FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Poli Timisoara - Steaua 2 - 0

«12348»
pyctyl04.11.2007 20:22

Asta e valoarea...Nici nu poate mai mult...Nu avem om de gol...Mai bine nu ne-am mai umfla in pene inainte de meciuri ca nu prea mai avem cu ce...Poate alta data o sa avem echipa mai buna

joe2104.11.2007 20:23

Mai fratilor nu credeam daca in urma cu ceva vreme imi spunea cineva ca o sa incep sa-l regret pe Oli, dar macar ala stia cum sa-i motiveze pe ratatii astia...Doamne sfinte ce rusine...

cRiss4Steaua04.11.2007 20:23

fara cuvinte .. asta e Steaua ?!

mNiosu04.11.2007 20:23

mda...se pare ca ne-am imbata cu apa rece miercurea asta.................. :sad2:

cosmin_20222204.11.2007 20:23

cred ca era mult mai bine daca se gata 4-0 sau chiar 5-0 sa ne scoata de tot fotbalu din cap

Oradeanu04.11.2007 20:24

Trebuie schimbat aproape tot lotul. Sa ii **** dumnezo' pe toti, in afara de Zapata, Emeghara si Goian. Restul sa ii ia dracu. Nu ii mai suport.Ori joci ori de duci dracu'. Ce palaria mea sa faca Laca cu astia.

Astept campionatu' viitor sa vad Steaua pe primul loc.

ionut9104.11.2007 20:25

RUSIIIIINE

UltrasInter04.11.2007 20:25

nu ti`e rusine Laca sa antrenezi la Steaua??mie mi`ar fi... pacat de tine Laca.. pacat d tn.. ca nu are cn sa te reprezinte in teren :( pacat si de Zapata.. pacat si de Emeghara... pacat.. pacat... :|:|

I.N.Money04.11.2007 20:26

Niste mizerii ce poarta tricoul ros-albastru.

Bun titlul e terminat,lui Laca ii mai ramane Cupa Romaniei,lui Laca pentru ca mercenarii nu o sa se murdareasca prea mult in aceasta competitie.

Situatia noastra s-a schimbat cu 180 de grade , avem un portar de clasa mondiala dar avem si o echipa de Liga a 2 a

Poate le marim iar salariul ca merita din plin !

MoRRiS04.11.2007 20:26

Se pare ca anul asta nu vom avea shanse la vreun loc pe podium .. Din pacate sunt altzii mai buni ca noi .. Sa vedem din iarna mult-laudatele transferuri ale lu` Berbecali . Pana atunci , suntem victime din cate se pare .. Iar arbitru din seara asta ne`a killarit ca`lumea .. Toate se trag din cauza ca un idiot are o gura prea mare .. el face si drege si se pare ca lumea s-a pus calare pe el .. asa`tzi trebuie cioban idiot .. Forza Steaua

Azzido04.11.2007 20:26

Doamne, e incredibil !

Toate petardele de jucatori din tara asta au ajuns la Steaua :blink:

onlySteaua04.11.2007 20:26

Macar acuma sa-si dea seama imputitul ca nu ai cum sa faci performanta cu niste gloabe, indiferent de cate rolexuri le dai.

mir8604.11.2007 20:27

Un mare 0 in dreptul Stelei.Nu exista constructie pase la intamplare exact ca pe vremea lui Oli jucatorii cu o pregatire deplorabila.Nici lor nu le vine sa creada ca au ajuns sa joace la Steaua

zzip04.11.2007 20:27

prostia ciobaneasca, durerea noastra sufleteasca, pana dispare sindromul cioban mai este de munca.. **** Gigi ! ! ! ! ! !

Steauaforever3304.11.2007 20:28

"In viitor echipele care vor veni in Ghencea vor trebui sa se gandeasca la cate goluri vor primi si nu la cate puncte vor lua", declaratie Lacatus....

 

Laca, dar ce ne facem cu echipa noastra cand pleaca in deplasare? Noi cand vom mai castiga in deplasare?

 

Si poate il rugam pe Rada sa-si lege sireturile la ghete, poate nu se mai impiedica (vezi si meciul de la Cluj in momentul eliminarii lui Goe cand practic Rada/impiedicatul l-a "faultat" pe Goian).

 

Becali, poate mai umbli si la jucatori (a se citi vedete) si mai lasi antrenorii sa-si termine mandatul la Steaua...

