FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Poli Iasi - Steaua 2 - 1 (1 - 0)

«1235»
SteauaToronto16.12.2007 16:09

Vineri (23 Februarie)

 

Ora: ?

 

Transmis de ?

LEO STELISTU16.12.2007 17:47

Vom bate 100 % Suntem cei mai buni . Steaua tine-o tot asa ! fular-campioniiforzateaua steag3

4_ever_steaua16.12.2007 18:38

da!! ...ii batem...am prins putin curaj forzza Steaua :steagcruce:

stelistub16.12.2007 21:02
da!! ...ii batem...am prins putin curaj forzza Steaua :steagcruce:

mai e mult pana atunci sper sa ramanem cu curajul obtinut dupa umilintele ce au trecut,si ne-au lasat un gust amar

dax4717.12.2007 15:08

Sper intr-o victorie, cadou de ziua mea. :) Nu mai avem voie sa facem nici un pas gresit. Noroc cu Aliuta aseara ca in sfarsit s-a impiedicat CFR ul. Deci se poate. Ii vom bate si noi in Ghencea si mai recuperam 3 puncte. Restul depinde de celelalte echipe.

weeezer17.12.2007 22:03
dax47 optimist. Lume, feriti-va, e de rau :ohmy:
SzabiStelistu18.12.2007 07:58

ii batem.....dar am auzit ca zapata vrea sa plece la Deportivo.....ii ceva adevarat??ca fara el nu prea merge :((

LEO STELISTU18.12.2007 08:49

nustiu daca este adevarat dar sper sa nu fie e cel mai bun portar pe care la avut Steaua in ultimi 3-4 ani

stelistu_618.12.2007 16:17

Nu cred ca pleaca Zapata, mai abereaza si presa :|.

 

Transferam inca 3-4 jucatori buni si ne putem bate la campionat. Batem Poli!

Forza Steaua !!!

1uLy4Nn20.12.2007 09:30

batem cu 3-1 :D

 

 

off:stie careva cand este ce-l de-al 2-lea meci al returului? eu stiam ceva de 1 martie...imi doresc sa fie asa :D si sa se joace pe Ghencea..at este ziua mea si as vrea un cadou frumos din parteai echipei pe care o iubesc :D:D:D

Wally20.12.2007 10:54

Din cate stiu eu, meciul cu CFR este pe 1 martie.

1uLy4Nn20.12.2007 14:52

ce mijto :D:D:D abia astept sa imi sarbatoresc ziua pe stadion :X:X:X...ms wally

stelistub22.12.2007 12:14
Sper intr-o victorie, cadou de ziua mea. :) Nu mai avem voie sa facem nici un pas gresit. Noroc cu Aliuta aseara ca in sfarsit s-a impiedicat CFR ul. Deci se poate. Ii vom bate si noi in Ghencea si mai recuperam 3 puncte. Restul depinde de celelalte echipe.

Ma bucur ca ai devenit si tu mai optimist

1uLy4Nn27.12.2007 19:00

mecul se disputa pe 23 februarie ora 15.00

anr9428.12.2007 10:09

Ii batem sigur ! Nu avem niciun motiv sa pierdem ! :steagcruce:

c.ronaldo1728.12.2007 13:22

Da gol Palimaru.. pun pariu.

forever_STEAUA28.12.2007 14:56

Pentru noi sau pentru ei? In propria poartã?

Wally28.12.2007 15:10

Ideal ar fi sa dea pentru noi...

c.ronaldo1728.12.2007 15:16

Da gol pentru aia`n albastru. :D

1uLy4Nn28.12.2007 15:35
:)))..mare golgheter o sa fie palimaru asta..daca deja a dat un gol si inca nu a fost transferat :))
forever_STEAUA28.12.2007 15:37

De ce sã se transfere? Fãrã sã se transfere nu poate da și el un gol?

pvf_0731.12.2007 11:40

Urmeaza returu, unde orice greseala nu prea mai merge.Poate cluju a mers ceas turu asta, dar poate se intoarce roata.Oricum batem Poli,ar fii o victorie buna pentru moralul inceputului de retur. fularsteau2

stelistub01.01.2008 00:00

Astea mici ne fac probleme mari.

ultras_florin2002.01.2008 23:45

Stie cineva daca trebuie bilet?In ultimii ani ,din ce mi-aduc aminte n-a trebuit bilet

1uLy4Nn05.01.2008 18:28

invingem fara probleme..trebuie sa luam titlul nu? spre24

«1235»