Da ionutz, sau cu portofelu cand legam sfoara de el, si punem daia de 2000 de lei cu eclipsa
toti se intindeau dupa ei.
Sau luam carcase de telefoane si le puneam pe strada, sa vezi frane pa aia cu masinile... sa opreasca sa ia "telefonu"
Da ionutz, sau cu portofelu cand legam sfoara de el, si punem daia de 2000 de lei cu eclipsa
toti se intindeau dupa ei.
Sau luam carcase de telefoane si le puneam pe strada, sa vezi frane pa aia cu masinile... sa opreasca sa ia "telefonu"
Da si chestiile astea,noi lipeam suta de lei in fata scarii si in timp ce mancam seminte(spaima femeii de servici) priveam amuzati cum se chinuie lumea sa ia moneda,pana se prindeau ca defapt e pusa acolo intentionat,si iar ne luam injuraturi si chestii de genul"copii prosti si needucati"!
Bun, hai ca mai zic eu una. Prima oara cand am fost la curve. Trebuie sa stiti ca mie, la aproape 25 de ani, lumea imi da cam 20.
Varsta frageda, undeva pana in 16 ani, numai tin minte exact. Mergem noi in gasca- noii colegi de liceu -undeva la panarame. Eu aveam o infatisare de copil-copil; ma vad pestii de acolo, isi dau coate si ii pun pe ceilalti sa aleaga care pe care. Bineinteles ca pentru mine nu a mai ramas nimic. La care unul o striga pe "bunatatea" care urma sa imi satisfaca mie poftele. Fraaaate, si vad cum iese un mamut de nu avea loc pe usa - genul de rusoaica-maternitate(brrr) si ma ia direct :"hai, guritza, treci la pi*da". Eu, intre timp, imi reconsiderasem parerea despre cat de bine ar fi sa fiu si eu cu o femeie adevarata. Dar deja platisem, asa ca m-a luat mai mult cu japca.S-a desfasurat un adevarat "abuz", hohote din partea colegilor mei care asistasera la scena, ceva de nedescris. Dupa tarasenia respectiva, transpirat ca un porc, am ajuns la concluzia ca trebuie si ceva sentiment, ca sa fie treaba-treaba.
Inutil sa va spun ca mi s-a spus mult timp de atunci incolo "guritza".
DUPÃ O PARTIDÃ DE SEX:
Berbec: OK, hai s-o facem din nou!
Taur: Mi-e foame, paseaza pizza!
Gemeni: Ai vazut pe undeva telecomanda?!?
Rac: Cind ziceai ca ne casatorim?
Leu: Zi ca n-a fost fantastic !!!
Fecioara: Na ca acum trebuie sa spal cearceafurile!
Balanta: Mi-a placut, pentru ca ti-a placut si tie.
Scorpion: Poate c-ar trebui sa te dezleg mai intii ...
Sagetator: Nu ma suna, te sun eu!
Capricorn: Ai cumva vreo carte de vizita?!?
Varsator: Acum, hai s-o facem fara haine pe noi.
Pesti: Cum ziceai ca te cheama?!
LE : Ba io sunt nasct pe 11 Aprilie ( berbec ) ![]()
Apropo de curva,ma intorc din Germania cu noua mea masina,fericit,epuizat,ma indrept spre casa,dupa Sighisoara,ma opresc pe dreapta sa-mi fac necesitatile,las cheile in contact masina mergand,in timp ce-mi faceam necesitatile,trec pe langa mine prietenii mei in alta masina,le fac semn sa mearga in fata mea,ca ii ajung din urma,cand ma uit la masina o tipa tocmai pleca,ma gandesc "poate vrea sa mearga spre Brasov,termin cu chestia,ma sui in masina,gasca aia vine spre mine ,las geamul jos,si aud" NU VREI SA FACI SI TU CEVA??"Raman perplex intreb si eu "POFTIM?"tipa repeta,ma uit la ea ,buna gagica,dar imi sare in fata chipul iubitei si pe buze imi iese "NU MERSI"!!In fine asta e doar o intamplare!!
" NU VREI SA FACI SI TU CEVA??"Raman perplex intreb si eu "POFTIM?"tipa repeta,ma uit la ea ,buna gagica,dar imi sare in fata chipul iubitei si pe buze imi iese "NU MERSI"!!In fine asta e doar o intamplare!!
Sau mai bine recunoaste .... nu aveai bani ![]()
LE : Ba glumi si io .... sper ca nu esti supi pe mine ![]()
Bai prietene,aveam si bani la mine ca doar nu veneam dintr-o tara straina cu buzunarele goale,eu unul nu-mi castig existenta bagand intruna la pariuri sau cersind mila parintilor,cand o sa ai o persoana la care tii f mult si-ti ofera totul,nu cred ca inimioara te lasa sa faci asa ceva!!Dar de unde sa stii tu!
Am si eu o poveste d'asta mai deosebita cu margarina RAMA - utilizari neortodoxe. Dar trebuie sa-i dau o forma mai soft ... m-am apucat de un cabernet si poate-mi vine inspiratia.
Pana atunci poveste povestita de o colega (majora - 45 ani, cu copilul de 1.85 m
de la firma, despre patania unei vecine de bloc. Se intampla in timpul lui Ceausecu, prin 87- 88, cand curentul se taia cand nu asteptai iar ramanerea in lift pe timp neprecizat era la ordinea zilei. Fie vorba intre noi, pana de curent tinea de la 20 sec pana la 25 minute, sentimentul de claustrofobie si de parasit al soartei te lovea iremebial. Zgomotul pumilor in usaliftului, a vreunui pacalici ramas ma facea sa ies din casa si sa socializez cu el timp de multe zeci de minute, si pana catadicsea cineva sa ia un patent sa-l elibereze pe nefericit. EU AVEAM CHEIE AIA TRINGHIULARA IN BUZUNAR!
