Un meci bun pentru noi doar in a doua repriza. Putea sa se termine si cu o diferenta mai mare sau la fel de bine putea fi 2-2.
Remarc jocul foarte bun a lui Zapata si a lui Eme. Si Ov.Petre a jucat bine, daca ii intra torpila puteam spune "what a goal, fabulous strike from Petre" vorba englezilor. Zaharia a fost bataios a intrat cu tupeu, interesanta si ideea cu Golanski mijlocas dreapta, a dat randament.
Poate ca meritam mai multe puncte in grupa, dar asta e am avut si putin ghinion. Macar am iesit cu fruntea sus!
