combinata cu un tip de 5 ani , si ala tovarash bun cu mine, el nu stie de treaba asta, nici fosta mea, dar omu mi-a zis mie pe neve k i-a tras-o fostei mele, asta e cea mai tare faza.. eu cu asta, combinati cu cate una din ele, dar le-am tras-o la aman2.. daca ar sti ele asta =))

 

o faza nasoala am patit-o in vara lui 2007 prin august, aveam 18 ani , terminasem clasa a-11-a , merg la majoratul unui coleg in otopeni , ajung acolo pe la 9 seara, am mers toti gasca mare, petrecerea a fost la un restaurant de langa intrarea comerciala in aeroport ( marfa etc ) infine, ne-am pus noi afara la o masa, atmosfera era ok , si apare tatal sarbatoritului , binenteles k ne intreaba ce bem, toti numai sucuri sucuri , plm, dar omu ne aduce si 2 sticle de jack si 5 grase , eu cu inca un coleg care era viziavi de mine, domne daca astia beau suc, hai sa bem noi, zis si facut, am dat grasele peste cap in 20 de minute, eram bine distrati astea, hai si cu jacku, am terminat si sticlele de jack in 40 d minute cv d genu, doar noi 2, cert este k tin minte doar k eram la masa multi, si am cazut lat pe masa, lesinat de alcool , tin minte vag si am vazut pe filmari cum toti disperati m-au scos afara au dat vreo 2 galeti de apa pe mine, un coleg mi-a bagat degetele pe gat sa vomit, tin minte cum primeam palme sa nu adorm sa nu cad in coma si nu simteam nimik .. intr-un final mi-am revenit,eram bine, si oamenii m-au dus in parcarea aeroportului, m-au legat cu lantzul de un stalp si au venit sa ma recupereze pe la 1 dimineatza, timp in care am dormit :)) cand ne intorceam la restaurant acolo il vad pe celalalt coleg cu care am doborat grasele si jack-ul cum dormea linistit in santul de scurgere de langa dn1 ... eu am ramas treaz si mi-am revenit complet,insa tipu s-a trezit la 5 cand am plecat pe jos spre Bucuresti, a 2-a zi am observat k tricoul meu era patat de la voma la fel si blugii, in shapca si in buzunare aveam mancare :D

Marius30.07.2009 09:55

revelion 07-08 , gagica noua,eu eram clasa a 12-a, ea anul 4 la facultate, plina de bani , audi a4, apartament in unirii , kestii d-astea,

 

omu ne aduce si 2 sticle de jack si 5 grase , eu cu inca un coleg care era viziavi de mine, domne daca astia beau suc, hai sa bem noi, zis si facut, am dat grasele peste cap in 20 de minute, eram bine distrati astea, hai si cu jacku, am terminat si sticlele de jack in 40 d minute cv d genu, doar noi 2,

 

Mult rahat mananca unii... :wanker:

 

ady_ultras30.07.2009 10:05

vorbesc foarte serios,eu doar am profitat d p urma ei, intr-un final mi-a dat papucii dar asta e

fredysteaua30.07.2009 10:20

daca tot avea asa multi bani nu ai cerut si tu 2 butoaie de bere pt baietii din peluze? =))))))))

 

 

ady_ultras30.07.2009 10:26

e rapidista da-o in slbz, k mereu facea figuri cand plecam p stadion :)) dupa cazul bricheta n-a vorbit 1 saptamana cu mine

Adrian30.07.2009 10:32

Pune o poza cu ea daca esti asa smecher... si cu masina :D

Marius30.07.2009 10:35

Ce fac filmele americane din tinerii romani, unii chiar cred ca tot ce zboara se mananca si, mai mult, cred ca ceilalti pun botul la astfel de vrajeli...

 

Prietene, daca tu bei 2 grase si o sticla de jack intr-o ora fara a ajunge in salvare, eu imi cer scuze si ma declar fanul tau numarul 1.

ady_ultras30.07.2009 10:41

ok,poate k am exagerat legat d ore, undeva intre 9 seara si 11 s-au consumat, si d-asta am cazut si lat, si mi-am rev ft greu, daca stiam eu c se intampla mai ajungeam legat cu lantzul in parcare?

