FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Marius Lacatus - noul antrenor

«15678»
CaTaLiNsm StElIsTu28.10.2007 21:43

Vad ca deja multi i-l contesta pe Lacatus ca si antrenor al Stelei...fratilor eu zic sa asteptam cateva meciuri si abea apoi sa ne dam cu parerea cat de bun,sau nu,este Lacatus ca si antrenor.E f adevarat ca el nu reprezinta un"nume"in meseria lui,insa eu zic ca concluziile sa le tragem cel mai repede prin pauza competitionala din Iarna.

Oricum parerea mea e ca Lacatus a nimerit cat se poate de prost la Steaua,practic el poate devenii"sfarsitul"lui Jiji la Steaua sau poate sa-i"refaca"imaginea lui Bekali in fata unor oameni(suporteri,alegatori);in a mea...niciodata!.ar mai fi o solutie de mijloc in care Laca sa nu confirme ca si antrenor iar atunci lucrurile vor ramane exact cum sunt acum,adica intr-un haos total.

Bafta Laca!

 

p.s.Asa ca cea mai indicata solutie ar fi plecarea lui Jiji!!!......ce frumos vis....

radutheodor28.10.2007 21:50
p.s.Asa ca cea mai indicata solutie ar fi plecarea lui Jiji!!!......ce frumos vis....

 

Cel mai frumos vis n-ar fi doar plecarea lui Gigi (si inlocuit de un Iancu, Copos, Borcea, Pinalti ...) asta ar fi doar jumatate de vis care poate deveni un cosmar mai mare ... vis frumos ar fi sa ne cumpere niste miliardari americani ... :D

amarel28.10.2007 21:52

Pana astazi ,imi doream ca Lacatus sa nu vina la Steaua in avand in vedere situatia actuala .Speram ca G.B. sa fie boicotat din toate partile, mai ales de fostele glorii ale Stelei. Acum insa, dupa aflarea vestii ca Lacatus e deja noul antrenor al Stelei , incerc sa nu imi mai bat capul cu G.B.-ul, si sa vad doar partea buna a acestui aspect!! Sunt convins ca Lacatus are puterea si calitatile necesare pentru a readuce Steaua in primul rand la un joc OFENSIV , care sa aduca si rezultatele asteptate . L-am urmarit atent pe Lacatus ata la galati cat si la UTA !!! Ambele echipe jucau ofensiv, ,fara a se baricada in aparare ,cu toate ca jucatorii pe care ii avea la dispozitie nu puteau emite pretentii. Am vazut aici pe forum, tot felul de experti care spun ca Lacatus nu are rezultate-performante ca antrenor !!!!! Si ma vad nevoit sa-i intreb : -cine dracului are rezultate ca antrenor in LIGA1 un campionat plin de blaturi si aranjamente !!!! Sa-l aducem pe Rednic, ca are performante cu RAPID Si Dinamo,,nu???? Sau pe SICHITIU !!!! Va spun eu cine are performante in DIVIZIA A -Liga 1 ????? MARII BLATISTI pastoriti de M.Sandu si D.Dragomir !!!! Ce rezultate au ei in cupele europene, unde se vede clar cine face blaturi si cine joaca fotbal ??????? Lacatus este , si a fost intotdeauna un individ incomod, nu cred NU CRED ca v-a accepta mizeriile G.B.-ului, NU CRED ca se v-a compromite fie si cu cel mai neinsemnat amanunt !!! N-a facuto nici la GALATI nici la UTA De la UTA, n-a fost dat afara cine a scris asta a scris fara sa stie despre ce vorbeste !!!! Eu ii urez succes lui Lacatus, SI PUTEREA SA FIE ACELASI Lacatus NEMANIPULAT de nimeni,necompromis de nimeni !!!! Eu am increderea ca Lacatus poate aduce echipa pe linia de plutire , ca poate ca se poate debarasa de jucatorii pe care-i considera inutili si are ochi sau consilieri pentru a putea aduce jucatorii necesari unei echipe care sa joace in stilul Stelei . Lacatus poate aduce din nou la Steaua ambitia si rautatea in jocul echipei, ca in momentul de fata .....jucam tango si ...alte sporturi .... SUCCES Lacatus , vei avea suportul tuturor suprterilor Stelei si rabdarea lor, poate ca tu vei fi cel ce v-a face posibila marginalizarea sau macar neimplicarea in selectionarea si titularizarea jucatorilor de catre ..expertul in fotbal G.B.

