Am pierdut [...] tot.
Stai linistit ca nu am pierdut tot... Ramane Laca, Goian, Zapata si multe alte lucruri bune.... Si ce e mai important ramane speranta... Speranta ca miercuri o sa vedem nebunia ETERNULUI NUMAR 7 pe teren.
Trebuie sa vedem ca azi am fost depasiti la fazele fixe si centrarile in careu (inadmisibil avand in vedere ca avem 2 stalpi in centrul apararii : Goian si Rada), ca arbitrajul a fost unul fricos datorita declaratiilor dinainitea meciului la adresa centralului ale purcelusului dar si ca terenul a impiedicat jocul de pase din maxim 2 atingeri practicat in meciul de miercuri cu Otelul.
Asa ca putem spera macar la un meci bun miercuri mai ales daca Surdu si Croitoru nu vor juca... Si daca si-ar reveni si Neaga...