 

@Adrian, n-am d unde poza,nu are haifaiv si nu mai am tangente cu ea de un an si .. masina ei este un a4 din 2000 si a fost spart str covaci din centrul veki, dupa meciul cu Urziceni, daca ti minte k multi au spus k dome erau suporteri stelisti

STARforce30.07.2009 10:44
revelion 07-08 , gagica noua,eu eram clasa a 12-a, ea anul 4 la facultate, plina de bani , audi a4, apartament in unirii , kestii d-astea, era sora colegei noi sa continuam, baga pl de unde nu-i , nici k mi se mai scula, a spt-o ea, a frecat-o etc vreo 20 d minute, timp in care eu aproape k adormisem, intr-un final s-a lasat pagubasha.

 

dupa nici kteva luni,desi inca eram combinat cu ea, i-am tras-o si lu sorsa ( colega mea ) care este combinata cu un tip de 5 ani , si ala tovarash bun cu mine, el nu stie de treaba asta, nici fosta mea, dar omu mi-a zis mie pe neve k i-a tras-o fostei mele, asta e cea mai tare faza.. eu cu asta, combinati cu cate una din ele, dar le-am tras-o la aman2.. daca ar sti ele asta =))

 

o faza nasoala am patit-o in vara lui 2007 prin august, aveam 18 ani , terminasem clasa a-11-a , merg la majoratul unui coleg in otopeni , ajung acolo pe la 9 seara, am mers toti gasca mare, petrecerea a fost la un restaurant de langa intrarea comerciala in aeroport ( marfa etc ) infine, ne-am pus noi a trezit la 5 cand am plecat pe jos spre Bucuresti, a 2-a zi am observat k tricoul meu era patat de la voma la fel si blugii, in shapca si in buzunare aveam mancare :D

 

Si nu ai fumat nimic?Eu zic ca erai high cand ai scris legenda asta!

Marius30.07.2009 10:46

deci vrajeala :wanker:

Dragoshel30.07.2009 10:48

pe noi ne bat ungurii la polo si voua va arde de vrajeli..

Adrian30.07.2009 10:49
ok,poate k am exagerat legat d ore, undeva intre 9 seara si 11 s-au consumat, si d-asta am cazut si lat, si mi-am rev ft greu, daca stiam eu c se intampla mai ajungeam legat cu lantzul in parcare?

 

@Adrian, n-am d unde poza,nu are haifaiv si nu mai am tangente cu ea de un an si .. masina ei este un a4 din 2000 si a fost spart str covaci din centrul veki, dupa meciul cu Urziceni, daca ti minte k multi au spus k dome erau suporteri stelisti

 

Senzational!

Dati mai aproape domnule Dan, sa se vada!

dulcicutza30.07.2009 10:52

Am vrut si eu sa zic dar.....ma termina psihic oamenii cu asa o imaginatie :)))))

Fane30.07.2009 10:56

Ti-ai dreacu`de betivi :alcoholic:

MoWeed30.07.2009 11:57
:wanker:
Virgil30.07.2009 12:04

@ Vlad

 

La bloc, vacantele sunt aceleasi pentru toti copiii. Ziua incepea cu planificari de "bugete": eu aveam zece lei, Paul Ghiulu' avea zece lei, "Cur mic" avea rosii si branza, Samuel pocaitu avea, dar nu participa, Floca avea trei lei, dar mai facea inca zece din vandut de sticle, Adina avea socata si salam si, in general, tate mari, asa ca putea sa vina si pe banii nostri, numa' sa ne putem holba la sutienul ei, facandu-ne planuri ascunse de mameleala in bazin.