Cel mai frumos vis n-ar fi doar plecarea lui Gigi (si inlocuit de un Iancu, Copos, Borcea, Pinalti ...) asta ar fi doar jumatate de vis care poate deveni un cosmar mai mare ... vis frumos ar fi sa ne cumpere niste miliardari americani ... :D
Cred ca si rusi sau ucrainienei ar fi bine !!! :))
cristian8628.10.2007 21:54

Of of, blatul ordinar cu dinamu, poate ne amintim si ca ne-a invins cand era la National si cand era la Otelul.

ultras10028.10.2007 21:55

un singur gand o singura echipa condusa de unul dintre noi Marius Lacatus iti multumim ca esti al nostru

klaus_e8928.10.2007 22:21

ciuobanu' si-a dat foc la valiza acum ... sa il umileasca si pe Laca cum l-a umilit pe Hagi si va vedea cu adevarat ce inseamna furia ROS - ALBASTRA

CaTaLiNsm StElIsTu28.10.2007 22:45
Cel mai frumos vis n-ar fi doar plecarea lui Gigi (si inlocuit de un Iancu, Copos, Borcea, Pinalti ...) asta ar fi doar jumatate de vis care poate deveni un cosmar mai mare ... vis frumos ar fi sa ne cumpere niste miliardari americani ... :D

 

...Vis frumos ar fi sa traim in Paradis...dar din pacate nu se poate:-|.Asa ca totusi sper ca macar Jiji sa dispara din"peisaj",asta pentru binele Stelei...si dupa cum spuneai pentru binele fotbalului romanesc ar mai trebui sa dispara si acele personaje indoctrinate de vechiul regim si cu radacini adanci printre cei de teapa lor dar care,inca,mai conduc,intr-un fel sau altul,tara acesta:(.Pacatul cel mare e ca si cei mai"tineri"invata de la ei iar astfel ne indreptam cu viteza de melc spre adevarata democratie.

bogdan28.10.2007 22:48

Bun venit Laca. Dupa parerea mea pe care am spus-o de atatea ori, nu antrenorul este vinovat de ce se intampla la Steaua si tare imi este teama ca va fi si el sacrificat asa cum a fost si Hagi. Trebuie inteles odata pentru totdeauna, puteti sa ma criticati si eventual sa ma injurati cat doriti, Steaua nu are lot competitiv. Orice antrenor ar veni nu poate face nimic, cu atat mai mult daca intervine si ciobanul. In afara de Zapata (excelent transfer), Goian, Rada (care chiar daca a jucat la rapid, se vede ca este profesionist), Emegara, Golanski si Dica (cand prinde zile bune), restul sunt ZERO. Ma repet si poate ma voi mai repeta, Steaua nu are jucatori. Avem nevoie de jucatori care sa aiba viteza, sa stie sa dribleze macar pe adversarul direct, jucatori care sa poata face un stop la balon (nu sa sara din ei mingea ca din coltul mesei), jucatori care dau pase rapide si care se pot infiltra in apararea adversa. Sunt multe de comentat la capitolul jucatori, dar un lucru imi este clar, Laca daca nu va avea jucatori noi si buni, nu va putea scoate Steaua la liman. Sa dea domnu' ca ciobanul sa se trezeasca si sa cumpere in iarna cativa jucatori adevarati si sa scape de gloabele de vedete existente acum.

 

Bine ai venit Laca, nu-l lasa pe cioban sa-ti strice renumele.

danimarcu28.10.2007 23:08
nesimtitul de Hagi.

