meciul va fi transmis de kanal d la ora 20 30 sau 20 45.trebuie sa facem un meci f bun,Poli Iasi este o echipa pe terenul careia se castiga greu(si din cauza terenului
).suntem obligati sa castigam toate meciurile din retur ca sa putem castiga campionatul...FORZZA Steaua steag1 ![]()
spre24