 

Joia vara, cand nu se intampla nimic/http://liviualexa.ro/

Lari03.09.2009 11:54

Ghid practic: cum sa dai o musca afara din casa:

 

David03.09.2009 12:50

God damn it.

axl07.10.2009 14:12

axl: ba, am plans

axl: la un film

axl: in plm, alantaieri

tusat: mmm

tusat: care?

axl: da nu de la film, adica de la el da nu asa, ca am vazut filmu si am plans

axl: am plans asa, ca mi-a venit

axl: P.S. I love you

tusat: suna ciudat

axl: da, e

tusat: e o comewdie romantica?

axl: adica e romance d-asta

axl: mda

axl: nu prea e comedie

tusat: eu rad acum destul de zgomotos

axl: te cred

axl: da nu stiu ce-am avut

axl: cred ca am avut sentimente in momentu ala

tusat: eu am plans mai demult la ala cu banderas si angelina

axl: si filmu a fost doar pretextu

tusat: eee, te-ai descarcat si tu

axl: da, da

axl: m-am descarcat

tusat: vrei sa vorbim despre asta?

axl: ete plua

axl: mai nasol e ca venit catinca acasa cand plangeam

tusat: tare

tusat: si a ras de tine?

axl: da

Lari07.10.2009 15:13

Axle, la faza aia cre'ca ai avut tabla in casa, bre... :console:

dulcicutza17.10.2009 08:07

axl e gay!Gata!M-am convins!

gio_stgloria17.10.2009 08:48

ahahah :)) ce discutii poarta axl , e trist ma :(

Joga Bonito27.11.2009 12:30

Ieri, pe la ora 10:30-11:00, ies cu niste cumparaturi din supermarketul local si imi croiesc drum prin parcare spre masina mea. Cand sa bag cheia si sa descui, de la vreo 2 masini distanta ma striga o femeie pe la 50-60 de ani. Ma apropriu de ea si'mi explica ca nu'i mai porneste motorul; io, altruist din fire, ma decid s'o ajut.

Era un fiat cu 2 usi, stramt ca naiba si cu zgarituri pe caroserie. Problema era relativ simpla, volanul era blocat si batrana nu stia ca era nevoie doar de o smucitura fina sa'l deblochezi, ca apoi sa roteasca cheia. Ies cu graba din masina ei, ea imi multumeste si ma intorc la a mea. Ma grabesc si ma duc acasa.

 

Ajus in parcarea blocului... STUPOARE! Nu'mi gaseam portofelul.. =)) 3 carduri, buletinul, permisul de conducere, nu mai pomenesc de vreo 400-500 de ron si inca vreo 10 mii de forinti. Imi trec veo 10 scenarii diferite prin cap, sa nu mai pomenesc de fiori reci pe spinare.

 

Aveam o descriere aproximativa a masinii si a persoanei in cap si intai am zis sa merg la supermarket sa iau inregistrarea video. Teapa! Birocratie cat China, mai sa'l iau la bataie pe taranul de acolo si pe gaborul de langa el =)) ... pana la urma m'am rugat de superiorul lui (o femeie, mai bine zis am flirtat cu ea) si ne'am chinuit cu totii vreo 45 de minute s'o depistam pe un sistem de supraveghere antic si fara contor de timp (practic eram legati la ochi =))) )

Intr'un sfarsit renunt si ma hotarasc sa incerc sa dau in urmarire masina la politie, deja imi conturasem un portret robot in cap la batrana respectiva, tot tacamul.

 

Plec pe jos de la supermarket, sun pe un amic la politie, ii explic situatia, imi pune vreo 10 intrebari si imi da un sfat: tipa respectiva e din cartierul meu si probabil cel mai convenabil e sa cercetez fiecare parcare dupa masina ei.

 

Dupa vreo 50 de minute de cautari paranoice o gasesc! :))) iau un pix si o fituica de hartie, notez nr de inmatriculare, sa nu fuga intre timp si incep sa-i chestionez vecinii si sa aflu unde sta propietara masinii. Dau de un pensionar care ma vede mai bagaret pe acolo si ma intreaba daca's "ala cu portmoneul" :)) fug ca disperatul la ea sus in bloc si dau ochii cu ea si intr'un sfarsit apoteotic reuesesc sa'mi recuperez actele si banii.

 

In linii mari e o intamplare demna de cascadorii rasului, dar cu multe invataminte de tras. Sa fiti feriti de asemenea intamplari tragicomice.

AG27.11.2009 13:08

super tare :)

«14567»