 

Cine te crezi bai PANARAMA,de-l faci nesimtit pe Hagi?

htoma28.10.2007 23:49

BINE AI VENIT Laca!

Speram ca nu este doar o miscare politica si o incercare de a lui Gigi de asi reface capitalul politicul dar si asa trebuie sa ne bucuram de miscarea aceasta si trebuie sa fim alaturi de Laca si sa il facem pe Gigi sa inteleaga ca daca observam cel mai mic gest de agresiune sau de interventie in treba de antrenor sau in decizia de a aduce fotbalisti o vom taxa. Finantatorul sa se lilmiteze la a aduce fotbalisti pe care ii vrea antrenorul, in meciul cu Sevilia sa vazut diferenta de atitudine si de valoare a fotbalistilor nostri asa ca lotul ar fi bine sa fie intarit.

SA SPERAM CA Gigi IL VA LASA PE Laca SA ISI VADA DE TREBA DAR LA Gigi TREBUIE SA II AMINTIM IN FIECARE CLIPA CA SPIRITUL Stelei IL IUBESTE PE Laca iar politicul lui becalii si banii lui nu trebuie sa mai faca rau Stelei.

Laca noi te vom sustine cat va fi nevoie caci stim ca tu vrei binele Stelei.

SUCCES! SA ADUCI Steaua ACOLO UNDE ITI DORESTI.

endorama29.10.2007 00:08
Mi-e sila de ce citesc aici, mai ales de la useri ca Piece si endorama.

 

In alta ordine de idei:

@endorama: mai ramane sa analizezi de ce imi doresc totusi ca Lacatus sa fie antrenor la Steaua minim 3-5 ani, si nu-l doresc pe Olaroiu inca de acum. Doamne fereste, daca nu iau ca pe o gluma analiza ta, incep sa imi fac serioase griji ca stau pe acelasi site cu asemenea minti bolnave ...

 

P.S.: si inca ceva, va rog si pe voi ce am mai rugat si pe altii. Daca vreti sa ma atacati, injurati, jigniti, insultati, amenintati si orice alte nebunii erotice va trec prin cap, exista mesaje private. Nu mai epatati pe aici ... mi-am expus opinia fara sa jignesc pe cineva, luati-o ca atare si daca nu va convine ... puncte puncte

 

nu stiu care dintre noi doi e cel cu mintea bolnava. tu care in primavara, in timp ce Becali dadea milioane ca sa repare zer-zero-urile lui ZerOLi din campionat, raspundeai la orice post negativ despre Olaroiu cu cate un comentariu de 2 pagini sau eu care zic ca o faci fiindca Olaroiu te plateste s-o faci.

 

faza cu 'dorinta ta de a-l vedea pe Lacatus la Steaua 3-5 ani' e praf in ochi pe care doar un naiv sau cineva care nu ti-a citit epistolele pe tema Olaroiu le-ar crede

AdrianUltras2529.10.2007 00:24

bai endorama revino-ti!

 

 

exista un vers intr-un cantec pe care noi astia care mai mergem din cand in cand pe stadion il cantam.

 

si cica e asa:

 

"Suntem aici,

pentru culori

Si pentru ale noastre valori"

 

 

Frate las-o mai moale cu insultele pe care le aduci fostilor jucatori mari.

 

Ce vina a avut Hagi ca a fost adus la Steaua?

Omul a refuzat preluarea postului de antrenor atunci cand i-a fost propus prima data pentru ca nu era pregatit.

A venit a 2a sansa.A acceptat.A crezut ca e pregatit.Venea cu planuri mari.Credit tinerilor,joc direct pe poarta,etc

 

Dar nu a fost sa fie asa pentru ca nu a luat in considerare factorul becaliii

 

din moment ce becaliii isi batea joc de el era si normal ca jucatorii sa nu il respecte si sa nu poata sa ii controleze.

din moment ce becalii ii dicta echipa ce putea sa faca el?

 

nu e vina lui ca si-a dat demisia sau ca a acceptat postul de antrenor.

e vina ciobanului ca i-a oferit acest post desi stia ca Hagi nu e capabil.

chiar ciobanul a zis lucrul acesta.

