nu pot sa cred ca diou am reusit sa traiesc o asemenea umilinta .........jucatorii astia nu merita nici echipamentul apai sa mai joace la Steaua .......nici macar Dica nu joaca bine ,care totusi este un jucator si capitanul echipei ,,,,,,si dinou ne bazam pe Zappata ,care face tot ce poate si face bine insa nu este nici el invincibil ...........mie rusine sa mai zic ca sunt suporter stelist ,noi nu mai suntem
,chiar daca jucam in Liga Campionilor ,asta e doar de fatada pentru ca noi nu putem sa castigam cupa Romaniei ,noi nu putem lega 2 meciuri bune in campionat,defapt noi nu putem sa legam nici 2 pase bune intr-un meci asa ca ................
Trebuie schimbat nu ceva ,ci totul la Steaua si cu totii ne asteptam la o mare schimbare ,insa ca si deobicei ne amagim cu 2 transferuri de 2 euro si cu 2 oi moarte care nu sunt in stare sa staie in ghete deci..............................
E banal ce am spus,uita total
Dar tine capul sus ,esti noar un roman normal