Povestea vecinei lui Cami: Sa vezi fata, urcam la vecina x de la 8 si in lift s-a suit repede un domn cu servieta, nu de pe scara cu noi - strain. Intre 3 si 4 s-a luat curentul si am ramas blocati. Dupa momentul de sperietura m-am trezit cu o mana pe b*ci si in nici nu stiu cum s-a intamplat ca mi-a tras-o intr-un mare fel. Dupa care, fara sa-mi zica un cuvant macar, a deschis usa si a disparut (usa exterioara a liftului ) lasandu-ma de proasta acolo. Tarziu am inceput sa strig pe fanta usii si au venit vecinii de la trei, ajutandu-ma sa cobor. AICI VINE PARTEA MISTO : concluzia povestii vecinei "Ma Cami ma, nici nu am stiut cui sa-i multumesc!"
Deci daca vi se intampla vreo faza dinasta, lasati si voi un nr de telefon, o adresa de mess ceva.
DENI TU CE TE UITI? Tu nici nu erai in plan in timpul lu' Ceasca! sau poate? O sa o sun pe Cami sa o 'treb de unde se trage vecina, da ... maine asta.
Bai prietene,aveam si bani la mine ca doar nu veneam dintr-o tara straina cu buzunarele goale,eu unul nu-mi castig existebta bagand intruna la pariuri sau cersind mila parintilor,cand ai sa ai o persoana la care tii f mult si-ti ofera totul,nu cred ca inimioara te lasa sa faci asa ceva!!
Ciordales tata :biggrin:
]Ma Cami ma, nici nu am stiut cui sa-i multumesc!" [/u]
Tare faza. Deci femeia nu a avut nimic impotriva, ea chiar l-ar fi rugat sa se repete :laugh:
... bani la mine ca doar nu veneam dintr-o tara straina cu buzunarele goale ...
Corect Ciprian, ar fii chiar culmea sa merem la Jermania si sa venim cu punga goala. Numa fraierii patesc asta :tongue:
LE. i-c. Si noi va iubim pe voi ![]()
Ce va place voua sa atacati omul!!Ce glumeti sunteti!
Uite danny, asta educatie bah, nu c eiti zic tie parintii si aia pe la scoala...
Asta se mosteneste ce vezi acolo la Stanici, nu stiu daca te poti indrepta spre "bine"
Nu am 14 ani.
dupa poza ai
Am vazut asta vara ..... pe un site , am ramas cu sechele , aveam cosmare noaptea . Era un film porno , unde , una avea 3 tzate , si ala de o ***** avea capu lu gugu , mai mare decat pumnu lui , si avea forma de cap de dinozaur , deci pe bune , mai eram cu mai multi amici de-ai mei , am ramas toti , am pus filmu ala de mai multe ori si ne minunam de tzatzele alia ..... la nesfarsit ......
Pacar ca nu am mai gasit siteu . ![]()
@Dragosh , tu de ce crezi ca vizionez mereu topicu asta ??![]()
LE : Si dupa ne-am saturat de filme si ne-am dus pe baraj la FETE ....
Ba da nesimtiti aia care au postat :laugh: .Te face sa-ti dai matzele pe dos :laugh:
mai eram cu mai multi amici de-ai mei , am ramas toti , am pus filmu ala de mai multe ori si ne minunam de tzatzele alia ..... la nesfarsit ......
Si pana la urma ati pus-o de o onanie in grup, in engleza.
... capu lu gugu , mai mare decat pumnu lui , si...
hmmm cineva-si cauta un nick nou. GUGU_nou! BETON!
Ce-i asta?NU-s virusi nu? :smile:
Ce-i asta?NU-s virusi nu? :smile:
Trage-i linistit, si eu sunt pe laptop la nevasta-mea. d-aia scriu cu greseli!
LE. wally, da-o dracului de treaba, ai prieten nou? sau nu ai spart geamuri cand erai mic ? le. :tongue:
Deja jumatate din monitor e bulit, virusii mi-au mancat si parchetul. Vrajeli destea pui tu p-aici : cu daca nu faci nush ce nu se intampla. Ca masurile alea retardate.
LE. wally, da-o dracului de treaba, ai prietena noua? sau chiar tu nu ai facut nimc nelalocul lui pana acum?
Am facut si eu destule...si remarc ca unele de aici le-am mai facut si eu. De exemplu cea cu rahatul invelit in ziar la care ii dadeam foc. Asta era una din preferatele mele...
Alta care mai imi placea mie o faceam iarna la geamul unei babe care ne scotea din pepeni. Ingrediente: un tub mare de fier, o punga de carbit si o bricheta. Ii sareau geamurile babei care statea la parter. Cateva zile nu iesea din casa...
hai sa bag si eu ceva aici, in topicul lui stanici
daca tot se scriu idiotenii, am sa va povestesc o intamplare de mai demult de-a unui amic de-al meu. ajunge baiatu rupt de beat acasa, se baga in pat si adoarme. la un moment dat ii vine sa faca "treaba mare", se ridica din pat dar nu mai ajunge pana la wc si face langa pat, pe covor, si dupa aia se baga inapoi la somn. a doua zi dimineata, trage maica-sa de el sa il trezeasca si ii spune : "auzi, ia-ti balega de aici!"