weeezer
Trioleta se bucura de apreciere si nu este considerata masina de fameie. Este vanduta in Romania ca masina "de flota" adik merge oamenii acasa cu ele de la companiile multi si uninationale. Uita-te pe strada si o sa-mi dai dreptate. Plus ca doamnele's cam sucite la gusturi si masina nu le-a prins de nas. Same Mini-u, same Micra asa doua exemple la intamplare de mititele fara priza la feti. Ele se da cu Spark sau cu Chevy ala mai mare, iarasi Toyota Avensis a avut lipici la ele, 206-le.....si sa nu mai vorbim de Audi 3 Hack care le-a scos pe strada sa produca diferenta de bani.
Mergi la drive test-uri, chiar de doua ori cu acelasi model. Daca se va stramba vanzatorul sa nu-ti pese. Cat timp banii sunt la tine in buzunar esti seful lui, deci insista, cere informatii in scris pe fax/mail (copie factura garantie, preturi consumabile) si nu te grabi. Succes.
LE. Man, sa ne tii la curent cu evenimentele. Poate vine mosu cu platforma la tine )
