FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Poli Iasi - Steaua 2 - 1 (1 - 0)

«12345»
Wally05.01.2008 18:35

Vad ca sunteti toti siguri de victorie...eu nu sunt asa sigur...mereu am avut probleme la Iasi...

1uLy4Nn05.01.2008 18:52

@wally

 

 

stii si tu cum se spune..speranta moare ultima :D..daca renuntam si la optimism ce ne mai ramane?

Wally05.01.2008 18:56

Optimismul e bun, dar nu in cantitati industriale ca apoi cand vei fi adus cu picioarele pe pamant vei suferi o dezamagire!

1uLy4Nn05.01.2008 19:11

prefer sa traiesc acum in lumea mea si sa fiu dezamagit la final decat sa fiu dezamagit tot timpul :P

Dany's07.01.2008 16:00

Acum trebuie sa il luam ca pe Surdu'?

Virgil07.01.2008 18:31

Meciurile cu Poli Iasi au fost intotdeauna grele. Fie ca s-au jucat in Ghencea, fie pe stadionul din Aleea Grigore Ghica Voda din Iasi. Rezultatele din ultimii ani au fost foarte stranse si nu ma indoiesc ca si de data aceasta rezultatul final va fi la fel de strans.

Iesenii sunt luptatori darji, nu degeaba sunt urmasi ai lui Stefan cel Mare.

Nici ai nostri nu sunt mai prejos. As spune, fara sa-i deranjez pe sustinatorii culorilor noastre din Iasi, sau pe iubitorii lui Poli de pretutindeni, ca sunt mai darji si ca au la fel de mare nevoie de cele 3 puncte ca si ei. Noi pentru a ne apropia de lider, ei pentru a se salva din zona retrogradarii

Steaua va trebui sa alerge mult si cu folos. Numai asa poate spera ca va face primul pas cu dreptul in acest an intr-o competitie oficiala.

Meci de x, 2. Sa auzim de bine.

dax4707.01.2008 23:24
Ma bucur ca ai devenit si tu mai optimist

 

Doar cu echipele mai slabe sper si eu in ceva bun, si in meciurile pe Ghencea, unde traditia impune respect si frica din partea adversarilor. Dar ca sa revin cu picioarele pe pamant, n-avem atac si e greu sa castigi atunci cand nu inscrii. Ce-o fi o fi.

 

Nu ajuta cu nimic sa fii optimist degeaba. Trebuie sa te bazezi pe ceva, ca altfel nu inseamna decat ca te minti singur si traiesti o fantezie si nu in realitate. Cum mai vedeam tot felul de distrusi pe forumuri si televiziuni ca echipa lor favorita e cea mai tare si cea mai iubita din tara, desi jucau practic cu stadionul gol.

 

Fiti optimisti, nu zic nu, dar cu moderatie. Ca totusi, nu mai e Steaua care era o data. Insa, la fel ca voi, sper si eu ca Lacatus va face ceva bun. Trebuie !

 

"Lacatus va inscrie, trebuie sa inscrie !"

hellas_berceny08.01.2008 16:40

stie cineva daca se organizeaza deplasare la Iasi sau in ce conditii se pleaca?

m1Tz0r11.01.2008 22:29
stie cineva daca se organizeaza deplasare la Iasi sau in ce conditii se pleaca?

 

 

ce deplasare sa se organizeze ?..:) mai e destul pana la meci ... daca se va merge la meci se va pleca cu trenu` , cu masina personala ....

hellas_berceny16.01.2008 22:44

multam de lamurire stie toata lumea cu ce se ajunge .N-am mai putut merge in deplasari de vreun an , voiam sa stiu daca sunt sau nu probleme daca in sectorul nostru intra toti cei care ajung sau tre sa plec mai devreme sa am tp sa-mi iau bilet s.a.m.d

Steaua9820.01.2008 13:46

Sunt ultras Steaua si cel mai tare suportoer al iasului...pentru sunt din Iasi......Steaua trebuie sa aiba grija....de doua lucruri:......1.sa bnu fie sigura pe victorie....2.s-ar putea sa vina pancu la Iasi asa ca va fi un meci tare...oricum Forza Steaua :steagcruce: :steag_steaua_ro: si HAI Poli!!!

stelistu_621.01.2008 18:23
2.s-ar putea sa vina pancu la Iasi asa ca va fi un meci tare

 

Ai zis-o! :sleep:

AlcaponneAISS21.01.2008 18:24

Ai gresit si echipa...la Steaua nu la Iasi...:|

stelistu_621.01.2008 18:36

Pai de aia am zis, ca au luat ei teapa. :-j :-j :-j

Nu-l vrem pe pancu!!!

AlcaponneAISS21.01.2008 20:04

Oricum e un gunoi...o sa fie umplutura...macar l-ar pastra pe Neaga... :steag_steaua_ro:

1uLy4Nn06.02.2008 13:17

Duminicã, 24.02.2008

Poli Iași - Steaua 20:30 Kanal D

stelis208.02.2008 12:56

bate Steaua 1'0 ca de obicei gol in min80

 

 

 

 

http://static.fcsteaua.ro/forum/style_emot...fularsteaua.gif

Stelistu_infocat08.02.2008 19:40

O sa fie un meci greu... desi Poli Iasi nu e o echipa de care sa ne temem... nu trebuie sa o subestimam... oricum parerea mea e ca bate Steaua cu 1-0 sau 2-1 :)

SteauaToronto09.02.2008 16:26

Duminicã, 24.02.2008

Poli Iași - Steaua 20:30 Kanal D

 

Astia schimba datele in fiecare saptamana.

danimarcu09.02.2008 17:35

Asta-i cel mai greu meci!pentru ca asta urmeaza...

Este foarte important sa pornim cu dreptul,daca nu batem la Iasi ,o eventuala victorie cu CFR nu ar mai fi la fel de utila!

Iesenii ne-au rupt picioarele de cate ori au avut ocazia ,asa ca trebuie sa fim atenti...

red_blue_ultras10.02.2008 08:40

Un meci dificil pe un teren sper eu bun, altfel va fi foarte greu sa combine ai nostri. Oricum acest meci trebuie castigat cu orice pret pentru ca ne da un moral foarte bun in privinta meciului cu tzefere.

andreea*13.02.2008 18:21

desi sunt din Iasi... tot cu Steaua pan` la moarte sunt.. <3 fular-campionii

cornisa5814.02.2008 16:20

Suntem în ultima sutã de metri trebuie sã cîștigãm nu numai acest meci ci toate care au mai rãmas, trebuie sã încercãm sã luãm cei al nostru CAMPIONATUL .

fular-campionii
MoWeed14.02.2008 17:11

Tinand cont de jocul prestat in amicale ar trebui sa ii invingem pe Poli Iasi dar cine stie ce teren va mai fi pe acolo....

RaMs3s15.02.2008 08:44

abia astept sa vad la lucru noile aciziitii intr-un meci oficial...cred ca 2 la 1 ...sau 2 la 0 (pentru noi :tongue: )

«12345»