 

atunci, eu va intreb, daca ciobanul stia ca Hagi nu poate antrena Steaua, de ce l-a angajat???

 

De ce dupa plecarea lui Hagi l-a pus pe Pedrazzini?

ce?si Pedrazzini trebuia sa refuze?si el e vinovat?

E vina lui Pedrazzini ca becalii l-a visat pe Surdu inainte de meciul cu Sevilla?(nu vi se pare ciudat faptul ca un barbat viseaza pe alt barbat?mie mi se pare cam gay.voi ce ziceti?)

 

 

Acum Laca ce sa faca?

Sa refuze?

Ce om normal ar refuza o oferta de a lucra la Steaua?

Ce antrenor din Liga 1 ar refuzapostul de antrenor?

 

E careva pe aici care ar refuza un post in conducerea Stelei?

 

 

Frate nu ii mai injura pe fostii stelisti!

Ca nu e vina lor.

vina e a ciobanului.el e principalul vinovat.baga-ti asta in cap!

"Nesimtitul" de Hagi a dat 3 interviuri de cand a plecat de la Steaua.

unul pe The money channel.altul pe b1tv la nasul si altul nu mai stiu unde.

 

becalii a fost non stop la otv,Pro TV,b1tv,sportro,etc

si de fiecare data il injura pe Hagi

 

Cine esti tu ma sa ii injuri pe Hagi si pe Lacatus?!

Astia au facut ceva pentru Steaua.

Tu ce ai facut ma pentru Steaua?

Parca vad ca nici macar nu ai fost la vreun meci pe stadion.

 

 

baiatule ia-te de mana cu becalii si mergeti amandoi si vedeti-va de treaba.

 

si lasati-ne pe noi,stelistii adevarati,stelistii care respecta Steaua si valorile ei, in pace sa ne bucuram de Steaua noastra.

florinmihai_7329.10.2007 01:19

Succes Lacatus,imi pare asa de rau ca nu ma pot bucura de numirea ta ca antrenor la Steaua si nu ca ma indoiesc de calitatile tale de antrenor dar imi este groaza de haosul si nepregatirea celor care conduc Steaua la ora asta,oameni care fac totul fara nici o logica ,fara nici o strategie ,oameni care pun inaintea clubului ambitiile lor si ma refer aici la Badoi care a fost adus la Steaua doar din ambitia unui prost si nu pentru a fi un castig pentru echipa,ma intreb de ce oare a platit prostul 500 000 pentru VATCA si acum este al 3 portar ,ma intreb de ce oare sau platit milioane de euro pentru jucatori care nu au adus nici un plus echipei cu excceptia lui Zapata si Emeghara.La ora actuala nu poti sa faci performanta cu lotul care il avem ,cu jucatori fara valoare dar cu pretenti de vedete,cu un prost care imprumuta Steaua si care distruge tot ce inseamna istoria si viata a milioane de oameni acest spurcat de om nu va intelege niciodata ce inseamna sa iubesti aceste culori si chiar nu ma pot bucura ca MARELE Lacatus este antrenor la echipa,as fi dorit ca acest rahat de om care este in fruntea clubului sa fi fost boicotat de toti stelisti pana realiza ca nu bani sant totul in viata.

cataxxx29.10.2007 01:52
Of of, blatul ordinar cu dinamu, poate ne amintim si ca ne-a invins cand era la National si cand era la Otelul.

 

Maica-ta stie ca tu te mai [...]? De cate ori te-ai scobit in nas in public? Cand erai la gradinita te scapai pe tine? GRESELILE SE IARTA! Dupa cate a facut pentru istoria Stelei, ar putea sa se faca si criminal in serie ca stelistii tot il iubesc.

 

Lacatus e simbolul Stelei si ar trebui sa fiu cel mai prost om de pe pamant sa spun "poate ne amintim si ca ne-a invins cand era la National si cand era la Otelul."

