FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Poli Aek Timisoara - Steaua 2 - 0 (1 - 0)

«1234»
_yang04.11.2007 22:27
Am pierdut [...] tot.

 

Stai linistit ca nu am pierdut tot... Ramane Laca, Goian, Zapata si multe alte lucruri bune.... Si ce e mai important ramane speranta... Speranta ca miercuri o sa vedem nebunia ETERNULUI NUMAR 7 pe teren.

Trebuie sa vedem ca azi am fost depasiti la fazele fixe si centrarile in careu (inadmisibil avand in vedere ca avem 2 stalpi in centrul apararii : Goian si Rada), ca arbitrajul a fost unul fricos datorita declaratiilor dinainitea meciului la adresa centralului ale purcelusului dar si ca terenul a impiedicat jocul de pase din maxim 2 atingeri practicat in meciul de miercuri cu Otelul.

Asa ca putem spera macar la un meci bun miercuri mai ales daca Surdu si Croitoru nu vor juca... Si daca si-ar reveni si Neaga...

puiu mordasan05.11.2007 05:40
:steagcruce: O infrangere neasteptata care are darul de a ne da incredere pe viitor. Doar ghinionul ne-a facut sa pierdem! Asta este,mergem inainte!!! FORZA Steaua!!!
Jo1n705.11.2007 10:15

^^

d unde veniti fratilor? ne da incredere pe viitor?

va rog sa-mi faceti un video cu ultimul dribling pe care l-ati vazut la Steaua in asa fel incat sa se elimine adversar.

eu sincer nu am mai vazut un dribling de ceva timp - vreo 3 ani. (fara Elton)

 

aa si mai e un lucru:

ca sa fii jucator bun tre' sa ai si putin creier sa prinzi repede. jucatorii astia fac antrenamente de 15 ani de zile incoa? unde sunt progresele cois? unde?

de niclita nu vreau sa ma iau ca baiatu face c stie..alearga, isi da sufletul..da Iacob (c ai invatat tata in 15 ani de antrenamente? sa pui stop? )

15 ani de zile..sapt de sapt..zi de zi aproape la antrenament si ei nu stiu sa puna un stop si sa traga la poarta.

Prosti.

steaua_gloria05.11.2007 13:07

Campionatul e pierdut.Asta e tot ce pot zice.

vasea sinaia05.11.2007 18:53

Cu toate ca am luat-o pe carca sper sa ne revenim intr-un final :sad2:

weeezer10.11.2007 14:21

Vad ca pe cine ne bate pe noi, se razbuna Buzaul. Parca am fi satelitul lor....

sorin_daniel10.11.2007 14:28

"Vad ca pe cine ne bate pe noi, se razbuna Buzaul. Parca am fi satelitul lor...." :laugh: ....buna gluma ...

«1234»