 

:biggrin: :biggrin: :biggrin:

dode56ro04.11.2007 20:28
nu ti`e rusine Laca sa antrenezi la Steaua??mie mi`ar fi... pacat de tine Laca.. pacat d tn.. ca nu are cn sa te reprezinte in teren :( pacat si de Zapata.. pacat si de Emeghara... pacat.. pacat... :|:|

 

Pacat de Zapata, pacat de Emegara, pacat de Lacatus si inca cativa.

Pacat ca ne-a cumparat un Cioban de 2 lei.

Sa vedem ce mai face acum la instructiunile verilor.

fcr196904.11.2007 20:28

Mu.. Becali...mu.. Becali... mu.. Becali !!! :))) cat ma bucur pentru infrangerea ciobanului !!! sa faca infarct idiotul,ca tot se crede atotstiutor si in fotbal.Sa-si ia petardele de jucatori care le-a adus la Steaua in ultimul an si sa ne laseeeeee !!!!!

choli04.11.2007 20:28
Iacob e zob, praf, pulbere, varza, tandari !!! Nimic nu stie si pe deasupra mai face si faulturi prostesti in careu sa ne anuleze golul.

 

Nicolita petarda anului, o pasa buna nu stie, si rateaza din 2 metri cand Popa nici macar nu iesise. Incredibil cat de prost e baiatu' ala,..probabil spera sa intre cu tot cu minge in poarta.

 

Surdu nici macar zero nu poate fi la cat de prost e.

 

In schimb la Croitoru imi place cand isi afiseaza zambetu' tamp dupa pase ajunse fie in balarii, fie la adversari.

 

Halal echipa !

 

 

perfect de acord cu tine...din pacate dar sa stii ca nici Goian nu mai e ala de alta data....oare ce joaca ?

stelistu din sm04.11.2007 20:28

cand au iesit jucatorii din clubu ala de biliard si i-am vazut atitudinea fata de suporteri , din care fac parte si eu..... dicavirgula care nu vroia sa dea un autograf sim sa faca vreo poza....

am ramas foarte dezamagit

si m-am gandit,.... pe astia iubesc euuuu?????????????

st_194704.11.2007 20:29

Doamne ce stelisti adevarati pe aici.. mai tacetzi drq din gura ..mai mergetzi la meciuri nu mai comentati doar din fatza TV-ulu..in s.l.b.z. daca nu ratam atatea puteam sa ii invingem fara probleme..dar asta e sunt multi de "daca" cel putin eu prefer sa jucam frumos si sa pierdem decat sa scoatem egaluri dalea chinuit ca pe vremea lu 0-li ..numai bine!

MALDINI_STEAUA04.11.2007 20:29

Nu avem atacanti , asta e clar !

mache04.11.2007 20:29

un singur lucru am de zis : sa ne mai scuteasca pOlistii cu impresiile ... n-au un teren nici de Liga a 2-a dar se cred cei mai tari...

 

PS: meritam un egal :mellow:

Grenada04.11.2007 20:30

Am ajuns rusinea campionatului am luat bataie de la Urziceni...am luat bataie de la "echipa" U.Cluj..si acum de la Timisoara....nu stuy ce sa mai zic mie rusine....ne`am facut de rusine in Romania aproape ne facem de rusine si in Europa macar daca am intra in Cupa UEFA sa ne spalam pacatele...ne trebuie jucatori ca lumea nu oameni care alearga pe langa mingie si da pasa inapoi in careul advers...singurii jucatori care imi plac de la Steaua..Zapata...Emeghara...Banel..Croitoru si cam atat...Dica nu prea l`am vazut Surdu e o rusine...Zaharia da cu capu in bara....NO COMMENT..>.<

cristian8604.11.2007 20:30
Doamne, e incredibil !

Toate petardele de jucatori din tara asta au ajuns la Steaua :blink:

 

Management de club mic.

Mentalitate de club mic.

Jucatori de valoare mica, aproape nula.

Steaua este un club la care INCOMPETENTA este premiata.

 

 

Eu zic sa facem cerere pentru Intertoto. Se intorc vremurile "bune" din perioada Piturca.

 

Spiritul si ambitia FIAREI nu poate invinge imbecilitatea unor impotenti.

xDaJACKALx04.11.2007 20:31

Pfoai cata nesimtire n-am vazut asa ceva.Iacob a dormit tot meciu.S-a lovit mingea de el si cica se crede atacant.Neaga a atins mingea doar cand a sutat-o ala in el.NU se vede pic de entuziasm in joc nimic LEHAMITE TOTALA.Sa te faca un puscarias albie de porci si tu sa dormi pe teren.

«12348»