 

Editat de moderatori!

martanu29.10.2007 03:05

BAFTA Lacatus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Asa cum zicea cineva mai sus, el ciobandante i-si joaca ultima carte, ceea ce este bine. Nebunia ciobanului este tratabila la alegeri: daca suntem atenti cum votam l-am rezolvat pe cioban. Cand va vedea ca nu ajunge in parlament va termina "experimentul".

 

Faptul ca echipele antrenate de Lacatus au invins Steaua nu face decat sa arate ca omul a jucat pe bune, cinstit. Nu cred sa existe vreun stelist care sa vrea ca adversarii sa "o lase mai moale" cum zicea ciobanul.

udaradu29.10.2007 05:54

domnilor STELISTI pregatitiva pentru ultimul asalt ,asta insemnind palatul regal a lui CACAREAZA IMPARAT si papa ortodox HREBENCIUC distrugatorul si sforarul a tot ce inseamna bani si afaceri in Romania si raminind in contextul fotbalistic al galeriei......PE EI SI PE MAMA LOR...Lacatus nu va colinda impreuna cu CACAREAZA IMPARAT pun pariu cu cine vrea.

SebaSS29.10.2007 06:21

Domnilor, stadionul cat mai plin de acum inainte....incepand de miercuri cu Otelul! pentru Laca, nu pentru Jiji

FORZA Steaua

JDERUL29.10.2007 07:18

Bine-ai revenit acasa Laca! Eu iti doresc sa fii lasat in pace de cioban si bafta!!!!!

De celelalte te ocupi tu!

ceai de tei29.10.2007 08:07
Domnilor, stadionul cat mai plin de acum inainte....incepand de miercuri cu Otelul! pentru Laca, nu pentru Jiji

FORZA Steaua

 

Serios? Ia te uita ce simpla manevra a facut gandacul. Pac, pac, un simbol... pac, pac, plin stadionul... pac, pac, capital electoral... pac, pac, banii in visterie. Au unii o mentalitate de iti este mai mare groaza, acum scuipa, acum ling ca mai apoi sa faca atacuri de cord tip domnisoara inghesuita sentimental in momentul in care Becali le spune in fata cat reprezinta. Cand porniti pe un drum ar fi cazul sa nu deraiati, daca razboiul cu patronul este la jumatate el trebuie sa continue indiferent cu ce imagini lascive incearca sa va fure ochii. Lacatus este un pion care din secunda in secunda dezamageste, cine a vazut aseara interventia lui de pe Kanal D stie la ce ma refer. Ar mai fi si afirmatia lui care arata ori ca este manevrat ori ca este rau intentionat (nu vreau sa il jignesc si sa spun altfel), afirmatia prin care pune accentul pe "suporterii adevarati...". Sa inteleg ca nu sunt un suporter "adevarat" daca nu ma dau cu capul de pamant doar ca a venit Lacatus si nu fug repede la stadion sa ridic osanale zalezitilor jucatori plini de ei si sa imbratisez conceptele perfizilor cunducatori! Daca are atata incredere in el sa isi demonstreze intai priceperea si apoi o sa mai discutam daca stadionul se va umple sau nu - ori euroalegerile nu ii lasa timpul necesar!?

jarhead29.10.2007 09:11

"ceai de tei": fara indoiala ca radem cu un ochi si plangem cu celalalt dar cine a strigat in Ghencea - "uite'acush va de doua Lacatus" nu poate fi atat de orgolios incat sa-i ceara "dovezi" Fiarei ... Lacatus din punctul meu de vedere nu mai are nimic de dovedit ...

Ave Lacatus!

