bai endorama revino-ti!
exista un vers intr-un cantec pe care noi astia care mai mergem din cand in cand pe stadion il cantam.
si cica e asa:
"Suntem aici,
pentru culori
Si pentru ale noastre valori"
Frate las-o mai moale cu insultele pe care le aduci fostilor jucatori mari.
Ce vina a avut Hagi ca a fost adus la Steaua?
Omul a refuzat preluarea postului de antrenor atunci cand i-a fost propus prima data pentru ca nu era pregatit.
A venit a 2a sansa.A acceptat.A crezut ca e pregatit.Venea cu planuri mari.Credit tinerilor,joc direct pe poarta,etc
Dar nu a fost sa fie asa pentru ca nu a luat in considerare factorul becaliii
din moment ce becaliii isi batea joc de el era si normal ca jucatorii sa nu il respecte si sa nu poata sa ii controleze.
din moment ce becalii ii dicta echipa ce putea sa faca el?
nu e vina lui ca si-a dat demisia sau ca a acceptat postul de antrenor.
e vina ciobanului ca i-a oferit acest post desi stia ca Hagi nu e capabil.
chiar ciobanul a zis lucrul acesta.
atunci, eu va intreb, daca ciobanul stia ca Hagi nu poate antrena Steaua, de ce l-a angajat???
De ce dupa plecarea lui Hagi l-a pus pe Pedrazzini?
ce?si Pedrazzini trebuia sa refuze?si el e vinovat?
E vina lui Pedrazzini ca becalii l-a visat pe Surdu inainte de meciul cu Sevilla?(nu vi se pare ciudat faptul ca un barbat viseaza pe alt barbat?mie mi se pare cam gay.voi ce ziceti?)
Acum Laca ce sa faca?
Sa refuze?
Ce om normal ar refuza o oferta de a lucra la Steaua?
Ce antrenor din Liga 1 ar refuzapostul de antrenor?
E careva pe aici care ar refuza un post in conducerea Stelei?
Frate nu ii mai injura pe fostii stelisti!
Ca nu e vina lor.
vina e a ciobanului.el e principalul vinovat.baga-ti asta in cap!
"Nesimtitul" de Hagi a dat 3 interviuri de cand a plecat de la Steaua.
unul pe The money channel.altul pe b1tv la nasul si altul nu mai stiu unde.
becalii a fost non stop la otv,Pro TV,b1tv,sportro,etc
si de fiecare data il injura pe Hagi
Cine esti tu ma sa ii injuri pe Hagi si pe Lacatus?!
Astia au facut ceva pentru Steaua.
Tu ce ai facut ma pentru Steaua?
Parca vad ca nici macar nu ai fost la vreun meci pe stadion.
baiatule ia-te de mana cu becalii si mergeti amandoi si vedeti-va de treaba.
si lasati-ne pe noi,stelistii adevarati,stelistii care respecta Steaua si valorile ei, in pace sa ne bucuram de Steaua noastra.