@john
si ce daca a gresit? a fost singurul? nu am spus decat ca are potential si ca din pacate multi din suporteri se infierbanta fara sa gandeasca un pic lasandu-se manati ba de ura fata de cioban ori pur si simplu manipulati de presa.. o sa mai dea pase gresite, o sa mai faca si preluari proaste ca si altii, dar mi se pare o prostie sa-l injuri din primul minut doar pentru ca il cheama Surdu.
apropos... vezi ca tocmai a luptat pentru o minge si l-a deposedat foarte bine pe unul...