Jety929.10.2007 10:34

Ai dreptate pana la un anumit punct. Nu sunt vinovati antrenorii Stelei cel putin ultimii doi dar din pct meu de vedere nici ciobandante nu are prea mare vina in rezultatele echipei si spun asta pentru ca am vazut cum joaca echipa. Adica baietii aia care se cred fotbalisiti nu sunt in stare sa faca o preluare calumea sau sa dea o pasa corecta nu mai spun de suturi sau driblinguri. aparatorii nosti si mij defensiv nu pot sa le i-a mingea adversarilor ori chestia asta cred ca tine de educatia lor elmentara ca jucatori. Nu prea vad eu valoare in ei si mai ,mult decat atat nu vad ambitie si dorinta. Au impresia ca daca sunt imbracati in ros-albastru meciul e castigat. In toate scandalurile care au avut loc si inca mai au la Steaua nimeni n-a reprosat nimic jucatorilor. Eu cred ca aici e marea problema. cum ii pui putin la munca sau tipi la ei fuga la patron sa-i salveze dand afara antrenorul. Si ciobandante ii asculta si le face pe plac. De cand a auzit Dica ca o sa fie vandut nu se mai rupe pe teren fereasca D-zeu de-o accidentare la fel si Goian. Neaga alearga numai pe langa minge restu n-au valoare prin definitie. Banel Rada Iacob Lovin Nesu poate astia ce mai joca profesionist restu au ceasuri nu mai trebuie sa joace. Parerea mea ca ar trebui sa plece mai multi si adusi jucatori nu neaparat foarte valorosi dar care sa traga pe teren pana in min 90 de restu se ocupa antrenorul. Bine ai revenit Laca si tot succesul si norocul din lume. Nu te vom uita niciodata Nicolaie Dobrin.

tazonne29.10.2007 10:39
bai endorama revino-ti!

exista un vers intr-un cantec pe care noi astia care mai mergem din cand in cand pe stadion il cantam.

 

si cica e asa:

 

"Suntem aici,

pentru culori

Si pentru ale noastre valori"

Frate las-o mai moale cu insultele pe care le aduci fostilor jucatori mari.

 

Ce vina a avut Hagi ca a fost adus la Steaua?

Omul a refuzat preluarea postului de antrenor atunci cand i-a fost propus prima data pentru ca nu era pregatit.

A venit a 2a sansa.A acceptat.A crezut ca e pregatit.Venea cu planuri mari.Credit tinerilor,joc direct pe poarta,etc

 

Dar nu a fost sa fie asa pentru ca nu a luat in considerare factorul becaliii

 

din moment ce becaliii isi batea joc de el era si normal ca jucatorii sa nu il respecte si sa nu poata sa ii controleze.

din moment ce becalii ii dicta echipa ce putea sa faca el?

 

nu e vina lui ca si-a dat demisia sau ca a acceptat postul de antrenor.

e vina ciobanului ca i-a oferit acest post desi stia ca Hagi nu e capabil.

chiar ciobanul a zis lucrul acesta.

 

atunci, eu va intreb, daca ciobanul stia ca Hagi nu poate antrena Steaua, de ce l-a angajat???

 

De ce dupa plecarea lui Hagi l-a pus pe Pedrazzini?

ce?si Pedrazzini trebuia sa refuze?si el e vinovat?

E vina lui Pedrazzini ca becalii l-a visat pe Surdu inainte de meciul cu Sevilla?(nu vi se pare ciudat faptul ca un barbat viseaza pe alt barbat?mie mi se pare cam gay.voi ce ziceti?)

Acum Laca ce sa faca?

Sa refuze?

Ce om normal ar refuza o oferta de a lucra la Steaua?

Ce antrenor din Liga 1 ar refuzapostul de antrenor?

 

E careva pe aici care ar refuza un post in conducerea Stelei?

Frate nu ii mai injura pe fostii stelisti!

Ca nu e vina lor.

vina e a ciobanului.el e principalul vinovat.baga-ti asta in cap!

"Nesimtitul" de Hagi a dat 3 interviuri de cand a plecat de la Steaua.

unul pe The money channel.altul pe b1tv la nasul si altul nu mai stiu unde.

 

becalii a fost non stop la otv,Pro TV,b1tv,sportro,etc

si de fiecare data il injura pe Hagi

 

Cine esti tu ma sa ii injuri pe Hagi si pe Lacatus?!

Astia au facut ceva pentru Steaua.

Tu ce ai facut ma pentru Steaua?

Parca vad ca nici macar nu ai fost la vreun meci pe stadion.

baiatule ia-te de mana cu becalii si mergeti amandoi si vedeti-va de treaba.

 

si lasati-ne pe noi,stelistii adevarati,stelistii care respecta Steaua si valorile ei, in pace sa ne bucuram de Steaua noastra.

 

Impecabil ... de-a dreptu magnific... Bv... ai sumarizat tot ce gandeam!!! Aviz pentru toti amatorii de posturi bagatoare in seama: Nu va mai luati de fostele glorii si il pupati in c.r pe cioban , NUMAI el strica Steaua pe care o iubim cu atata ardoare!!! Hagi atat de corect a fost incat nici o parte din salariu nu si-a lua... Laca a venit fara a mai sta pe ganduri ... nici nu a pus problema banilor...Oricum chiar daca pana acum in posturile anterioare am zis ca cel mai bine ar fi sa renuntam o perioada la mersul pe stadion , parerea mea este ca ar fi cel mai frumos la primul meci al lui Laca' pe banca sa ii facem o primire cat mai calduroasa , sa ii aratam ca alaturi de el suntem , nu si de cioban si de mercenari...

Forza Old No 7

Jety929.10.2007 10:40

pentru AdrianUltras25

Ai dreptate pana la un anumit punct. Nu sunt vinovati antrenorii Stelei cel putin ultimii doi dar din pct meu de vedere nici ciobandante nu are prea mare vina in rezultatele echipei si spun asta pentru ca am vazut cum joaca echipa. Adica baietii aia care se cred fotbalisiti nu sunt in stare sa faca o preluare calumea sau sa dea o pasa corecta nu mai spun de suturi sau driblinguri. aparatorii nosti si mij defensiv nu pot sa le i-a mingea adversarilor ori chestia asta cred ca tine de educatia lor elmentara ca jucatori. Nu prea vad eu valoare in ei si mai ,mult decat atat nu vad ambitie si dorinta. Au impresia ca daca sunt imbracati in ros-albastur meciul e castigat. In toate scandalurile care au avut loc si inca mai au la Steaua nimeni n-a reprosat nimic la jucatori. Eu cred ca aici e marea problema. cum i pui oleca la munca sau tipi la ei fuga la patron sa-i salveze dand afara antrenorul. Si ciobandante ii asculta si le face pe plac. De cand a auzit Dica ca o sa fie vandut nu se mai rupe pe teren fereasca D-zeu de-o accidentare la fel si Goian Neaga alearga numai pe langa minge restu n-au valoare prin definitie. Banel rada Iacob Lovin nesu poate astia ce mai joca profesionist restu au ceasuri nu mai trebuie sa joace. Parerea mea ca ar trebui sa plece mai multi si adusi jucatorinu neaparat de valoare dar care sa traga pe teren pana in min 90 de restu se ocupa antrenorul. Bine ai revenit Laca si tot succesul si norocul din lume. Nu te vom uita niciodata Nicolaie Dobrin.

htoma29.10.2007 11:04

Daca Laca a declarat ca antreneaza si gratis la prima miscare gresita a lui Gigi patronul trebuie sa plece de data asta loveste direct in sufletul suporterilor stelisti, Laca e legenda iar Becali daca la adus ori il lasa sa isi vada de treba ori sa plece si sa taie frunza la caine de la stana eventual daca nu are frunze sa isi taie verzisorii ca si asa e plin de bani dar degeaba ii are ...

Laca VA INVIA Steaua!

juhnior29.10.2007 12:07

yo zic ca la meciu cu otelu de miercuri sa mergem toti pe stadion cat mai multi si sa-l sustinem pe toata durata meciului numai pe Laca pentru ca mizeriile de jucatori nu merita nimic la cum s-au comportat in ultima vreme ii doare fix in **** de noi de Steaua de si sa nu-l uitam pe preasfintitul Gigi care tre injurat din primu minut pana tarziu in noapte ***** ma-sii de nenorocit

«15678»